Skoči na vsebino

Samski motosvetovci(ke)


Hanzi

Priporočene objave

klinc pa gajba pira <_< pir nima veze pr taki temi

tole Tanjuška tole [attachmentid=80439][attachmentid=80440] :kva2: ;)

ok ni problema, ti sam reč kdaj pa ket :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... khm ... takole bo pa samskost zares pozdravljena ... :yes:

:devil:

pa nima veze če se šteje kot trenutek oz. neka množina le teh ...

:blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samskost je nepopisno udobna. B)

poleg tega se mora tudi kaka občasna romanca do tebe obnašat kot s sočlovekom ne pa kot z nekim 24 urnim servisom za vsako pizdarijo, če hoče še kdaj kaj počet lepega. :devil: lepo je tudi to, da ni postavljanja pogojev, si al pa nisi je popolnoma enakovredno in enako dobro... :D

Popravljeno . Popravil GorazdH
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samskost je nepopisno udobna. B)

poleg tega se mora tudi kaka občasna romanca do tebe obnašat kot s sočlovekom ne pa kot z nekim 24 urnim servisom za vsako pizdarijo, če hoče še kdaj kaj počet lepega. :devil: lepo je tudi to, da ni postavljanja pogojev, si al pa nisi je popolnoma enakovredno in enako dobro... :D

@Gorazd :OK: :004 :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda je vseeno, če sem samski in si niti ne želim met stalne partnerce. no to še ne pomeni, da nimam rad žensk no .)

A to si mislil :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

klinc pa gajba pira <_< pir nima veze pr taki temi

tole Tanjuška tole [attachmentid=80439][attachmentid=80440] :kva2: ;)

he he he, konkretno ! B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letošnje leto je čudno leto...čudno na kubik... :wacko:

You can say that again !

Ej, več ne vem, kaj se pravzaprav dogaja (predvsem s "she"-folkom). ..,zihr pa ni "problem" v meni, ne-ne, ker jaz sem v bistvu kot pravjo "kot vino - s časom še boljši"... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letošnje leto je čudno leto...čudno na kubik... :wacko:

mogoče je sam luna bejž vedet

Gorazd konkretno povedano :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u glavnem, usi smo potrebni :D

Se strinjam :grim :whistle: Ampak kaj ko zmeri tako najdem,ki jo ima pod klučem pa je še pogledat nepusti :cry: :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam :grim :whistle: Ampak kaj ko zmeri tako najdem,ki jo ima pod klučem pa je še pogledat nepusti :cry: :doze:

u ti nesrečnik ti, ja no sj bo bol, kmal, upam hehe, se morš pa pač bol motoristkam posvečat, ne pa kr enim navadnim frajlam :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u ti nesrečnik ti, ja no sj bo bol, kmal, upam hehe, se morš pa pač bol motoristkam posvečat, ne pa kr enim navadnim frajlam :P

Najprej sm iskov use kar leze in kar gre pa da ma fračo pa se ni zmeri najbol obnesl...Pol sm probov motoristke,pa mi je ušla na drug konc Slovenije v šolo :( .A priporočaš kšno? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj ti ob tem dogodku citiram enega brkatega moža, ki se je, zanimivo, prav na današnji datum leta 1900 odpravil prepričat, ali je Bog res mrtev:

"Kar me ne ubije, me naredi močnejšega." B)

Postal sem močnejši :grim

Se strinjam :grim :whistle: Ampak kaj ko zmeri tako najdem,ki jo ima pod klučem pa je še pogledat nepusti :cry: :doze:

univerzjaln kluč je treba met :grim eh bo že jest sem tut spet samski in se že prav veslim novih avantur :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

univerzjaln kluč je treba met :grim eh bo že jest sem tut spet samski in se že prav veslim novih avantur :OK:

Pejt Tanjuško kresnit. ni hudič, da vama ne rata :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pejt Tanjuško kresnit. ni hudič, da vama ne rata :P

Ne mi rečt da je ponudba Tanjuške večja od povpraševanja :eek: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!