Skoči na vsebino

Samski motosvetovci(ke)


Hanzi

Priporočene objave

Kako da ne?na obali je pa res zadosti kurbarije. in še če si plesačica, ne moreš bit slaba.

jst pridem na ta piknik, če bo res kdo organiziru pa dnar pobiru. 14. 7. je kul.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako da ne?na obali je pa res zadosti kurbarije. in še če si plesačica, ne moreš bit slaba.

ja ma noben ni ok...vsi so zasedeni,prosti so še samo "invalidi"...saj nisem izbirčna sam taprauga bi rada... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gizmo od kdaj se pa ti po blatu valaš? :blush: Če se prov spomnem si mel zmer ful zglancanga cestaka??? Ja priznam sem mal za cajtom. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ma noben ni ok...vsi so zasedeni,prosti so še samo "invalidi"...saj nisem izbirčna sam taprauga bi rada... :headbang:

ma pomojem si že preveč motoristov dala skozi pa se je zdej to razvedelo :lol:

invalidi so tisti, ki so zasedeni!

pr 20ih pa res še ne rabiš tapravga....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma pomojem si že preveč motoristov dala skozi pa se je zdej to razvedelo :lol:

invalidi so tisti, ki so zasedeni!

pr 20ih pa res še ne rabiš tapravga....

:worship: ... ne skrbi..vse motoriste sem tebi pustila (noben sproban):naughty: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem lahko pridruženi član? (nisemsamskipress)

Misliš "simpatizer" :naughty:

setipridrožujempress

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

članica od 2004 in nobenega motorista sprobala??

jst bi že zdavnaj obupala... :lol:

še piknik počakam :lol:

čivava, mi je všeč tvoj podpis.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čivava, mi je všeč tvoj podpis.

Preveč resničen. Žal. :trance_33_sleep:

A vama zodostujeta dva pit bulla ali pa kkšn kokeršpanjel (zlato rjav), lahko pa tudi tibetanski terjer :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preveč resničen. Žal. :trance_33_sleep:

k si v moji družbi pa ne misliš tako :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uživite na pikniku.... jst mam pa zbor takrat bom kelnarca ;)

ne sekiraj se, itak ga takrat ne bo, ker se niti ne zmenijo za termin in kraj...oni bi samo radi jezika mal stresal... pardon... tipkovnice zlorabljal :whistle: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trikrat hura za nas, ki se radi po blatu valamo ;) ane gozmOkak ;) :grupni:

:yea1: :yea1: :yea1:

ja ma noben ni ok...vsi so zasedeni,prosti so še samo "invalidi"...saj nisem izbirčna sam taprauga bi rada... :headbang:

madona nas je prostih kolkr češ, ma na vrata ne bo noben sam potrkal pa prašal če je pr hiši kaka ledih :blush: aja, pogoj... invalidi. MX_Peter, spet ne pridemo motocrosisti v poštev :slap: :lol1: :lol1:

Gizmo od kdaj se pa ti po blatu valaš? :blush: Če se prov spomnem si mel zmer ful zglancanga cestaka??? Ja priznam sem mal za cajtom. :rolleyes:

Mel mel, zglancano črnico :xx: pa sm za enga zlenca zamenju :D sm mal bl športnika pa mi je na cesti dolgcajt ratu (so ride ratale premal dirkališče :whistle: :xx: ) zdej pa vso energijo namesto na babo, na blato spravljam... pa je kar je :krneki: drugač pa junija je blo leto tega, sem pa pomalem že prej bratu sunu kobilco :D

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čak čak, zdej sm si js lepo cajt uzel in vidim :blink: kak piknik? V blatu? :kva2: al brez blata? Kakorkoli, pa nrdimo blato :kva2: smo blatni tudi povabljeni... js bi se tudi s kako bo blatu valjal, da ne bo zmeri kawasaki. K pol k se skup valjava en po drugmu nikol ne veš kdo je oz. ima bol trdga :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne sekiraj se, itak ga takrat ne bo, ker se niti ne zmenijo za termin in kraj...oni bi samo radi jezika mal stresal... pardon... tipkovnice zlorabljal :whistle: :evilgrin:

Pa naredte ta piknik v Lescah na motozboru, en kotiček rezervirejte pa napište gor "Samski/ke motosvetovci/ke" da bodo/bomo vedl samski kam pridt pa poiskat parčk,hehe :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa naredte ta piknik v Lescah na motozboru, en kotiček rezervirejte pa napište gor "Samski/ke motosvetovci/ke" da bodo/bomo vedl samski kam pridt pa poiskat parčk,hehe :D

poj bomo pa sam pripadniki moškega spola tm :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa naredte ta piknik v Lescah na motozboru, en kotiček rezervirejte pa napište gor "Samski/ke motosvetovci/ke" da bodo/bomo vedl samski kam pridt pa poiskat parčk,hehe :D

še motosvetovci (ta novejši) se med sabo ne najdemo, kaj šele samski med njimi :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še motosvetovci (ta novejši) se med sabo ne najdemo, kaj šele samski med njimi :naughty:

Sej zato pa obest tablo SAMSKI/KE MOTOSVETCI, da bomo vsi prepričani, da je tm sam MS raja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej zato pa obest tablo SAMSKI/KE MOTOSVETCI, da bomo vsi prepričani, da je tm sam MS raja :D

uf :hmm: to je tako, kot da bi lisico spustu med lovske pse :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ma noben ni ok...vsi so zasedeni,prosti so še samo "invalidi"...saj nisem izbirčna sam taprauga bi rada... :headbang:

Jaz se ti javim ;) Zobe imam še vse, lasov je še tudi nekaj ;) Pa tu pa tam rad zaplešem tako ali drugače :D :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

madona nas je prostih kolkr češ, ma na vrata ne bo noben sam potrkal pa prašal če je pr hiši kaka ledih :blush: aja, pogoj... invalidi. MX_Peter, spet ne pridemo motocrosisti v poštev :slap: :lol1: :lol1:

Haha tukaj sem se pa res dobr nasmejal :lol1: :lol1: :yea2: :yea2: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej zato pa obest tablo SAMSKI/KE MOTOSVETCI, da bomo vsi prepričani, da je tm sam MS raja :D

pa še roza majčke si nardimo ane :whistle:

@MX_Peter: v čast mi je :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@MX_Peter: v čast mi je :D

Malo nas je malo nas je pičkice,.........malo nas je malo nas je pičkice :grupni: :D

PS: Tudi men

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!