Skoči na vsebino

Samski motosvetovci(ke)


Hanzi

Priporočene objave

And now for something completely different...

Pir, vse si povedal v bistvu samo z zadnjo povedjo. S to je tudi prejšnje razglabljanje dobilo globok pomen.

Troo. Ostalo prej je Zadnji stavek za telebane. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Največja jeba je to, k se ti zgodi na koncu poletja. Naj se vsaj na začetku, če se že mora.

Točn tko, maš pol več časa za motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobrodošel v klubu :OK:

sj ne bo tako hudo, sam zj na začetku te bo mau matral, pa u trebuhu boš meu čudne mravljince, sam bo kmal bolš, boš vidu. konc koncev boš pa uživau, pa še vesel boš, da je tko kt je :OK: :grim

Hvala za tolažbo :)

Največja jeba je to, k se ti zgodi na koncu poletja. Naj se vsaj na začetku, če se že mora.

Se čist strinjam s tem. That's sucks :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slabo ni, je pa dolgocajtno :grim

Zdele, ko se da na motor vsest, pa se kam pelat se kar da. Pozim, bo pa mal krize :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdele, ko se da na motor vsest, pa se kam pelat se kar da. Pozim, bo pa mal krize :(

Kje je še zima....in kaj se lahko do takrat vse zgodi....lepega, prijetnega, zaželenega,... :)

Nič ne bo krize....se ja ne damo kar tako zlahka... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje je še zima....in kaj se lahko do takrat vse zgodi....lepega, prijetnega, zaželenega,... :)

Nič ne bo krize....se ja ne damo kar tako zlahka... .)

To pa tko al tko. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje je še zima....in kaj se lahko do takrat vse zgodi....lepega, prijetnega, zaželenega,... :)

Nič ne bo krize....se ja ne damo kar tako zlahka... .)

kakšna kriza :kva2:

jz kurilca že imam :grim radiatorji bodo topli :lol1:

toplina bo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po službi ob 5,6 mal teko. Vsaj men se ne da na nočne hodit.

Pol pa za pozim nabavi eno hard enduro pa se lahk voziš ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest svojo samskost jemljem nekak takole: človek ne more imeti vsega; prislužil sem si avto, motor, priboril si svojo sobo, najdu šiht, naredu fax (1.letnik), rešu svoje psihične težave, sam punce pa pri 21 letih še nisem imel. Oz. če bi jo, potem najmanj ena ali več zgornjih stvari avtomatsko odpade. Sej niti časa nimam. Vedno si pravim, da počakam tam nekje do 30.leta, potem pa si najdem eno. Samo kaj ko bo že prepozno, ker se baje z leti zmanjšuje možnost. Pač je eno od področij življenja zamorjeno, samo to moram vzeti v zakup. Grem pa zato na kako pivo, cigaret, vožnjo več, kar mi pa tudi veliko pomeni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grem pa zato na kako pivo, cigaret, vožnjo več, kar mi pa tudi veliko pomeni.

:?

nehi kadit, pa si boš lahko punco "privoščil".... če ti pa čik pomeni več kot partner v življenju.... :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nikoli ni prepozno ... :grrr

brez skrbi ... .)

Ja. Če zamudiš en avtobus, še vedno pripelje drugi.

Samo kaj, ko po dvaindvajseti uri več ne vozijo.

Torej Nasvidenje v naslednjem življenju.

:?

nehi kadit, pa si boš lahko punco "privoščil".... če ti pa čik pomeni več kot partner v življenju.... :blink:

TC, si me spomnil na eno anekdoto:

Ko je moj oče začel hodit z mojo mamo so bili malo drugačni časi in navade obnašanja. Skratka, ni vedel kako bi se približal bodočemu tastu. In ko ga je nekega dne srečal, ga je zaustavil in prosil za ogenj, da si prižge cigaret (oba sta kadila takrat). Dedek mu je odgovoril "Eno babo manj in boš lahko imel svoj fajercajg (vžigalnik)."

A ni škoda, da ga ni poslušal. Bi imeli sedaj vsi mir pred mano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja. Če zamudiš en avtobus, še vedno pripelje drugi.

Samo kaj, ko po dvaindvajseti uri več ne vozijo.

Torej Nasvidenje v naslednjem življenju.

Še vedno ostane štopanje :D

Popravljeno . Popravil KeC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slabo ni, je pa dolgocajtno :grim

:grrr

Jest svojo samskost jemljem nekak takole: človek ne more imeti vsega; prislužil sem si avto, motor, priboril si svojo sobo, najdu šiht, naredu fax (1.letnik), rešu svoje psihične težave, sam punce pa pri 21 letih še nisem imel. Oz. če bi jo, potem najmanj ena ali več zgornjih stvari avtomatsko odpade. Sej niti časa nimam. Vedno si pravim, da počakam tam nekje do 30.leta, potem pa si najdem eno. Samo kaj ko bo že prepozno, ker se baje z leti zmanjšuje možnost. Pač je eno od področij življenja zamorjeno, samo to moram vzeti v zakup. Grem pa zato na kako pivo, cigaret, vožnjo več, kar mi pa tudi veliko pomeni.

Ne bi mogel boljše opisati svoje situacije, je pa samo 1 napaka, nisem še naredil 1. letnika :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:?

nehi kadit, pa si boš lahko punco "privoščil".... če ti pa čik pomeni več kot partner v življenju.... :blink:

No s tem sem mislil predvsem vožnje z motorjem, za katere gre zadnji denar. Prejšnji teden sem bil suh in nisem kupoval cigaret in hodil preveč na pivo. Sam za bencin je še blo. Drugače pa nikoli ne kupim več kot 2 škatlici na teden. Dns pa sem naredil 400 km in zagonu 6 jurjev za bencin, kar je isto kot 12 škatlic cigaret. Nisem jih niti sabo vzel, bom pa zdele šel na enega. Drugač pa če bi se kšna lepa :wub: javila, jo takoj peljem, sej bi takoj pozabu na čik pauzo, pa kšno drugačno pauzo za spremembo naredu .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No s tem sem mislil predvsem vožnje z motorjem, za katere gre zadnji denar. Prejšnji teden sem bil suh in nisem kupoval cigaret in hodil preveč na pivo. Sam za bencin je še blo. Drugače pa nikoli ne kupim več kot 2 škatlici na teden. Dns pa sem naredil 400 km in zagonu 6 jurjev za bencin, kar je isto kot 12 škatlic cigaret. Nisem jih niti sabo vzel, bom pa zdele šel na enega. Drugač pa če bi se kšna lepa :wub: javila, jo takoj peljem, sej bi takoj pozabu na čik pauzo, pa kšno drugačno pauzo za spremembo naredu .)

sej si mene pelu :) kaj bi pa še rad :P :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugač pa če bi se kšna lepa :wub: javila, jo takoj peljem, sej bi takoj pozabu na čik pauzo, pa kšno drugačno pauzo za spremembo naredu .)

Se pridružujem tvojim besedam.Če je še kšna frej,tud jest lahk pozabm na čik pauzo :naughty:

P.S. Par minut po objavi se je ena javla :D

Popravljeno . Popravil Roky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!