Skoči na vsebino

Samski motosvetovci(ke)


Hanzi

Priporočene objave

Se strinjam. Ampak ker si me citiral, moram povedat, da je zdeva smiselna samo kot celota... ;)

Zunanja in notranja lepota morata nekako sobivat v simbiozi...

OK, naj ti bo.... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, naj ti bo.... :P

Popuščaš Vapotek,a je že kriza.Kot pravijo dalmatinci, nisam lip ali sam tip.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi bili vsi samo notranje lepi, bi bila tema še kako potrebna.....

hahaha :worship: ta tema mislim d je mišljena tema, k bo čez par urc :krneki:

svetovno dobro napisano :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sploh ne razumem zakaj se poročeni v taki temi oglašajo in še slike svojih žen limajo. :whistle: hočte povedat da vam je lepš k nam? :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sploh ne razumem zakaj se poročeni v taki temi oglašajo in še slike svojih žen limajo. :whistle: hočte povedat da vam je lepš k nam? :lol1:

maybe je ratalo v tej temi kukr na ebay... ponuja ostalim :unsure: tle je prava tema za take biznise načeloma :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maybe je ratalo v tej temi kukr na ebay... ponuja ostalim :unsure: tle je prava tema za take biznise načeloma :devil:

:lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sploh ne razumem zakaj se poročeni v taki temi oglašajo in še slike svojih žen limajo. :whistle: hočte povedat da vam je lepš k nam? :lol1:

al pa je to samopotrjevanje, da jim je v bistvu dobro... eh... bluzim... poročeni in vezani nimajo tu kaj delat in pika :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

al pa je to samopotrjevanje, da jim je v bistvu dobro... eh... bluzim... poročeni in vezani nimajo tu kaj delat in pika :evilgrin:

tako je :grim kar naj si odprejo temo - moja je najlepša. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako je :grim kar naj si odprejo temo - moja je najlepša. :whistle:

tako ja... al pa "srečno življenje z mojo boljšo polovico" :whistle:

:hmm: kaj bomo pa mi zdaj tle v tej temi :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako ja... al pa "srečno življenje z mojo boljšo polovico" :whistle:

:hmm: kaj bomo pa mi zdaj tle v tej temi :?

kaj nek? :whistle: svobodno žurali dalje :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s poudarkom na "svobodno" :yea2: :grupni:

Ja.

In manj žurali.

Tema bi morala imeti naslov Samski objokani motosvetovci(ke).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj nek? :whistle: svobodno žurali dalje :010

Kaj če bi poleg žuranja, še sjengecu kaj skuhali zraven? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam. Ampak ker si me citiral, moram povedat, da je zdeva smiselna samo kot celota... ;)

Zunanja in notranja lepota morata nekako sobivat v simbiozi...

Blablabla.. Za poknit je čist dovolj, da je zunanje lepa.. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ku je reku en prjatu....vse ženske so po svoje lepe...ene so pač bolj druge manj privlačne :whistle:

isto velja za nas tipe. :rolleyes:

notranje lepote pa brez obdukcije tako in tako ne moreš videt :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj če bi poleg žuranja, še sjengecu kaj skuhali zraven? :whistle:

to mi že mal liči na piknik samskih motosvetovcev :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sploh ne razumem zakaj se poročeni v taki temi oglašajo in še slike svojih žen limajo. :whistle: hočte povedat da vam je lepš k nam? :lol1:

Hmnja... Če pogledaš malo nazaj, je bila zadeva "razvita" skozi debato. Vse se je začelo z "onaniranjem" ;) Sicer pa je taista slika pravzaprav v mojem albumu.

maybe je ratalo v tej temi kukr na ebay... ponuja ostalim :unsure: tle je prava tema za take biznise načeloma :devil:

Hja, skoraj no. Včasih se mi pač zazdi, da ne morem sam vsega podelat... :whistle:

al pa je to samopotrjevanje, da jim je v bistvu dobro... eh... bluzim... poročeni in vezani nimajo tu kaj delat in pika :evilgrin:

V bistvu mi je res dobro. Glede na to, da mi nič ni bilo podarjeno, sem prav ponosen nase. Vse to pa delim s čudovito žensko (ki ste jo tudi videli na sliki). Sicer pa je ta tema naslovljena "samski motosvetovci in motosvetovke" in ne "zmenkarije", zatorej ne vem, za kaj ne bi smel pokukati sem. Saj veš, trači pa to. :lol1:

tako je :grim kar naj si odprejo temo - moja je najlepša. :whistle:

Emmm... Kaj bi s tako temo. Prepričan sem, da bi bilo cel kup najlepših. Saj veš tisto o malarjih in očeh. Žalostno bi bilo, če vsak za svojo ne bi mislil, da je najlepša.

tako ja... al pa "srečno življenje z mojo boljšo polovico" :whistle:

:hmm: kaj bomo pa mi zdaj tle v tej temi :?

Srečno življenje in iskanje nekoga, s komer bi to delil?

Samo predlog.

Blablabla.. Za poknit je čist dovolj, da je zunanje lepa.. B)

hmmmm... Po mojih dosedanjih izkušnjah je to popolnoma zgrešeno. Še najbolje je bilo navadno s sproščenimi puncami, ki so imele pospravljeno podstrešje, pa čeprav morda niso bile kandidatke za naslovnice.

ku je reku en prjatu....vse ženske so po svoje lepe...ene so pač bolj druge manj privlačne :whistle:

isto velja za nas tipe. :rolleyes:

notranje lepote pa brez obdukcije tako in tako ne moreš videt :whistle:

Recept, da ostaneš večno samski - celo samski v dvoje. :devil:

***

OK, torej se moram umaknit iz te teme? Ti šment... :hmm: Pa ravno je postalo zanimivo. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če mi kej dobrga spečete pridem

ti boš pa v zameno pa kaj ... ? :naughty:

Popravljeno . Popravil motogirl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti boš pa v zameno pa kaj ... ? :naughty:

Ko pojem obljubim da bom prijetno zadremal, boš vidla kak boš vesela tega prijetnega darilca (glede na to da bom prej ropotal kot stara baba).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko pojem obljubim da bom prijetno zadremal, boš vidla kak boš vesela tega prijetnega darilca (glede na to da bom prej ropotal kot stara baba).

verjem, da ne boš nič ropotal, ker ti kvečjem vso dobroto z žaru stlačimo v usta :010 ... boš lahko samo lepo mižikal in kimal :naughty:

Popravljeno . Popravil motogirl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjem, da ne boš nič ropotal, ker ti kvečjemu vso dobroto na žaru stlačimo v usta :010 ... samo lepo mižikal boš lahko :naughty:

Torej mi boste neki spekle? Sam ne mi preveč tlačit v usta ker morm mal pazit na svojo čudovito postavo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!