Skoči na vsebino

Samski motosvetovci(ke)


Hanzi

Priporočene objave

No pa sem po nekem času zopet na "trgu"... :cry: enostavno se ne bom pustil jebat... :angry:

Samske motoristke navalite :yea1: kao da je full povpraševanja

ti resno to model???? :unsure:

sej bo :004 ne sekiri se .... :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti resno to model???? :unsure:

Jap resno...Žal mene se ne da okol prsta ovijat in me imet za norca...si ne pustim tega... :(

sej bo :004 ne sekiri se .... :winkiss:

thx mačka...sej bo...počas...mal bom po kurniku pobrskal pa bo :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap resno...Žal mene se ne da okol prsta ovijat in me imet za norca...si ne pustim tega... :(

thx mačka...sej bo...počas...mal bom po kurniku pobrskal pa bo :unsure:

maš prou...ne smeš se pustit ;) jst ti stojim ob strani... B)

ma ja sej maš dost kandidatk okol sebe......če ne boš pa mal k gosenku v kurnk pokukov :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje inu dekleta, zadnjih 110 strani je bilo sila zabavnih za preglodat se skoz :P da pa še jest mal pomudrujem....ne vem kaj se eni tok sekirate/-jo če si pač samski/-ska....boli te k*rac, na nobenga se ni treba ozirat, noben ne mori,s frendi greš loh na pjačo kadar češ in nisi deležen tistega "kam-pa-ti-zdej-greš-ravno-sedaj-ko-bi-se bilo-smotrno-pogovoriti-o-najini-zvezi" pogleda od boljše polovice....f*ck that :) Itak se za vsako metlo najde štl,do takrat pa je najbolje da uživaš prostost :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vdam se :D

Odvisno s kterga vidika gledaš

Zmeri iz mojga ;)

Pa nehi v mojem profilu moje čudovito široke rame občudovat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje inu dekleta, zadnjih 110 strani je bilo sila zabavnih za preglodat se skoz :P da pa še jest mal pomudrujem....ne vem kaj se eni tok sekirate/-jo če si pač samski/-ska....boli te k*rac, na nobenga se ni treba ozirat, noben ne mori,s frendi greš loh na pjačo kadar češ in nisi deležen tistega "kam-pa-ti-zdej-greš-ravno-sedaj-ko-bi-se bilo-smotrno-pogovoriti-o-najini-zvezi" pogleda od boljše polovice....f*ck that :) Itak se za vsako metlo najde štl,do takrat pa je najbolje da uživaš prostost :OK:

Maš res...zakaj bi se zadovoljil z ribico v akvariju k maš na drugi strani celo morje... :naughty: :whistle:

:friend2:

:blush:

Popravljeno . Popravil shark357
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zmeri iz mojga ;)

Pa nehi v mojem profilu moje čudovito široke rame občudovat :D

Potem je ravno kontra :D

Kaj pa ti veš, kaj jst občudujem :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ajde, nehite u prazno nabijat :P :D

da iz teme MOBIKROG še tukaj prilimam

Za v soboto, 28.7 iščem pridno deklco, ki ve kako se streže stvarem v boksih biggrin.gif

Če bodo stojala vedno na mestu, grelci tapravi čas na gumah, bencina ravno prav za hitre kroge, po končanem dnevu pa me bo razvajala s sprostilno masažo worship.gif ... ji dam kar bo zahtevala trance_17_emot-angel.gif

ponudbe z opisom sprejemam na PM :D

Popravljeno . Popravil misty
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje inu dekleta, zadnjih 110 strani je bilo sila zabavnih za preglodat se skoz :P da pa še jest mal pomudrujem....ne vem kaj se eni tok sekirate/-jo če si pač samski/-ska....boli te k*rac, na nobenga se ni treba ozirat, noben ne mori,s frendi greš loh na pjačo kadar češ in nisi deležen tistega "kam-pa-ti-zdej-greš-ravno-sedaj-ko-bi-se bilo-smotrno-pogovoriti-o-najini-zvezi" pogleda od boljše polovice....f*ck that :) Itak se za vsako metlo najde štl,do takrat pa je najbolje da uživaš prostost :OK:

Se pridružujem tvojim mislim! Amen :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap resno...Žal mene se ne da okol prsta ovijat in me imet za norca...si ne pustim tega... :(

sj maš prou :winkiss: zj pa mausu konkurenco... hehe :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo je pa kej liskak???? :?

Videti je, da so zaenkrat tu sami dihurji, ki le jajca kradejo. Kokoške pa še vedno čakajo na prave peteline.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Videti je, da so zaenkrat tu sami dihurji, ki le jajca kradejo. Kokoške pa še vedno čakajo na prave peteline.

Bomo mogli mi, stari mački uletet! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!