Skoči na vsebino

Samski motosvetovci(ke)


Hanzi

Priporočene objave

sem bolj ciljala na tipe, ki so se pritoževali, da znam sam na forumu lajat....

Pa sej si jih imela možnost kar nekaj spoznati, tako s foruma kot ne, pa si na koncu še zmeraj samo bambus držala v rokah :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem bolj ciljala na tipe, ki so se pritoževali, da znam sam na forumu lajat....

Tipa, k pričakuje, da boš v živo lajala poduči, naj si poišče kako psico... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sm brez komentarja k te drgač ne poznam..ampak tuki pa bl tuliš kt lajaš :lol1:

Za nasledn zbor se zmente z mikeno, da se mal spoznate, ker prav, da je v Medvodah premal folka spoznala :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sej si jih imela možnost kar nekaj spoznati, tako s foruma kot ne, pa si na koncu še zmeraj samo bambus držala v rokah :evilgrin:

:lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za nasledn zbor se zmente z mikeno, da se mal spoznate, ker prav, da je v Medvodah premal folka spoznala :hmm:

nasledn zbor je na Kolpi ta vikend, a ne :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samski... ampak ne po svoji krivdi...vse so drugi kivi :trance_33_sleep:

:whistle:

Pr meni je bla pa krivda deljena... priznam.

50% je kriva ona, 50% pa njena mama :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr meni je bla pa krivda deljena... priznam.

50% je kriva ona, 50% pa njena mama :headbang:

:slap: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr meni je bla pa krivda deljena... priznam.

50% je kriva ona, 50% pa njena mama :headbang:

A ona zato, k' te je staršem predstav'la, njena mama pa zato, k' je noge naraz'n dala? :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ona zato, k' te je staršem predstav'la, njena mama pa zato, k' je noge naraz'n dala? :devil:

ne ne, samo v hecu rečeno...

Baje d nimam cajta zanjo... Poslala me je pa z opazko, da sem več na motorju kukr na njej oz z njo :whistle:

zdej pa nej kdo reče, da nisem "taprav" motorist :lol1: :blink:

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nasledn zbor je na Kolpi ta vikend, a ne :naughty:

Jap, jap...motogirl zmente se z mikeno pa ji še ti mal svoje frendice predstav pto .)

mikena sam neki me zanima, a ti na zbor prideš zarad motorjev, debate okoli njih in pira al samo tipa iskat :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ne, samo v hecu rečeno...

Baje d nimam cajta zanjo... Poslala me je pa z opazko, da sem več na motorju kukr na njej oz z njo :whistle:

zdej pa nej kdo reče, da nisem "taprav" motorist :lol1: :blink:

eh :krneki: to pa sem tud jaz slišala od svojega ex-nemotorista... ne štekajo oni kaj nam to pomeni :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh :krneki: to pa sem tud jaz slišala od svojega ex-nemotorista... ne štekajo oni kaj nam to pomeni :naughty:

tut jest od ex-motohejtrke :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap, jap...motogirl zmente se z mikeno pa ji še ti mal svoje frendice predstav pto .)

mikena sam neki me zanima, a ti na zbor prideš zarad motorjev, debate okoli njih in pira al samo tipa iskat :hmm:

se bomo pa zmenli... kaj pa je tle problem... jaz jih lahko več frendov kot frendic predstavim :naughty: (pa tud bolj uporabni so :yea1: )

no, rocky, če te srečam kje, mi prosim natančno predstavi svoj motor, ker mene pa samo motorji zanimajo (večinoma) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se bomo pa zmenli... kaj pa je tle problem... jaz jih lahko več frendov kot frendic predstavim :naughty: (pa tud bolj uporabni so :yea1: )

no, rocky, če te srečam kje, mi prosim natančno predstavi svoj motor, ker mene pa samo motorji zanimajo (večinoma) :P

No mikena avidš, punce ti bodo z veseljem predstavle folk, sam rečt je treba .) Ne pa govort, da boš na zborih sama itd. :)

Ne ne motogirl nism tko mislu, da bi vsak svoj motor predstavlal sam se pa dost debatira okol tega :whistle: zato grem pa rd na zbor, ker zmeri neki novga zvem .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No mikena a vidš, punce ti bodo z veseljem predstavle folk, sam rečt je treba .) Ne pa govort, da boš na zborih sama itd. :)

No sej glih kaj preveč okrog tega se ne more pritoževati, je kr bla akcija

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh :krneki: to pa sem tud jaz slišala od svojega ex-nemotorista... ne štekajo oni kaj nam to pomeni :naughty:

tut jest od ex-motohejtrke :headbang:

pol morem dobit motoristko, da bo vožnja deljena 50-50 (na mopedu-na njej) pa ne bo nobene foušije... Rešen problem.

Matr sm(o) čudni :alien1: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol morem dobit motoristko, da bo vožnja deljena 50-50 (na mopedu-na njej) pa ne bo nobene foušije... Rešen problem.

Matr sm(o) čudni :alien1: :krneki:

Eh... al' jo pa prevzgojiš... važn' je da jahaš oboje dovolj... :whistle:

Popravljeno . Popravil PikiJapok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr sm(o) čudni :alien1: :krneki:

Ne skrb, nisi edini...tudi jaz imel podobno zgodbo 50% mat - 50% jaz krivde :D :D mat ji ni pustila se na motor usest...jest sm se pa skoz vozu :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ne motogirl nism tko mislu, da bi vsak svoj motor predstavlal sam se pa dost debatira okol tega :whistle: zato grem pa rd na zbor, ker zmeri neki novga zvem .)

saj sem debato mislila, zraven pa zihr pogledaš kako je kaj prišraufan itd... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol morem dobit motoristko, da bo vožnja deljena 50-50 (na mopedu-na njej) pa ne bo nobene foušije... Rešen problem.

Matr sm(o) čudni :alien1: :krneki:

pa maš osnovni problem..tako dobit..jih ni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa maš osnovni problem..tako dobit..jih ni...

:o kaj jih ni... pa še kolk nas je :krneki:

edino tam pri dvajesetih, hm ... jih je mogoče malo manj :huh:

Popravljeno . Popravil motogirl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap, jap...motogirl zmente se z mikeno pa ji še ti mal svoje frendice predstav pto .)

mikena sam neki me zanima, a ti na zbor prideš zarad motorjev, debate okoli njih in pira al samo tipa iskat :hmm:

no tko.... o motorjih nimam kej debatirat ker nimam pojma.... pira ne pijem, sam bambus ;) zasedena pa ne bom ratala z danes na jutri...

je pa res da leta brezsmiselnega blodenja po svetu so mimo... se mi ne da več hodit nekam za prazen kurac oz. redkokdaj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no tko.... o motorjih nimam kej debatirat ker nimam pojma.... pira ne pijem, sam bambus ;) zasedena pa ne bom ratala z danes na jutri...

je pa res da leta brezsmiselnega blodenja po svetu so mimo... se mi ne da več hodit nekam za prazen kurac oz. redkokdaj...

na naslednjem motozboru vsi samski oz. vikendaško samski s polnimi kurci :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no tko.... o motorjih nimam kej debatirat ker nimam pojma.... pira ne pijem, sam bambus ;) zasedena pa ne bom ratala z danes na jutri...

je pa res da leta brezsmiselnega blodenja po svetu so mimo... se mi ne da več hodit nekam za prazen kurac oz. redkokdaj...

Hmnja... Če hočeš spucat pajčevine ... :whistle:

prazenkuracjegarancijaodsotnostipajčevin.press

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!