Skoči na vsebino

Samski motosvetovci(ke)


Hanzi

Priporočene objave

a bi se dal zdele kej narest s tem sončkom??? :hmm: pa brez ušes prosm,se mi zdi de mam dost velike O:-)

uf nardil sonček, biu ceu popoudne, dop je pa res scalu... ma kaj mi pomaga ku sm bla na šihtu :unsure: am glede ušes... si si jih pa že oblubu :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekam tih je tuki postalo :hmm: zgleda da se že vse poparčkalo kar brez piknika :lol1:

Vse še ne! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekam tih je tuki postalo :hmm: zgleda da se že vse poparčkalo kar brez piknika :lol1:

ja.....bi blo lepo,če bi blo res :D sam pr men še ni neč,pas piknika tud zgleda ne bo :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a 4 valje al ta petga :whistle: O:-)

ti maš 5 batov in 4 valje ........ torej rabš še en valj :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bomo zimskega imel :lol: je še bolj romantično :lol: še dekce ne rabš k je sneg mehak :whistle:

Na vsak način pridem jest

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bomo zimskega imel :lol: je še bolj romantično :lol: še dekce ne rabš k je sneg mehak :whistle:

ja še kašna prednost bi se našla....recimo mraz in s tem povezano hitrejše zbliževanje :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja še kašna prednost bi se našla....recimo mraz in s tem povezano hitrejše zbliževanje :yea1:

...In sneg se stopi :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar te ne uniči, te utrdi :lol1:

al pa sam zasidra u posteljo, hi,hi :whistle:

sicer pa- u duplo je lepše :wub:

Popravljeno . Popravil mačka27
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pol, nedelja? zmenjano... no ku očte, jst bom gor, zj pa letim na šiht, tko d dns me ni :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!