Skoči na vsebino

Samski motosvetovci(ke)


Hanzi

Priporočene objave

Tukaj ni noben'ga resn'ga. Sam velik gobcanja, pa nič akcije. Ko pa člov'k stopi v akcijo in hoče organizirat piknik, ga pa gladko ignorirajo.

Pa bod'te samski še naprej... :P J's bom pa užival čevapčiče v lepinji... Taku! Hawk, tipkal sem. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k pa js stopm u akcijo.. me pa vse punčke ingnorirajo :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k pa js stopm u akcijo.. me pa vse punčke ingnorirajo :closedeyes:

Mogoče imaš pa napačen pristop :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče imaš pa napačen pristop :hmm:

kaj pa je narobe, če dami pristopiš neobrit, malo razcapan, z vonjem prepotenega žrebca, majćkeno opit in nesramen :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa je narobe, če dami pristopiš neobrit, malo razcapan, z vonjem prepotenega žrebca, majćkeno opit in nesramen :whistle:

:hmm: ne vidim nobene napake.. mora bit nekaj druga :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: ne vidim nobene napake.. mora bit nekaj druga :slap:

pomoje je tud neki druzga.. verjetn, ker jo vprašam, če bo kj spila, namest da bi reku... baba zgin po pijačo in da si mi takoj nazaj :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje je tud neki druzga.. verjetn, ker jo vprašam, če bo kj spila, namest da bi reku... baba zgin po pijačo in da si mi takoj nazaj :whistle:

Smolo maš, postavljen si v napačen prostor in čas, če bi bil rojen na divjem zahodu kakih 200let nazaj bi zaradi obrabe že trikrat moral menjat mišaka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi se še vedno igramo kaubojce in indijance.... (kok pogrešam te cajte :closedeyes: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

morete čim prej samski dosežt tako stanje kot jst, stanje nirvane in pozitivnosti.

1. vse ženske so lepe po svoje. ene so bolj druge manj privlačne. ma še vedno so ženske.

2. če je je, če ni je glih tako, pač tako, da ni. če da da, če ne da, da pač na tak tak način, da ne da. zmeri pridobiš. :trance_33_sleep:

3. redno vzdržuj kondicijo

4. motor naj bo tehnično brezhiben

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

morete čim prej samski dosežt tako stanje kot jst, stanje nirvane in pozitivnosti.

1. vse ženske so lepe po svoje. ene so bolj druge manj privlačne. ma še vedno so ženske.

2. če je je, če ni je glih tako, pač tako, da ni. če da da, če ne da, da pač na tak tak način, da ne da. zmeri pridobiš. :trance_33_sleep:

3. redno vzdržuj kondicijo

4. motor naj bo tehnično brezhiben

Nekaj bi spremenila, amapk ok :D ni slabo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa je narobe, če dami pristopiš neobrit, malo razcapan, z vonjem prepotenega žrebca, majćkeno opit in nesramen :whistle:

Narobe je samo to, da te bo pol za mene zamenjala. Uspeh pa garantiram.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm....PIKINK....folk no......kaj vam je sej je ne glede na stan pa naj pride kdor hoče...... :unsure: :unsure: res bi blo fajn če bi naredl en motosvetovski piknik....ej Piki ka če bi pa to ti v kako svojo temo dal.....ker te teme ne berejo lih vsi....aaa??? :hmm: :hmm:

k sama ideja je res dobra.... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm....PIKINK....folk no......kaj vam je sej je ne glede na stan pa naj pride kdor hoče...... :unsure: :unsure: res bi blo fajn če bi naredl en motosvetovski piknik....ej Piki ka če bi pa to ti v kako svojo temo dal.....ker te teme ne berejo lih vsi....aaa??? :hmm: :hmm:

k sama ideja je res dobra.... :worship:

Ma nč ni v redu, če je pa tip čuden datum postavu (ravn ko jaz ne morem).

Hitr se neki zmente, ker drugač si bom prsiljen organizirat ene par piknikov v dvoje :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma nč ni v redu, če je pa tip čuden datum postavu (ravn ko jaz ne morem).

Hitr se neki zmente, ker drugač si bom prsiljen organizirat ene par piknikov v dvoje :naughty:

evo ka pa pravte 15., v nedeljo, če se Piki-organizator strinja...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo ka pa pravte 15., v nedeljo, če se Piki-organizator strinja...?

Streljaš na medveda zadaneš lovca! V nedeljo morm pospravljat po zboru :whistle:

Popravljeno . Popravil sjeng
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo ka pa pravte 15., v nedeljo, če se Piki-organizator strinja...?

15. je vredu, če bodo glave od 14. še kokr tolk k seb prišle :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Streljaš na medveda zadaneš lovca! V nedeljo morm pospravljat po zboru :whistle:

pa sami izgovori so te :evilgrin:

pospravljaj takoj po koncu :whistle:

Popravljeno . Popravil motogirl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u nedeljo se nč ne dela :closedeyes: .. tud odnosov se nima :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

okej....nima smisla....očitno vam ni do fajn družbe...ste si sami krivi :whistle: :whistle: hja....nč.....se bomo šli pa v zbilje k jezerčku sončt.. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa sami izgovori so te :evilgrin:

pospravljaj takoj po koncu :whistle:

Ne odločam jaz kdaj se pospravla, no saj bi lahk pršel proti popoldnevu, samo bom preutrujen za odbojko.

Popravljeno . Popravil sjeng
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne odločam jaz kdaj se pospravla, no saj bi lahk pršel proti popoldnevu, samo bom preutrujen za odbojko.

saj ne bo odbojke dol :krneki:

okej....nima smisla....očitno vam ni do fajn družbe...ste si sami krivi :whistle: :whistle: hja....nč.....se bomo šli pa v zbilje k jezerčku sončt.. :rolleyes:

maš prav, sonček na Zbiljah je dobra alternativa :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj ne bo odbojke dol :krneki:

maš prav, sonček na Zbiljah je dobra alternativa :worship:

Jap... count me in. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dovolj bi bilo, če se samo nekje najdemo, brez nekih piknikov...pa tudi če se ne je lih tako kot bi se. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj ne bo odbojke dol :krneki:

maš prav, sonček na Zbiljah je dobra alternativa :worship:

Ka pa je fora pol če ni odbojke, jst jo že tak dolgo nisem špilal..... Na Zbiljah bi blo lahk čist luštn jap

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!