Skoči na vsebino

Kateri skuter ima najmanjše feltne


Stric Burek

Priporočene objave

Torej, morda bomo s enim frendom naredila en minimoto s mašino od frčija in feltnami od skuterja, okvir bi bil pa doma sšvasan....

No keri skuter ma najmanjša kolesa, to bi šu iskat kam dol v Trst na odpad, pa da vem vsaj prbližno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da skuterji z motorjem z notranjim izgorevanjem nimajo manjših platišč kot 10˝. Imajo pa manjša platišča elektro skuterji. Mislim, da ne potrebuješ imena skuterja, ti se samo zapelji na odpad in tam poišči.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, no ja, sam spredi ja zavora ponavadi na disk, zadi pa na boben? Sej se bo dalo zadi predelat na zobnik?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako je _Roba_ reko, pa TGB Akros ma tud 10" :D samo tiste bol smešno zgledajo so zlo tanke :D Drugace pa bi blo najbolše da bi kar original od minimotota kole kupil, takšne kot jih uporabljajo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najmanjša platišča imajo sicer Vespe in Lambrette (8", 9") ampak bi ble zelo nepraktične zarad vpetja in boben bremz :hmm:

Najbolše bi ble original od minimota, al pa od Tomos torija .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od minimotota so neuporabne, ker je masina vsaj 3x vecja (daljsa) od MM masine, pa bi blo razmerje med premerom in medosno razdaljo dost drugacno, pol bi se pa obnasu ko skiro - ob tak malih kolesih zivcn d adijo pamet... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!