Skoči na vsebino

Samski motosvetovci(ke)


Hanzi

Priporočene objave

vsi ste isti!  :wacko:

niti isti niti enaki. :grrr

Razen če misliš na samonanašajoče razmerje identitete.

Ker potem sem jaz res isti kot jaz. Pa še to ne vedno, ker sem malo shizofrenika. :P ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja..samo tadejeva žena bo malce v napoto...poudarke na MALCE  :)

Če ga ima res rada, jo to ne bo motilo.

vsi ste isti!  :wacko:

če nebi, tega nebi trdila!

Ne spomnim se, da bi bil pri tebi na testiranju. Ali sem bil pod dozo :eek: ali pa sem toliko neopazen, da si me preskočila :cry: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsi ste isti!  :wacko:

nismo. nekaterim leti 275 na uro.

nekateri smo bolj isti kot drugi.

Popravljeno . Popravil Špilferderber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ga ima res rada, jo to ne bo motilo.

tko kot fantov ne bo motlo da se mal skeširajo za svoje deklice ki jih majo radi...

lej kako simpl je v resnic vse... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj se matrat in hodit po malih štacunah naokoli z majhnim popustom, če lahko vse dobiš na enem mestu, z velikimi razprodajami pri najboljši sosedi... :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tko kot fantov ne bo motlo da se mal skeširajo za svoje deklice ki jih majo radi...

lej kako simpl je v resnic vse... :OK:

Maš prav. Samo kaj, ko si večina vzame čas za punco pet minut preden skočita v posteljo. Pol pa čudno gleda, da se ji ni. Prej pa gostilna, fuzbal, motor, ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maš prav. Samo kaj, ko si večina vzame čas za punco pet minut preden skočita v posteljo. Pol pa čudno gleda, da se ji ni. Prej pa gostilna, fuzbal, motor, ...

Kaj pa , če so punce tud takšne??? :yes: :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maš prav. Samo kaj, ko si večina vzame čas za punco pet minut preden skočita v posteljo. Pol pa čudno gleda, da se ji ni. Prej pa gostilna, fuzbal, motor, ...

Kaj pa če njo zanima le postelja in jo prav malo briga za gostilne, žogobrce in motorje :hmm: Potem sta oba zadovoljna :OK: ....

... to je baje zdej modern... reče se pa "fuckbuddy"-ing :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa , če so punce tud takšne??? :yes:  :yes:

Kaj pa če njo zanima le postelja in jo prav malo briga za gostilne, žogobrce in motorje  :hmm:  Potem sta oba zadovoljna  :OK:  ....

... to je baje zdej modern... reče se pa "fuckbuddy"-ing  :wacko:

Živi bili pa videli. Če bo kakšna te sorte viška pri vama, se priporočam. Pri nas ali so že izumrle ali pa jih še niso začeli delat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:) kako fletno...moreš bit pa res fletna in prisrčno topla persona da isces dekle zgolj za sex in da ti je vse ostalo odvec...clovek bi mislil da je met deklico ob sebi tudi izven postelje fino.... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:) kako fletno...moreš bit pa res fletna in prisrčno topla persona da isces dekle zgolj za sex in da ti je vse ostalo odvec...clovek bi mislil da je met deklico ob sebi tudi izven postelje fino.... :)

Odvisno, kolk je :devil: ... a ne... a ne... khm... jezik se mi je zvezal :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:) kako fletno...moreš bit pa res fletna in prisrčno topla persona da isces dekle zgolj za sex in da ti je vse ostalo odvec...clovek bi mislil da je met deklico ob sebi tudi izven postelje fino.... :)

Mislim, da mora bit moška oseba zrela, da ugotovi, kaj, razen seksa, bi lahko še delal z dečvo... :slap: :grim

Popravljeno . Popravil chris
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da mora bit moška oseba zrela, da ugotovi, kaj, razen seksa, bi lahko še delal z dečvo... :slap:  :grim

Ljudje so kot sadje. Zelo dolgo kisli, ko pa dozorijo, pa že začnejo gniti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da mora bit moška oseba zrela, da ugotovi, kaj, razen seksa, bi lahko še delal z dečvo... :slap:  :grim

to more bit čisti zivljenski presezek za moškega.... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da mora bit moška oseba zrela, da ugotovi, kaj, razen seksa, bi lahko še delal z dečvo... :slap:  :grim

Včeraj v zanimivi oddaji na Discovery-ju so povedali približno tole:

1. Ženska ima vsak mesec pripravljeno eno jajčece za oploditev in zato zelo skrbno izbira morebitnega partnerja, ki bi to dragoceno jajčece lahko oplodil.

2. Moški ima vsak dan na razpolago 300 miljonov semenčec in stalno išče žensko/e ki bi jih lahko s temi semenčecami oplodil.

In kako naj zdaj moški dozorimo :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da mora bit moška oseba zrela, da ugotovi, kaj, razen seksa, bi lahko še delal z dečvo... :slap:  :grim

Men je moja pomagala delat maketo

post-6413-1126011510_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je moja pomagala delat maketo

Babe so pretkane.... pomagala ti je samo zato, ker je mislila, da je to generalka za pravo hišo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Babe so pretkane.... pomagala ti je samo zato, ker je mislila, da je to generalka za pravo hišo  :D

in?

:blink:

kaj je tle pretkanega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!