Skoči na vsebino

Samski motosvetovci(ke)


Hanzi

Priporočene objave

misim, kaj mi je smešno - :slap: :slap:

Vidim dva nasmeška :grim :grim Ali delaš sestra :hmm:

Popravljeno . Popravil PERO58
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim dva nasmeška :grim :grim Ali delaš sestra :hmm:

ne danes pa ne dežuram.............. je bilo dovolj za ta teden.......preveč........ :cry:

danes bila mal na zboru v Medvodah...bilo fajn..... :OK:

zdaj mi gumo menjajo, ja mal čudna ura, pa kaj češ, jutri pa na neko otvoritev lokala :beer1: :beer2: :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Jaz sem dobil pismo :)

Jest pa kurac u dupe....

Tko da,..... ne se sekirat..... ne manjka se idiotov, ki bi nategnili vse kar toplo scije....

In baje je cel kup takih, ki bi nategnili celo tisto, kar ne sploh vec ne scije....

Brez panike....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja tut jest bom že počasi en mesec samski, po 5 res super letih se prjatlsko razidema, vzrok pa je bil služba (baba je krenla u vojsko in to je to) in tok ko te lahk ena baba zjebe te pa ne more nč na svetu po moje. :cry:

Očitno je z ženskam, ki grejo v vojsko nekaj narobe :BUA: :BUA: ..... takisto (ampak po daljšem času) je tudi moj ostal samski... hvala bogu - zdej sva midva skupaj :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno je z ženskam, ki grejo v vojsko nekaj narobe :BUA: :BUA: ..... takisto (ampak po daljšem času) je tudi moj ostal samski... hvala bogu - zdej sva midva skupaj :OK: :OK: :OK: :OK:

Samo da si dosegla svoj življenjski smisel. Zdaj speci še kakšnega otročička in proces samorealizacije bo zaključen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo sem? Kam grem? Kam so šle? Vse rožice?

Jebena slana.

Pupa se ne sme razmnoževat :) (baje da v ženevski nekaj piše o tem) :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo da si dosegla svoj življenjski smisel. Zdaj speci še kakšnega otročička in proces samorealizacije bo zaključen.

what is your problem?? :blink: :? :o :hmm: :blink: :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

what is your problem?? :blink: :? :o :hmm: :blink: :glare:

Imam jih mnogo. Frustracije, ki nastajajo ob reševanju, izražam na raznorodne načine. Forum je vsekakor prikladen...a ni dosti bolje, da tukaj spuščam pikre in sem potem do ljudi v običajnem življenju prijazen, kot pa, če bi vrstni red zamenjal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam jih mnogo. Frustracije, ki nastajajo ob reševanju, izražam na raznorodne načine. Forum je vsekakor prikladen...a ni dosti bolje, da tukaj spuščam pikre in sem potem do ljudi v običajnem življenju prijazen, kot pa, če bi vrstni red zamenjal.

svet ti je hvaležen O:-)

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam jih mnogo. Frustracije, ki nastajajo ob reševanju, izražam na raznorodne načine. Forum je vsekakor prikladen...a ni dosti bolje, da tukaj spuščam pikre in sem potem do ljudi v običajnem življenju prijazen, kot pa, če bi vrstni red zamenjal.

ja, ampak v motorističnih družabnih krogih si potem zapečaten kot asocialna pizda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

svet ti je hvaležen O:-)

Motosvet pa ne.

ja, ampak v motorističnih družabnih krogih si potem zapečaten kot asocialna pizda

Zakaj ravno pizda? Raje bi bil asocialni kurac. Sicer pa ne dojemam prav jasno kje je povezava med sproščanjem frustracij in asocialnostjo? Razen seveda, če raznorodne oblike pikrosti in zajebavčkanja običajen človek razume kot neizpodbitne simptome nedružabnosti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem o čem govoriš...? :blink: :eek:

:kva2:

A ti mal težiš, a? Pridem za dobrih deset minut in se greva ven pomenit.

Vale, sorry... Nekaj ga daje. Mogoče ga pa nekam daje? Weirdo... :alien1:

Ziher si moje recepte sprobaval :cry: :cry:

Očitno je z ženskam, ki grejo v vojsko nekaj narobe ...

Ne bi rekla, da samo s tistimi, ki grejo v vojsko :grrr :grrr

Al si bla kdaj v vojski???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vale ... zdaj vem, zakaj si ti mal drgačna.

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi malo drugačni......

Vsi svobodni.....

Vsi srečni....... :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

Seksat......za mir na svetu.......Bauca.....gasaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :OK: :OK: :OK: :OK: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam jih mnogo. Frustracije, ki nastajajo ob reševanju, izražam na raznorodne načine. Forum je vsekakor prikladen...a ni dosti bolje, da tukaj spuščam pikre in sem potem do ljudi v običajnem življenju prijazen, kot pa, če bi vrstni red zamenjal.

:OK: :OK: :OK: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno je z ženskam, ki grejo v vojsko nekaj narobe :BUA: :BUA: ..... takisto (ampak po daljšem času) je tudi moj ostal samski... hvala bogu - zdej sva midva skupaj :OK: :OK: :OK: :OK:

Komu lažje kot tebi?

A ja, pa baj d vej, sta bila v Dolomitih? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 2 tedne pozneje...
Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!