Skoči na vsebino

Samski motosvetovci(ke)


Hanzi

Priporočene objave

C c c....če bi tolk seksali, kot govorite, se punce še počesat ne bi mele več časa..... :P

Alla B)

:naughty: :whistle: sonček jeeee... :whistle: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, saj ga menda redno in zadosti dobivate pri svojih deklicah. Al ne? :blink:

Alla B)

govorim za samske, mi zasedeni imamo doma pa še drugje se ponuja :devil: :grim :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot pravijo: Sosedov kruh je vedno boljši.

Ampak tudi pri sosedu zraste trava, ki jo je treba negovat in če domačo trato zanemarjaš, kako boš dober na dveh frontah? Če gledaš s stališča, da je sosedova trava bolj zelena...torej kruh boljši...

My ass. Slab izgovor za neizživeto travmo najboljšega lovca. Si ali pa nisi. Če si dober, ti zadostuje en strel, da se prepričaš v to, ni ti treba potem še pol gozda postrelit zaradi egotripa. Ker le-ta izgublja vrednost, na koncu pa samo še municijo trošiš. Feelinga pa že zdavnaj ni več. Največkrat pa je potem tistega preostalega pol gozda samo nagravžno ranjenega in zastreljenega, kaj dost več pa ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak tudi pri sosedu zraste trava, ki jo je treba negovat in če domačo trato zanemarjaš, kako boš dober na dveh frontah?  Če gledaš s stališča, da je sosedova trava bolj zelena...torej kruh boljši...

My ass. Slab izgovor za neizživeto travmo najboljšega lovca. Si ali pa nisi. Če si dober, ti zadostuje en strel, da se prepričaš v to, ni ti treba potem še pol gozda postrelit zaradi egotripa. Ker le-ta izgublja vrednost, na koncu pa samo še municijo trošiš. Feelinga pa že zdavnaj ni več. Največkrat pa je potem tistega preostalega pol gozda samo nagravžno ranjenega in zastreljenega, kaj dost več pa ne.

Govoriš o enem dnevu ali o enem življenju?

V prvem primeru imaš prav. V drugem pa ... . Če ustreliš dovolj veliko žival (beri ljubezen), jo boš mogoče res lahko celo življenje glodal, če ne, pa moraš iti po novo, ko stare zmanjka.

yp, desc kot se šika  :004

Sem mu že fauš :cry: .

Samo zastonj se slinite okoli njega. Saj je napisal, da kosi in obrača samo doma.

:devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak tudi pri sosedu zraste trava, ki jo je treba negovat in če domačo trato zanemarjaš, kako boš dober na dveh frontah?  Če gledaš s stališča, da je sosedova trava bolj zelena...torej kruh boljši...

My ass. Slab izgovor za neizživeto travmo najboljšega lovca. Si ali pa nisi. Če si dober, ti zadostuje en strel, da se prepričaš v to, ni ti treba potem še pol gozda postrelit zaradi egotripa. Ker le-ta izgublja vrednost, na koncu pa samo še municijo trošiš. Feelinga pa že zdavnaj ni več. Največkrat pa je potem tistega preostalega pol gozda samo nagravžno ranjenega in zastreljenega, kaj dost več pa ne.

malce reflektivno: je fuk in je dober fuk. obstaja pa tudi ljubezen in ljubezen z doberim fukom.

nič pa ni večnega, tako de punce: "pazi mala, ko te gazi", nam pa: "jebeš fuk, če se morš matrat več kot 2 minute"

treba je uživat, tud quicky včasih paše. Kar se tiče pa gazenja po drugi travi:

ni glih fer do partnerja da mu to počeneš, verjetno nobenem od nas ne paše, da mu drug kosi travo, ali pač ?

btw: a aurelia kdo pozna, rabu bi številko kluba ? :blush:

Popravljeno . Popravil Fius
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

btw: a aurelia kdo pozna, rabu bi številko kluba  ?  :blush:

:grim yp, sam za št.kluba ne rabiš njega, razen, če bi rad z njim v troje :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim yp, sam za št.kluba ne rabiš njega, razen, če bi rad z njim v troje  :D

:eek: res ? jst sm si pa zadevo čist drgač predstavljal :grim :grim : :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...

:(

ne vem kaj bi ti rekla mala... to je življenje...

iz najslabših stvari v življenju pobereš navečje in najboljše lekcije

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nepričakovano .... :( :( :cry: :( :cry: :cry:

.. po 3h letih samo par stavkov prek neta ... najlažje za njega :(

Bauca, ne sekiraj se... Vsi smo ze tam bili... Jaz sem dobil pismo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bauca, ne sekiraj se... Vsi smo ze tam bili... Jaz sem dobil pismo :)

Jep Bauci ... bo minlo, slej ko prej ... ljudje pa izbirajo različne načine za tovrstne zadeve, ki so včarih malo čudni ... :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem dobil pismo :)

Jaz pa nekoč hoferjevo vrečko polno cot in marelo. Pol pa sem na dežu stal. :huh:

Bauca ne se sekirat :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa nekoč hoferjevo vrečko polno cot in marelo. Pol pa sem na dežu stal. :huh:

Bauca ne se sekirat :friend1:

Ha, to me spominja na tri kartonske škatle, ki jih je nekdo prinesel pred moja vrata in so bile polne hrane ... ker baje tega on ne je :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nepričakovano .... :( :( :cry: :( :cry: :cry:

.. po 3h letih samo par stavkov prek neta ... najlažje za njega :(

Dolga zveza za tvoja leta :blink:

Ha, to me spominja na tri kartonske škatle, ki jih je nekdo prinesel pred moja vrata in so bile polne hrane ... ker baje tega on ne je :blink:

Je pa zbircen. Jst se ene kartonaste skatle ne napolnem, s stvarmi katerih ne jem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ha, to me spominja na tri kartonske škatle, ki jih je nekdo prinesel pred moja vrata in so bile polne hrane ... ker baje tega on ne je :blink:

:hmm: Flok?

Poskusi drugič s chapijem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nepričakovano .... :( :( :cry: :( :cry: :cry:

.. po 3h letih samo par stavkov prek neta ... najlažje za njega :(

Ne bo več drugič ... verjemi ... :grrr

Ma ne tako razmišljat. Hepani niso tega vredni. Bi na koncu še mislil, da je bil tak supermen, da ga nihče ne more zamenjat.

Najboljše zdravilo za staro bolečino je nova bolečina.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!