Skoči na vsebino

Živc servis Ljubljana


guro

Priporočene objave

V glavnem kupu sem Malagutija xsm enaka masina kot (yamata tzr, aprilia rs, reiju rs2... ) in sem ga peljal na servis in vprašal če mi lahko pobere ven blokade.

Ja lahko cena.. 30,000 sit. Mal ga sprasujem a ni to drago vstali servisi imajo ceno 6k, pa mi tip prav da more mašino dol uzet pa pri celindru neki vrtat pa me zanima če je to nategancija.

Pa če ma kdo kakršnekoli izkušnje z njim naj mi sporoči. Dobre ali slabe.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K Živcu pred leti peljal skuterja na prvi redni servis pri 1.000km-obvezen v okviru garancije. Posledica tega servisa je bil zariban motor, ker je model preveč zaprl pipco za dovod olja :BUA: Tko da sem bil prvič in zadnjič tam. Potlej sem raje doma namontiral 70 kit in ga peljal h Koviču na nastavitev in dodatno predelavo. Motor je delal brez problema še 17.000km brez kakršnega posega in to 70ccm kit. Tako da lahko zelo pohvalim Koviča-Mikmekanik in popluvam Živca.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejte v topicu o dobrih in slabih serviserjih (posebno prvi del) prebrat o grozljivkah povezanih z gospodom Živcem.

Garanitram, da potem, ko boste vse prebrali, nihče ne bo peljal tja motorja oz. skuterja.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in sem ga peljal na servis in vprašal če mi lahko pobere ven blokade.

Ja lahko cena.. 30,000 sit. Mal ga sprasujem a ni to drago vstali servisi imajo ceno 6k, pa mi tip prav da more mašino dol uzet pa pri celindru neki vrtat

Da tip meni rece 30k za deblokiranje pa da more motor dol jemat pa nekaj v cilinder vrtat, vzamem najvecjo gedoro pa mu jo tak upalim v glavo da vec nebo vedo kak mu je ime, zakaj sploh taki najebanti obstajajo jebemti :angry2: zdaj pa me je res dvignlo to, da tak nekaj napizdujejo,pa to je kak pooblascen servis mogoce????? :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da tip meni rece 30k za deblokiranje pa da more motor dol jemat pa nekaj v cilinder vrtat, vzamem najvecjo gedoro pa mu jo tak upalim v glavo da vec nebo vedo kak mu je ime, zakaj sploh taki najebanti obstajajo jebemti  :angry2:  zdaj pa me je res dvignlo to, da tak nekaj napizdujejo,pa to je kak pooblascen servis mogoce?????  :SS  :SS  :SS  :SS

sori ker sem tolk časa rabu za odgovor sm bil na morju.

Ja ta tip je poblaščen serviser.

Sj pol smo se neki skregal ker ni dobr popravu pa zagrozli da bomo poročali o njegovem nedelu "delu" trgovini ki ga je pooblastila za servisiranje je pa lahko vse naredu pa še blukade je zaston vn uzel.

Nikol več ga ne pelem ke..

Tip je res nesposoben

Bog mu pomagaj

:nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem zakaj vozite skutere na popravilo k srviseru, ki se na skutere manj spoznajo kot vi sami, ok ce je v garanciji, jaz svojega skutera drugi osebi v popravilo ne zaupam raje vse sam naredim, ko pa cesa nisem znal sem pa sel na forum vprasat :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ni fora da on ne zna, on ze zna, vendar nateguje.. Zaradi mojega prvega servisa pri njemu sem bil ob stroske okol 100k, sam mi je zaracunal 45.000sit.

Ven mi je vzel popolnoma dobro sklopko in jo zamenjal z nekim jajcem, ki sploh ni pasala v moj motor, (celo donacco je rekel da je ta sklopka ki mi jo je namontiral zivc le se za v smeti), ko pa sem mu zatrdil kje je stara, pa je rekel da je na odpadu saj ni bila nic vredna.

Druga stvar je, da mi je sel menjat disk ploscice popolnoma za brezveze, saj so bile prejsnje v popolnoma dobrem stanju,

potem res cudno da ko sem se odpeljal iz njegovega servisa so mi zmigavci utripali nenormalno hitro, kaj je storil? Ven je pobral en del elektronike, ki omejuje ta utrip.

Menjal je jermen, z prejsnjim sem naredil komaj 1000-2000km, z naslednjim le 2k in je bil znucan do konca..

Nastavljat mi je sel valjcke na ORIGINAL avspuhu in le odblokirani masini pri 5k prevozenih.. pa kaj mu ni jasno???!!!?

Sem ga hotel ubit na licu mesta resno, potem mi pa se zatrdi zakaj nisem raje kupil NRGja ki ga ima v izlozbi, ces da je malaguti tako ali tako jajc!!!! :BUA:

S tem da sem motor peljal h njemu samo zaradi razbitega avspuha , da bi ga mal posvasal, pa mi je vse to zamenjal, ces redni servis.(za 45k? nebi rekel)

RAJE VRZI SVOJ MOTOR CEZ KLIF, KOT PA GA PELJI NA LUCKA SERVIS!

Nikoli LUCKA! :angry2: Saj si je model ze nakopal tezave, nekdo mu bo ze vrnil nekoc... :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej če peleš motor na servis k živcu, je taprvo k ti bo reku da je treba menat jermen, zavorne ploščice in svečko...pol k pa prideš mu pa rečeš kva je z njim da je blo to vse kul in on prbije: Sej se nism jst vozu...WTF???

Tko da moje mnenje je da sam kreteni vozjo k živcu svoj motor...eni smo pač včasih bli taki dokler nismo spoznal še druge servise :(

P.S. valčkov ti sploh ni menu ampak je sam reku da jih je in zaračunu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

A je dober vsaj za dele?Ker jaz nameravam kupit K&N športni filter(večji) in sklopko za aprilo rs-50 99 letnik?Je dober za te dele?Poznate kerga ki bi mi to pošraufal in naštelal fargazer?Je AMH VOMBERGER Boljši?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za dele narocat bi menda bil, samo ne daj mu not delat ce je tako tele, raje poisci kaksnega kolega ki zna to al pa kaj podobnega .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok za dele je se pravi OK! Em sam kaj pa za pošraufat?Pozna kdo kakšnega dobrega?Sem mislil VOMBERGER sam..če je dober ?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

:nono: ŽIVEC SERVIS - NIKOLI VEČ

Peljal sem aprilio na servis. Tip mi obljubi, da bo gotov v 8 dneh. NATEG, DA NI VEČJEGA Motor je bil tam skoraj 2 meseca, da ne omenjam nategovanja vsakih 2 dni pridi jutri, joj sorry pridi jutri in tako vsaka dva dni HUDO, RES HUDO me je imelo da bi ga kr fental Me čudi da ga ni še nihče namontiral po faci lažnjivi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Živec servis Ljubljana ja :SS :SS

1. Pred leti sem pri njemu spraševal za nosilec prve čeljusti pri DAELIM-u, mi je odgovoril brez pomisleka in pogleda v računalnik, da je v Sloveniji ni moč dobiti še vsaj 1 mesec, da on vozi iz Italije, da mu moram pustiti 50% avansa. Odšel sem brez pozdrava. Naslednji postanek v istem popoldnevu, uradni uvoznik Panadria - imel na zalogi za 1/3 cene Živca. Seveda je bila čez eno uro na motorju

2. Kolega je peljal na redni servis ATX-a 3 mesece starega. Ven mu je vzel nov L-bat, v avspuh za zabil neko doma podrejano pušo, češ to tako mora biti. Motor je šel slabih 45 km/h po servisu. Cena: 25.000 SIT

Skratka Živec :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koji kurac je tega kretena pooblastil za pooblašćenega serviserja?????? :xx: :xx: :xx:

:?

Ko sem bil prvič in edinkrat pr njemu(se šel pozanimat glede hyosunga) ni bil ravni vljuden...napak na motorji sploh ni več(jih je mel samo prvo leto :nono: )-laže na veliko :slap: .KO sem ga prasal se par stvari mi je dal prospekt(je na netu ce bi ga rabil),pa tudi stric ki ma več stikov z njim pravi da je cuden tipson. :headbang:

Drugače pa je edini serviser hyosunga v LJ ane??Kdo mu je najbližji??Kdo najboljši?? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej, prblizn kok racuna mehanik za eno sport predelavo(kit,ferg,vario,prenosi) + nastavitev?

vse lahk nardis sam ni nobena umetnost kr serviser ti bo tak zaracunu da bo joj ;)

Popravljeno . Popravil slovenc46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:?

Ko sem bil prvič in edinkrat pr njemu(se šel pozanimat glede hyosunga) ni bil ravni vljuden...napak na motorji sploh ni več(jih je mel samo prvo leto :nono: )-laže na veliko :slap: .KO sem ga prasal se par stvari mi je dal prospekt(je na netu ce bi ga rabil),pa tudi stric ki ma več stikov z njim pravi da je cuden tipson. :headbang:

Drugače pa je edini serviser hyosunga v LJ ane??Kdo mu je najbližji??Kdo najboljši?? :hmm:

Mislm da ni edini serviser mogoce je edini pooblasceni ampak da je poublascen nima bit za kej. Pejt na strelisce tim mg mogoce ti znajo tm kej powedat al pa vprasi v donaccotu al pa mikmehanik te so najbols znas kej dubit. Ta zivc je pa pooblascen za krajo denarja strankam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!