Skoči na vsebino

Ducati (splošno+čvek)


hotschko

Priporočene objave

Po mojem bo podobno kot pri supersport modelu, ko so iz 998 šli na 999 pa so naredili spremembe predvsem na sprednjih lučeh, pri naslednjem modelu 1098 pa so spet se približali "starim" lučem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kako je z Ducatijem MH 900. Se to prodaja, je bil mišljen samo kot koncept, prototip, a se je že nehal prodajat??

Ga ma mogoče kdo z MS? :unsure:

Mi je zelo zanimiv, nekakšna moderna replika oldtimer dirkalnika :wub:

Na BIKEPICS strani je od tega modela zlo mal fotk...

Vglavnem, zelo všečno :wub: :wub:

post-11961-1201706084_thumb.jpg

post-11961-1201706111_thumb.jpg

post-11961-1201706133_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil _Fingi_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kako je z Ducatijem MH 900. Se to prodaja, je bil mišljen samo kot koncept, prototip, a se je že nehal prodajat??

Ga ma mogoče kdo z MS? :unsure:

Mi je zelo zanimiv, nekakšna moderna replika oldtimer dirkalnika :wub:

Na BIKEPICS strani je od tega modela zlo mal fotk...

Vglavnem, zelo všečno :wub: :wub:

Ostali sport classic se prodajajo v redni prodaji MH 900 pa nisem nikoli zasledil. Baje grejo na Japonskem sport classic za med. Se pa tudi meni zelo dopade, bi ga brž imel za šminkirat :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mike Hailwood evoluzione 900 je bil omejena serija motorjev, če me spomin ne vara jih je blo samo 1000 narejenih, naprodaj pa so bili izključno preko spleta ;)

drgač mašina je enaka kt monster 900 i.e. al pa SS900 je pa meni osebno med tremi najlepšimi in sčasoma bo tudi med najdražjimi Ducatiji :) ( no že zdej je )

sem ga videl že nekajkrat v živo, ampak v tujini ;), pri nas kolikor je meni znano ni nobenga

na slikah: - prvi model MH900 iz konca 70-ih let :worship:

- in MH900e na lanskem WDW 2007 :rolleyes:

lp kađiva

post-1406-1201713658_thumb.jpg

post-1406-1201713720_thumb.jpg

post-1406-1201713752_thumb.jpg

post-1406-1201713851_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil kađiva
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep je, še lepši je pa Ducati Paul Smart 1000

post-15712-1201716614_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Racon
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da vas malo zrajcam, Ducati fanatiki :evilgrin: :worship:

klik

Joj :wub: i think i'm in love :D O:-)

Pa mam en motor o katerem lahko samo sanjam :trance_33_sleep: :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MH 900 sem zasledil v cenikih leta 2001 za avstrijski trg. Oblika je vsaj zame ena najbolj markatnih, da o štimi ne zgubljam besed :worship: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MH 900 sem zasledil v cenikih leta 2001 za avstrijski trg. Oblika je vsaj zame ena najbolj markatnih, da o štimi ne zgubljam besed :worship: .

Se mogoče kej spomniš za koliko €€ se je šlo? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Pozdravljeni,

pogledujem za Ducatijem 748 biposto, letnik mi ni toliko pomemben, bolj mi je pomembna sama ohranjenost in prevoženi kilometri motocikla.

Zanima me pa sledeče:

-hibe in možne večje okvare na samem agregatu?

-koliko kilometrov zdržijo mašine?

-kako je kaj z kilometri in prirejanjem le teh pri motorjih? Zanimivo da na (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com) nima skoraj noben preko 50kkm prevoženih, a potem sm pa edini k sm vidu gsx 750-r z 220000km prevoženimi? :rolleyes: Nazadnje ko sem sam imel motocikel sem v dveh sezoah naredil 34000km :whistle:

Alternativa so mi še:

Monster 900

Honda VTR 1000F

Honda VTR 1000 sp-1

Ali pa še mogoče kakšen V2, ostalo ne pride v poštev.

Nevem še točno kaj mi leži(chopper že vem da mi ne), sem relativno mlad pa moram še kaj sprobat.

Velik 181, težek okrog 90kil, bi bil 748 premajhen zame?

Hvala za kakšen pameten odgovor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svetujem ti, da pokličeš kakšnega Ducati mehanika in malo povprašaš na kaj je treba biti pozoren. Moj monster ima okoli 90k in dela brez težav in predvidevam, in predvidevam, da bi mogli tudi ostali Dukatiji delat OK vkolikor so bili ustrezno servisitani in normalno voženi brez kakšnih frajerskih izpadov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Investitorska ponudba za prevzem Ducatija:

Ducati's Top Investors Plan EU390 Million Acquisition

By Marco Bertacche

Feb. 19 (Bloomberg) -- Ducati Motor Holding SpA, the winner of last year's MotoGP motorcycle world title, received a takeover offer for as much as 390 million euros ($576 million) from its three controlling shareholders.

Italian private equity firms Investindustrial SpA and BS Investimenti and partner Hospital of Ontario Pension Plan, which together own almost 30 percent of Ducati, will offer 1.70 euros a share for the rest of the Bologna, Italy-based manufacturer, the investors said in a statement today.

Ducati shares rose 28 cents, or a record 20 percent, to 1.68 euros in Milan after being suspended from trading earlier today pending the announcement. The offer is 22 percent more than yesterday's closing price.

The bid is conditional on the investors gaining control of two thirds of Ducati's capital, and half of the acquisition will be financed by Intesa Sanpaolo SpA, the investors said. The funds said they plan to delist Ducati's shares following recent volatility in equity markets.

Investindustrial and its partners agreed in December 2005 to buy their controlling stake in Ducati from Texas Pacific Group, now known as TPG Inc. The investors appointed a new chief executive officer last May. Ducati shares reached a seven-year high on July 23 and until today's announcement had declined 37 percent.

Ducati is targeting annual sales growth of 10 percent by adding more profitable models and boosting revenue from merchandising. The maker of high-performance motorcycles posted net income of 13.3 million euros in 2007, its first full-year profit after three years of losses.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

A mi zna kdo povedat kje konkretno bi lahko nabavil ploščice za nastavitev ventilov, razen na uradnem servisu?

Aja, gre za monstra (l. 2000).

LP in hvala

Popravljeno . Popravil motorist
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi zna kdo povedat kje konkretno bi lahko nabavil ploščice za nastavitev ventilov, razen na uradnem servisu?

Aja, gre za monstra (l. 2000).

LP in hvala

hmm težko kje drugje pr nas...kaj pa je narobe z uradnim servisom da jih tam ne kupiš?

a si že kej pri serviserjih spraševal? Gašper iz Lesc, al pa Dacar bi mogoče kej imela :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tam je narobe, da so ful drage, pa sam v kompletu majo iste dimenzije...

Ne, nikjer drugje še nisem sprašval - kakšen konkreten naslov?

Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti je ze kagiva napisal - preveri pri Dacarju ali Gasperju...

Drugac je verjetno v tujini dosti takih strani Ricambi , sam se nekoga , ki zna italijansko... :D

Lp!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Za prvi motor kupu 750 SS, pa srečen, ko satan. Kaj bo, pa bo... Vzamem v zakup, kot jemljem v zakup dejstvo, da je italijan italijan pri vseh zadevah. (vozim fiat). Ampak je pa dejstvo, da imajo italijani karizmo, ki je pa japonec ne bo imel nikoli in nikdar, pa če grejo s svetlobno hitrostjo naprej...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak je pa dejstvo, da imajo italijani karizmo, ki je pa japonec ne bo imel nikoli in nikdar, pa če grejo s svetlobno hitrostjo naprej...

Ampak nočemo vsi imeti tako karizmatične motorje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak nočemo vsi imeti tako karizmatične motorje.

zato ste pa softiči :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!