Skoči na vsebino

Samski motosvetovci(ke)


Hanzi

Priporočene objave

Vidim, da s totim piknikom nebo nič. Bolš, da si eno dobim, da me bo nafutrala, ker če bom na piknik čakal, bom od lakote poginil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da s totim piknikom nebo nič. Bolš, da si eno dobim, da me bo nafutrala, ker če bom na piknik čakal, bom od lakote poginil.

Pa še res je! :worship: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kje sta zdej odbojko zgubla? :hmm: a vidva bi sam jest pršla? :kva1:

ljubezen gre skozi želodec... odbojka pač ne :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maus, prid u rihemberk, pa ti jo prpeljem direkt u šotor :whistle: da ne boš samski, jst pa tako moram it pod hladen tuš, na pir in obiskat motogirl, vsaj tako pravi, da se moram prej stuširat z mrzlo vodo...mogoče zato, da zgledam potem bol..."napet" :whistle:

s piknikom ne bo nč kot zgleda. niste resni. vsaj popili in pojedli bi, bi se že pole sparčkali, a ne morete en dan več zdržat v samskem stanu? :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kje sta zdej odbojko zgubla? :hmm: a vidva bi sam jest pršla? :kva1:

Odbojka je za frocovje.

Ne ne bi samo jedla, bi tudi kaj popila, pa ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

s piknikom ne bo nč kot zgleda. niste resni. vsaj popili in pojedli bi, bi se že pole sparčkali, a ne morete en dan več zdržat v samskem stanu? :trance_33_sleep:

Saj pravim... Brez Pikija ni piknika... :headbang:

Še dob'r da nis'm samski, če ne bi obupal...

Popravljeno . Popravil PikiJapok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo za intermezzo:

Se je katera ali kateri ze sparila s katerim ali katero in konta? :?

:hmm: kdaj to misliš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo za intermezzo:

Se je katera ali kateri ze sparila s katerim ali katero in konta? :?

OPTIMIST! :lol1: :slap: Še za piknik se ne mor'jo zmen't... kaj šele za parjenje. Se mi zdi, da gre za samski stan iz lenobe. :P

Prav vam bodi! :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da s totim piknikom nebo nič. Bolš, da si eno dobim, da me bo nafutrala, ker če bom na piknik čakal, bom od lakote poginil.

:evilgrin: Noben ti ga ne bo doma naredu... vsi bi imel samo spedenan piknik, pa da pridete na gotovo...

nema... treba sodelovat... Besnica smo že rekli...ajde, datum rečmo 14.7. ...zdaj pa je na vas, da se prijavite vsak s svojo prostovoljno nalogo :naughty:

OPTIMIST! :lol1: :slap: Še za piknik se ne mor'jo zmen't... kaj šele za parjenje. Se mi zdi, da gre za samski stan iz lenobe. :P

Prav vam bodi! :devil:

:topic: ti se pa ne oglašaj tle!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maus, prid u rihemberk, pa ti jo prpeljem direkt u šotor :whistle: da ne boš samski, jst pa tako moram it pod hladen tuš, na pir in obiskat motogirl, vsaj tako pravi, da se moram prej stuširat z mrzlo vodo...mogoče zato, da zgledam potem bol..."napet" :whistle:

kje sem pa napisala, da me moraš obiskat :unsure: ... no ja :slap: , govoriš itak lahko, ker naredu pa ne boš nič :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: kdaj to misliš?

V zadnjega pol leta, recimo.. Interval lahko poljubno podaljsas, ce imas kake informacije...

Popravljeno . Popravil wind
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:evilgrin: Noben ti ga ne bo doma naredu... vsi bi imel samo spedenan piknik, pa da pridete na gotovo...

nema... treba sodelovat... Besnica smo že rekli...ajde, datum rečmo 14.7. ...zdaj pa je na vas, da se prijavite vsak s svojo prostovoljno nalogo :naughty:

:topic: ti se pa ne oglašaj tle!!!

Ker si napisala, da bo plastični pribor za enkratno uporabo, se javim za pomivanje posode.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker si napisala, da bo plastični pribor za enkratno uporabo, se javim za pomivanje posode.

Očitno si zgrešil kasnejši post o tem, da se tudi plastična posoda pomiva (plastična zaradi varnosti pred razbijtem) :naughty:

V zadnjega pol leta, recimo.. Interval lahko poljubno podaljsas, ce imas kake informacije...

Nop, nič ne vem ... a je to pomembno? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Nop, nič ne vem ... a je to pomembno? :unsure:

Emmmm... Po moje je to EDINO POMEMBNO! :hmm:

merjenjeučinkovitosti.press

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Emmmm... Po moje je to EDINO POMEMBNO! :hmm:

merjenjeučinkovitosti.press

:hmm: zakaj pa (če se je katera/kateri ze sparil/a s kom)? :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: zakaj pa (če se je katera/kateri ze sparil/a s kom)? :huh:

Da ne boste samo žalosti ampak tudi veselje in radost delili med seboj... :headbang:

... pa svaljkali čevapčiče in uživali v izmenjavi tekočin.

Popravljeno . Popravil PikiJapok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motogirl, no kje se dobiva danes? mam gume zadaj še za kakih 250-300 km. lih tolk da si poveva kaj vse ne bi naredila :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom raj samski... se vsaj lahko odločim kdaj in kje bom jedu :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom raj samski... se vsaj lahko odločim kdaj in kje bom jedu :lol1:

no, pol me pa ne klikaj več, da ne boš prišel v skušnjavo :evilgrin:

motogirl, no kje se dobiva danes? mam gume zadaj še za kakih 250-300 km. lih tolk da si poveva kaj vse ne bi naredila :whistle:

no, tolk daleč pa se ne rabiš vozit :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, pol me pa ne klikaj več, da ne boš prišel v skušnjavo :evilgrin:

tud če te klikam (sj te ne bom) ni nujno da pridem v skušnjavo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst pa tako moram it pod hladen tuš, na pir in obiskat motogirl, vsaj tako pravi, da se moram prej stuširat z mrzlo vodo...mogoče zato, da zgledam potem bol..."napet"

se mi dozdeva, da je prava beseda "trd" za (vstrajnost) :naughty:

Saj pravim... Brez Pikija ni piknika... :headbang:

res je, spravi se ga delat, verjami, da na pikniku, če bo kdaj, bodo,

tile imeli več opravka s samimi sabo, kot pa jedačo in pijačo, aaaa vegi folk tud obstaja :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se mi dozdeva, da je prava beseda "trd" za (vstrajnost) :naughty:

res je, spravi se ga delat, verjami, da na pikniku, če bo kdaj, bodo,

tile imeli več opravka s samimi sabo, kot pa jedačo in pijačo, aaaa vegi folk tud obstaja :whistle:

Malancani na žaru... njami. Pa popečena paprika in paradižnik.... mljask. Pa malo popečene čebul'ce. Pa na kruh, pa potreseš 8poliješ) s tržaško omako... Ima da prste poližejo... :whistle:

da nau kdo mislu, da znam sam ćevape delat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no no sej pravim da je za 250-300 km. torej 125 do 150 km v eno smer...dovolj do domžal :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!