Skoči na vsebino

Pobarani navoji na fergu


ScootFreaK

Priporočene objave

Ammmm kolega B-O-S ma en problem....na 19ki se mu je pobral navoj za stelanje lufta :angry2: srauf samo ven pade,zdaj pa s emora s cokom vozit itd...no v glavnem :SS :SS, je pa se vecji problem da se je ta srauf izgubil :cry: pa to ni taki problem ker so na njem tudi navoji pobrani,me zanima ce se da tak sraufek kje dobit drugi pa ce bi se dali vrezat nove navoje nafergu za to ??? :( :(

10223.jpg

Ferg pa je taki,ce ma kdo mogoce istega pa kaksen taks rauf :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam vš ka mi ni jasn kak mu je uspel navoj pobrat.

Nikol še nism vidu česa takega.

Tak šrauš se NEŽNO zateguje in odteguje ne pa kr na polno.

Če mene prašaš je fergi hin.

Sam šravf bi se dal dobit sam bi ga blo treba naročit.Pr scooterkit se ga da dobit.

Sam večji navoj se pa ne more vrezat kr drugačnga šravfa ni ko je ta.

Razn da bi se navoj sam popravu kulker se še da popravt če se sploh da popravit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O glej :D taki fergazer mam pa jaz, :/ samo da je 21mm pa na 50ccm celindru.....tak da pogledam v kesl pa dam gas...pol pa se vidi vrtinec kak bencin vleče :D....samo kaj te hočem ko mi ne gre nikamor :D bo treba 70 cc nabavit...Glede šraufa pa je tak...zdaj je odvisno kje je bil poban navoj al na šraufu al na fergiju....samo jaz bi prej reko da na šraufu ker je iz neke medenine se mi zdi.....to sranje pa je itaq mehko tak da bi mogo novi šrauf držat lepo not...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vrežeš novi navoj not pa šraufek drugi kupiš

Pa kaj boš novi navoj not rezal pm! Najprej kupi šraufek pa probaj če ti bo zgrablo (verjetno ti bo, ker to ne rabi fejst držat) pol pa se loti kakega vrtanja navoja....ker če boš malo postrani zvrtal not lahko fergija vstran vržeš....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko kupiš tekočo kovino,zmešaš komponente in zaliješ luknjo.Mal počakaš da se strdi pol pa obdelaš.Ali pa narediš pušo z navojem in jo ustaviš v luknjo.Malo igranja ratal bo pa ziher :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje bi se dalo to tekočo kovino kupit? Najraj če kdo ve kje bliz Novega mesta :)

Sej to je to, k so dve različni tekočini, pol pa zmešaš pa tvori aluminiju podobno stvar?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj boš novi navoj not rezal pm! Najprej kupi šraufek pa probaj če ti bo zgrablo (verjetno ti bo, ker to ne rabi fejst držat) pol pa se loti kakega vrtanja navoja....ker če boš malo postrani zvrtal not lahko fergija vstran vržeš....

Vemo nismo začetniki pri skuterjih:) tak d ani treba se dret itd :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vemo nismo začetniki pri skuterjih:) tak d ani treba se dret itd  :rolleyes:

:D če pa me "razjezi" ko bi vedno vsi nekaj vstran rezali itd........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

mojmu frendu je tudi vn padu pol ga je pa prbliznu nastavu pa ga zalepu z lepilom za sraufe lepit in drzi dela tudi tko da svaka mu cast :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!