Skoči na vsebino

Razlika v konjih in končni hitrosti


Matic7

Priporočene objave

no ja... sj tud jest nism mislu tko ostro... :friend1: sam dizli so za moje pojme res cista moc (od 2.5 gor :naughty: ksn 3.2 je pa ze :kva2: )

sam smo pa res cist :topic: <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me ena specifična primerjava:

MZ 125 RT in Yamaha YBR125

DA TI MALO skravžljam možgančke in otežim tvojo odločitev za Yamachino šrot.

Si že slišal za Hondo CBX 125? E jas sem jo prpelo iz Evrope. Cena 600 tisoč. 15 konjev, 110 na uro. Čeprav bi rajši mel MZ-ja. Ma daleč boljše vzmetenje in zavore.

post-1616-1121172761.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me ena specifična primerjava:

MZ 125 RT in Yamaha YBR125

DA TI MALO skravžljam možgančke in otežim tvojo odločitev za Yamachino šrot.

Si že slišal za Hondo CBX 125? E jas sem jo prpelo iz Evrope. Cena 600 tisoč. 15 konjev, 110 na uro. Čeprav bi rajši mel MZ-ja. Ma daleč boljše vzmetenje in zavore.

sorry, ampak yamaha mi je bolj všeč. ja, saj vem, da sem čuden, ampak... that's me :) kar se tiče šrota pa bo uporabljana za relacije, kot so običajno uporabljeni sesalci, tak da ni panike, če je malo bolj počasna. po moje razen enkrat, dvakrat letno ne bo šla dalje kot 30 km v eno smer, običajno pa bo letela na relacija dom-služba-dom (skupaj cca. 7 km). In glede na to, da je cena podobna cenam sesalcev, se računica prekleto izide...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sorry, ampak yamaha mi je bolj všeč. ja, saj vem, da sem čuden, ampak... that's me :) kar se tiče šrota pa bo uporabljana za relacije, kot so običajno uporabljeni sesalci, tak da ni panike, če je malo bolj počasna. po moje razen enkrat, dvakrat letno ne bo šla dalje kot 30 km v eno smer, običajno pa bo letela na relacija dom-služba-dom (skupaj cca. 7 km). In glede na to, da je cena podobna cenam sesalcev, se računica prekleto izide...

Sam vsen, ce bi se jst vozu sam po 3 kilometre, bi definitivno vzel 125 skuterja. Veliko bolj udobno in estetsko. Pa se bolj leti, edin potraba je mal vecja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam vsen, ce bi se jst vozu sam po 3 kilometre, bi definitivno vzel 125 skuterja. Veliko bolj udobno in estetsko. Pa se bolj leti, edin potraba je mal vecja.

sesalci mi niso všeč že od začetka. potem mam raje moped, ki stoji v kleti, kot sesalec.

kar se tiče te slavne yamahe, pa si jo oglejte tukaj, kjer izgleda precej boljše, kot na katalogu motosveta. in ravno to modro mam v planu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!