Skoči na vsebino

Skuter SYM jet 50


Priporočene objave

Khm..rad bi zvedel kaj o oni elektronski blokadi..kako se jo odstrani oz. preusmeri karkoliže........

na izpuhu sem že odstranil slepo cevko in še notre neki vrtal s tem sm prdobu ene 7km/h...rad

:closedeyes: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obstaja tema o sym jetu..

glede te elektronske blokade je tko tko.. noben se ni za ziher potrdil da je res.. Punca ma na symu euroxu slepo cev zasvasano pa blokado iz variota pobrano vn.. pa gre po stevcu 70, mogoce mckn vec.. Sm ko sm zadnic se sel peljat, ga nisem mogel spravit cez 7k al kolk obratov.. morm se 1x probat.. ker ce ga tam ustavi, pol je elektronika - neka skatlica pod stransko plastiko zadaj. 2 zice naj bi povezal, vsaj kolkr sm bral o tem..

Sicer pa preberi ze obstojeco temo pa ti bo kaj vec jasno.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj sem že zdavni, in odpru sm notr pa ni blo nikjre teh 6 žic ;)

izpuh sm mel že prej predelan....sedaj sem pa odstranil še podložko iz variomata...

zanima me koliko bi pridobil z novim izpuhom???

:fredy: :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je odvisno od skuterja in kako boš ga nastavil (valcki), drugače pa boš pridobil nekje 5-10 km/h mogoče celo več :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo probali vzet iz syma el. blkado ven pa ni dobil večjih obratov pri vožnji, samo če si ga na štender dal je nabijalo do konca. Očitno nima dovolj moči.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

sj sem že zdavni, in odpru sm notr pa ni blo nikjre teh 6 žic ;)

izpuh sm mel že prej predelan....sedaj sem pa odstranil še podložko iz variomata...

zanima me koliko bi pridobil z novim izpuhom???

:fredy: :fredy:

Oprosti. nočem te užaliti, ampak dal si par jurjev za ta skuter zdaj pa hočeš Ferrari hitrost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj sem že zdavni, in odpru sm notr pa ni blo nikjre teh 6 žic ;)

izpuh sm mel že prej predelan....sedaj sem pa odstranil še podložko iz variomata...

zanima me koliko bi pridobil z novim izpuhom???

:fredy: :fredy:

sedeš dol vrž, tam boš najdu žic, da te boli glava. ampak jebes te žice, ti kr omejevalec obratov odstran.

z novim izpuhom pa bi pridobil ene 5-10 , odvisno.

ampak ni važna hitrost , važni so pospeški :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je tecnigas next r chromed dobr za syma???? :yea1:

ja itak je najboljši auspuh za ta model,

kukr pa vem,pa je zlo težko dobit kromiranga. :?

lp :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja dobit se ga da pr scooterkit. Sam eni pravjo, da se iz kromiranega, ce se km butnes zacne krom dol luscit, poj pa zacne rjavet. Jez sm raj navadnga narocu, pa se men je lepsi, ker se vid koko je bil svasan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja dobit se ga da pr scooterkit. Sam eni pravjo, da se iz kromiranega, ce se km butnes zacne krom dol luscit, poj pa zacne rjavet. Jez sm raj navadnga narocu, pa se men je lepsi, ker se vid koko je bil svasan.

kukr jsr vem tut kromiranega ne boš dobu.

edino če boš meu srečo,ker jih je težk dobit :?

drgač pa tecnigas rula :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To še pa nisem slišal da pri Technigasih dušilec rad bek odleti :hmm: . Če pa kupiš navadni avspuh, ga lahko potem daš kromirat, pride nekje 7k, tak da če je vlka razlika med navadnim in kromiranim, se mogoče splača navadnega kupit pa potem dat kromirat :) ....Za Sym-a pa tak ali tak nimaš dosti izbire, Technigas ali pa RR se mi zdi da se dobi.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za sym je sam technigas, ce pa predelas krivine al pa od original cevi gor pustis pa sam lonc direkt gor prsvasas, poj mas lah use, am to nvem ce je prov dobr.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za sym je sam technigas, ce pa predelas krivine al pa od original cevi gor pustis pa sam lonc direkt gor prsvasas, poj mas lah use, am to nvem ce je prov dobr.

:hmm: sam pomoje ma pol tut mal drugačn zvok .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

jas sn novi tu gor pa mam tuji sym jeta euro x. pa sn študiro da bi dal gor auspuh top performances r1200. ke pravite se bo obneslo??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jas sn novi tu gor pa mam tuji sym jeta euro x. pa sn študiro da bi dal gor auspuh top performances r1200. ke pravite se bo obneslo??

Hmm newem zdele točn ker ta izpuh je ampak kukr sm pogledu na scooter atack majo za tvojga syma sam zx pa se ksnga. Newem če ga boš gor spravu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa kaki speed control se da dobit za syma ?? pa za predelavo kaj je najboljše naret pri symu?? hehe zaj bom knjižno se učil pisat hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jas sn novi tu gor pa mam tuji sym jeta euro x. pa sn študiro da bi dal gor auspuh top performances r1200. ke pravite se bo obneslo??

za syma je samo tecnigas pa zx kolko vem.. in r1200 ni od TP, ampak je od firme Stage6.. in je visji midrace ror, tak da ga ti za syma ne rabis..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!