Skoči na vsebino

Samski motosvetovci(ke)


Hanzi

Priporočene objave

mikena res ne vem zakaj se tok sekiras okoli teh govoric po forumu pa ne pusti da ti bo vsak pokovc k zna racunalnik prizgat tezil zdej ze lahk pisejo pa nakladajo ekran prenese vse v realnem svetu pa verjemi da bi bili pa vsi v transu k bi se pogovarjala nekje z kakim tipom al pa beybo tko bi okli tebe hodili k macka okoli vrele kase rect pa nebi upal nihce nic :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mikena res ne vem zakaj se tok sekiras okoli teh govoric po forumu pa ne pusti da ti bo vsak pokovc k zna racunalnik prizgat tezil zdej ze lahk pisejo pa nakladajo ekran prenese vse v realnem svetu pa verjemi da bi bili pa vsi v transu k bi se pogovarjala nekje z kakim tipom al pa beybo tko bi okli tebe hodili k macka okoli vrele kase rect pa nebi upal nihce nic :worship: :worship: :worship:

Pismo, ti pa morš fuka stradat........ :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PREGLED:

kaj pa kdo ki ima podrsam motor, bi mu dodatne plastike prav prišle...mikena prihaja na pomoč :OK: (nova risana serija za tiste z velikimi plazma TV, drugi ne bodo videli celih jošk na ekranu :grrr )

Mikene joške so preveč cheap, da bi lahko motor "popravile" :)

Bad woman, a ni fajn da maš motor za $$$$ evrov, gor pa še pičko z joški za $$$$ evrov. tko pleharsko, da ti kar pride.

Fajn je samo, da imaš motor za kar nekaj evrov in ne dolarjev evrov :P pičkice me pa ne zanimajo ravno, oprosti, sem bolj mahjena na tipe :P Sicer pa opažam da ti bolj vidiš samo motor s tipom in ne tipa z motorjem :rolleyes:

kaj pa če ima nakeda? :unsure:

Ple(beri o)h ali plastika... Vseeno .)

O tem je že bilo govora ;)

Popravljeno . Popravil BadWoman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mikena res ne vem zakaj se tok sekiras okoli teh govoric po forumu pa ne pusti da ti bo vsak pokovc k zna racunalnik prizgat tezil zdej ze lahk pisejo pa nakladajo ekran prenese vse v realnem svetu pa verjemi da bi bili pa vsi v transu k bi se pogovarjala nekje z kakim tipom al pa beybo tko bi okli tebe hodili k macka okoli vrele kase rect pa nebi upal nihce nic :worship: :worship: :worship:
Pismo, ti pa morš fuka stradat........ :naughty:

sam ga moreš res :cry: za tebe

Mikene joške so preveč cheap, da bi lahko motor "popravile" :)

se opravičujem, serija ne bo izdana,....obstajajo tudi tehnične motnje... zmankalo papirja :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest mam eno v načrtu. Je pa ful mirna in nepristopna. Pa poznava se že precej časa. Ne vem če bi jo povabil na kavo, pomojem bo padla v zelo veliko zadrego jest pa tud :hmm: Kaj naj storim ???

Popravljeno . Popravil DejaVu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dodati moram še to da je zelo, zelo mirna.

ja pol jo pa mal v nemir sprav :rolleyes: :)

@mikena: sem ti govoril pred operacijo, da 90% tipov tud ganejo ne silikonski joški, pa tud to sem ti reku, da tud če so majhne ni rečen da niso lepe...pa pomoje bi se marsikdo strinjal z mano :whistle: ...mislm stvar je v tem, da še vseen ma večina raj naravne :rolleyes: ...no ja zdej maš kar maš ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pol jo pa mal v nemir sprav :rolleyes: :)

@mikena: sem ti govoril pred operacijo, da 90% tipov tud ganejo ne silikonski joški, pa tud to sem ti reku, da tud če so majhne ni rečen da niso lepe...pa pomoje bi se marsikdo strinjal z mano :whistle: ...mislm stvar je v tem, da še vseen ma večina raj naravne :rolleyes: ...no ja zdej maš kar maš ;)

se podpišem pod naravne pa če so še tako male, pa mislem da tok kokr sm že mejhne vidu, čutu, jih ne bom nikol več! če bom hotu plastiko božat bom raj motorja, bom meu več od tega!!! :grim

DejaVu, če ne tvegaš ne boš vedu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Carsko, da si si jih dala narest. Dobre so.

Med tem pa dejmo probat znova s temo, kjer bo vsebina, ki bi naj bila v tej. Tukaj je šla debata med druge hribčke in dolince.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!