Skoči na vsebino

Samski motosvetovci(ke)


Hanzi

Priporočene objave

u glavnem jst sm ZA. karkoli, kadarkoli, kjerkoli, kakorkoli. ne veter, ne dež ne sneg ne zima ne poletje...vedno pripravljen :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jebemti uha :krneki: en dan grem js trenirat, da bom fit :010 že naklobasaste 6 strani B)

Se da komu pista povzetek... sej sm prebral na hitro, ma še zmeri ne vem kje smo. Marbit d na začetku kjer prej :lol1:

Srečanje, piknik, zbor, karkoli, ni panike... Pridem, v soboto bom v Rihemberku, tko d če komu paša, naj me za rokav pocuka. Si bom opral eno lepo majčko Kawasaki Team Green (ne se bat, bom edini na zboru s tisto majco, k se jih ne dobi kar tako :naughty: ) pa dejte za rokav pocukat. Pa ne ti maus al pa Gorazd :slap: no ja kar, če me peljete v družbo pole :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne ti maus al pa Gorazd :slap: no ja kar, če me peljete v družbo pole :kva2:

Ti si pa optimist, veš da bosta hotla met vse sam zase in to čim več tem bolš :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa je narobe, če dami pristopiš neobrit, malo razcapan, z vonjem prepotenega žrebca, majćkeno opit in nesramen :whistle:

Narobe je samo to, da te bo pol za mene zamenjala. Uspeh pa garantiram.

Idealen moški... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Idealen moški... :worship:

lepo da vsaj ti to veš.. te današnje grlice tega ne znajo cent :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti si pa optimist, veš da bosta hotla met vse sam zase in to čim več tem bolš :whistle:

a misliš da upata dat vse skoz sama :hmm: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maš prav, sonček na Zbiljah je dobra alternativa :worship:

A se bosta zgorej brez sončle :naughty: da vaju lažje najdem :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvidevam da ja, najbrž nekje v čolničku sredi jezera :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa je narobe, če dami pristopiš neobrit, malo razcapan, z vonjem prepotenega žrebca, majćkeno opit in nesramen :whistle:

Zanimivo,zanimivo! Probaj še bata škornje, osrane od dreka nataknit! :P

Pol pa mora ratat! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se bosta zgorej brez sončle :naughty: da vaju lažje najdem :D :D

:evilgrin: ne boš nič najdu, ker samo zgoraj brez je brezveze in Zbilje niso za to primeren kraj :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jebemti uha :krneki: en dan grem js trenirat, da bom fit :010 že naklobasaste 6 strani B)

Se da komu pista povzetek... sej sm prebral na hitro, ma še zmeri ne vem kje smo. Marbit d na začetku kjer prej :lol1:

Srečanje, piknik, zbor, karkoli, ni panike... Pridem, v soboto bom v Rihemberku, tko d če komu paša, naj me za rokav pocuka. Si bom opral eno lepo majčko Kawasaki Team Green (ne se bat, bom edini na zboru s tisto majco, k se jih ne dobi kar tako :naughty: ) pa dejte za rokav pocukat. Pa ne ti maus al pa Gorazd :slap: no ja kar, če me peljete v družbo pole :kva2:

ej Gizmo veš da mogoče prletim če se nam mela kam dat...greva s kolegico najprej v šentvid pogledat če bo kdo treniru, pa se vidmo mogoče, te bom pocukala za rokav ;)

če se že na motokros dirki ne mormo najdt se bomo pa tm..... ;) :P pa glej da boš res mev to majčko.... :grim

sam tko ni zihr...mogoče sm rekla.... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se bosta zgorej brez sončle :naughty: da vaju lažje najdem :D :D

nakladač.... :slap: :kva2: :kva2: ja ja dj me boš pa res težk najdu...mogoče bi pa res sevale med tisto množico :lol1: :lol1:

sam iz te moke ne bo kruha ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej Gizmo veš da mogoče prletim če se nam mela kam dat...greva s kolegico najprej v šentvid pogledat če bo kdo treniru, pa se vidmo mogoče, te bom pocukala za rokav ;)

če se že na motokros dirki ne mormo najdt se bomo pa tm..... ;) :P pa glej da boš res mev to majčko.... :grim

sam tko ni zihr...mogoče sm rekla.... ;)

jao....sm šla gledat kje to sploh je ta branik...ma dj to je toooookk deleč........tk da vprašanje če pridem.....žal.....sam itq gizmo mi se vidmo augusta na dirki če ne prej ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao....sm šla gledat kje to sploh je ta branik...ma dj to je toooookk deleč........tk da vprašanje če pridem.....žal.....sam itq gizmo mi se vidmo augusta na dirki če ne prej ;)

ma kaj je daleč.. eno uro... manj bremzaš, prej si tam :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:evilgrin: ne boš nič najdu, ker samo zgoraj brez je brezveze in Zbilje niso za to primeren kraj :krneki:

:D :D

nakladač.... :slap: :kva2: :kva2: ja ja dj me boš pa res težk najdu...mogoče bi pa res sevale med tisto množico :lol1: :lol1:

sam iz te moke ne bo kruha ;)

Ja no en izgovor je treba najdt :naughty: boš ti mene lažji najdla k tok sevam v noge :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao....sm šla gledat kje to sploh je ta branik...ma dj to je toooookk deleč........tk da vprašanje če pridem.....žal.....sam itq gizmo mi se vidmo augusta na dirki če ne prej ;)

po želji, js bom še zmeri tam v majčki :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D :D

Ja no en izgovor je treba najdt :naughty: boš ti mene lažji najdla k tok sevam v noge :lol1:

res je :kva2: pazi da ne boš škornčkov umazu k boš okol ferbcu :kva2: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po želji, js bom še zmeri tam v majčki :D

ne ne nč ne bo zgleda......me še ni un klicu k avteka mojga neki rihta :unsure:

grem pa najbrž v šentvid trening pogledat bl popoldne...če bo kdo furu....itq najbolši so na hrvaškem...pa hmmmm kam sta že šla gerčar pa urbas...eh pozabla :whistle:

že prou pogrešam motokros.....morm it mal poferbcat :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gerčar in Urbas gresta na Nizozemsko

VIR siol.com:

"V nizozemskem Valkenswaardu pa bosta bosta Klemen Gerčar (AMD Feroda) in Theo Urbas (MK Notranjska) tekmovala na osmi dirki za evropsko prvenstvo do 125 kubičnih centimetrov junior."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gerčar in Urbas gresta na Nizozemsko

VIR siol.com:

"V nizozemskem Valkenswaardu pa bosta bosta Klemen Gerčar (AMD Feroda) in Theo Urbas (MK Notranjska) tekmovala na osmi dirki za evropsko prvenstvo do 125 kubičnih centimetrov junior."

ej hvala ti model k si se tok pomatru pa napisu... :worship:

ma sj bi lahk šla tut sama gledat....eh dj smo že kle začel od motokrosa...bo treba nazaj v temo "za motokrosiste" :yea1: ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaja maš prav tukaj se mormo parčkat, pa flirtat :winkiss:

PS: Sej to sem naredu, sam zato, da se mi pišejo plus pike hehe :rolleyes:

Popravljeno . Popravil MX_Peter
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaja maš prav tukaj se mormo parčkat, pa flirtat :winkiss:

PS: Sej to sem naredu, sam zato, da se mi pišejo plus pike hehe :rolleyes:

uuu krizaa....pol pa bol da se umaknem :headbang: :unsure: :yes: k se nočm trenutno nč parčkat pa flirtat..... :unsure: :(

kakšna taktika ;) :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!