Skoči na vsebino

Samski motosvetovci(ke)


Hanzi

Priporočene objave

Torej mi boste neki spekle? Sam ne mi preveč tlačit v usta ker morm mal pazit na svojo čudovito postavo :whistle:

Brez pijače ni jedače :naughty:

Čudovito postavco si ne boš pokvaril z bučkami :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Strinajm se... to je samo za nas, ki nam morjo šnicl okol vratu privezat, da se kužki hočjo z nami igrat... :naughty:

samski rulz :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Strinajm se... to je samo za nas, ki nam morjo šnicl okol vratu privezat, da se kužki hočjo z nami igrat... :naughty:

samski rulz :lol1:

:lol1: se te pa ne predstavljam s šniclom okol vratu in par cuckov, ki za tabo skačejo :kva2:

Popravljeno . Popravil motogirl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez pijače ni jedače :naughty:

Čudovito postavco si ne boš pokvaril z bučkami :whistle:

Joj če me misliš z bučkami filat, se bom pa rajš na kako drugo obrnil, mišice rabijo meso.

Glede pijače, pa ja ok si bom prnesel s seboj :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sjeng sjeng.. tud samska mišica rab meso, kr mau krvau... kter lev je pa že zelje jedu in špinačo :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj če me misliš z bučkami filat, se bom pa rajš na kako drugo obrnil, mišice rabijo meso.

Glede pijače, pa ja ok si bom prnesel s seboj :winkiss:

bi dobil čisto meso :naughty: sam si sam jamral, da si boš postavco pokvaru :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi dobil čisto meso :naughty: sam si sam jamral, da si boš postavco pokvaru :evilgrin:

No kul sam da bo do meje, sam datum mi sporoči..... a bova še koga povabla? Drugač mislim da če sva dva je čez glavo, ne bo treba tolk posode pomivat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No kul sam da bo do meje, sam datum mi sporoči..... a bova še koga povabla? Drugač mislim da če sva dva je čez glavo, ne bo treba tolk posode pomivat :)

A posoda te skrbi :naughty: je lahk plastična :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A posoda te skrbi :naughty: je lahk plastična :yea1:

Plastična škoduje okolju. Ni mi všeč da hočeš planet smetit samo zato ker se ti ne ljubi posode pomivat (ker če bi bla prjazna bi jo itak jst pomil)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Plastična škoduje okolju. Ni mi všeč da hočeš planet smetit samo zato ker se ti ne ljubi posode pomivat (ker če bi bla prjazna bi jo itak jst pomil)

To je ta prav dec! Se sam odloča, kdaj bo posodo pomil... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Plastična škoduje okolju. Ni mi všeč da hočeš planet smetit samo zato ker se ti ne ljubi posode pomivat (ker če bi bla prjazna bi jo itak jst pomil)

sj vem kako bi jo umil... u kanto zaluču :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj vem kako bi jo umil... u kanto zaluču :lol1:

Za kakega divjaka me pa maš, jst sm pravi gentleman veš da ne bi od damice posode stran metu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja tudi ponujanje gospodinjskih opravil vnaprej ni gentlemansko...prej ritolizniško

je ne bi raje skupaj z njo pomil? sej veš...tako se postaviš za njo, držiš lepo krožnik ona pa lepo z gobico drsa po njemu (krožniku)... :whistle: edini problem je, ker se lahko kak kos posode na ta način razbije... :rolleyes:

Popravljeno . Popravil GorazdH
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja tudi ponujanje gospodinjskih opravil vnaprej ni gentlemansko...prej ritolizniško

je ne bi raje skupaj z njo pomil? sej veš...tako se postaviš za njo, držiš lepo krožnik ona pa lepo z gobico drsa po njemu (krožniku)... :whistle: edini problem je, ker se lahko kak kos posode na ta način razbije... :rolleyes:

Pa morš nujno vse povedat al kaj?

Jah no po kosilu sm jst zaspan, tko da bi sam na hitrco pomil pa se pol ulegu mičken :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Plastična škoduje okolju. Ni mi všeč da hočeš planet smetit samo zato ker se ti ne ljubi posode pomivat (ker če bi bla prjazna bi jo itak jst pomil)

:evilgrin: kdo je reku, da bi kaj stran metala... sam ko jo mečeš skup, lahko to na hitro narediš :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja tudi ponujanje gospodinjskih opravil vnaprej ni gentlemansko...prej ritolizniško

je ne bi raje skupaj z njo pomil? sej veš...tako se postaviš za njo, držiš lepo krožnik ona pa lepo z gobico drsa po njemu (krožniku)... :whistle: edini problem je, ker se lahko kak kos posode na ta način razbije... :rolleyes:

evo :rolleyes: zato pa je dobra plastična posoda :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:evilgrin: kdo je reku, da bi kaj stran metala... sam ko jo mečeš skup, lahko to na hitro narediš :naughty:

Ma ti si čist preveč lisica zame, zdej me je pa že strah it s tabo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ti si čist preveč lisica zame, zdej me je pa že strah it s tabo.

foxy is my middle name :evilgrin: eh, strah te pa res ne rab bit pred eno tako ... :krneki: :( :devil:

Popravljeno . Popravil motogirl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

foxy is my middle name :evilgrin: eh, strah te pa res ne rab bit pred eno tako ... :krneki: :( :devil:

Jah no kaj pa vem, prov prepričljivo se ne sliši :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah no kaj pa vem, prov prepričljivo se ne sliši :whistle:

ko bosta mesec pred poroko povejta, da piškote spečm :lol: vsaj mislm da smo s pecivom začel :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sjeng, pirjatu moj.. se še nisi nauču, zakaj je ženska u belem ko se poroči. To pa zato, ker se ji pol reče bela tehnika :naughty:

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sjeng, pirjatu moj.. se še nisi nauču, zakaj je ženska u belem ko se poroči. To pa zato, ker se ji pol reče bela tehnika :naughty:

mausi, mausi pojma nimaš :wacko: bela je zato, ker je nevesta nedolžna O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko bosta mesec pred poroko povejta, da piškote spečm :lol: vsaj mislm da smo s pecivom začel :hmm:

Sej boš povabljena obljubim, sam piškotov ne pečt prosim, nočm na svoji poroki pol še goste na infekcijsko vozit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mausi, mausi pojma nimaš :wacko: bela je zato, ker je nevesta nedolžna O:-)

Predno kaj vzameš, moraš vsaj probat... če ne drug pa črnogorski kum :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sjeng, pirjatu moj.. se še nisi nauču, zakaj je ženska u belem ko se poroči. To pa zato, ker se ji pol reče bela tehnika :naughty:

:lol1::lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!