Skoči na vsebino

Živc servis Ljubljana


guro

Priporočene objave

Mislm da ni edini serviser mogoce je edini pooblasceni ampak da je poublascen nima bit za kej. Pejt na strelisce tim mg mogoce ti znajo tm kej powedat al pa vprasi v donaccotu al pa mikmehanik te so najbols znas kej dubit. Ta zivc je pa pooblascen za krajo denarja strankam.

Kake dve leti nazaj,ko sem jast k vombergerju vozu je blo po pravici rečeno ŽALOST, pač tipu se za skuterje jebe in za nega pač neki obstranski zaslužek oz. šport.

Ko smo novga kupil, ljudje niso vedli kje se pr skuterju tanka olje kje bencin :?

Vomberger ima pač ime in verjamem da je dobr za večje motorje (baje),za skuterje ne, odnos je pa tudi bolj na dnu, je blo enkat v časopisu ko ga je en jeszni nategnjen kupec lovil s nožem okoli hiše, tudi pri nas je malo manjkalo.

No še ena o odnosu- pokličemo za servis, se zmenmo neko uro in da bo motor servisiran še isti dan (motor v garanciji), pridem do njega, KDO SI TI PA...!!! PA NIMAM ZDAJLE CAJTA,PUSTI TUKAJ PA PRIT ČET 3 TEDNE (bila je sezona)... pa še nekaj kreganja.... zaključek je bil-hvala lepa za vse in odpelav sem drugam na servis.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takih debilov je še preveč. Ko te vzame kot enga mulca pa misli ka je on k je starejši. Si rajš sam doma kej naredm ko pa da ga serviserjom furam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

LP Jst mam pa KYMCOtov 4kolesnik. Pa je uradni srviser ta kreten živc. Zj pa u LJ ni nobeng druzga uradnega serviserja ker imam obvezen server po 1000km, če ne dobim žiga pa mi garancija ne welja. Pa mi pomagite kaj nej ker motrja mu nedam za 5 minut v roke. Hwala B)

Popravljeno . Popravil GrEgyyy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP Jst mam pa KYMCOtov 4kolesnik. Pa je uradni srviser ta kreten živc. Zj pa u LJ ni nobeng druzga uradnega serviserja ker imam obvezen server po 1000km, če ne dobim žiga pa mi garancija ne welja. Pa mi pomagite kaj nej ker motrja mu nedam za 5 minut v roke. Hwala B)

Newem pelj na nepooblaščen servis pa ti bo 2000000krat bols zrihtu k živc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to itk. Vem enga super serviserja. Sam je blem da morm it a poablaščenga da dobim podpis pa žig da velja garancija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Idi k temu debilu pa reč če se da zment za kake 5 € da ti da žig pa podpis pa bo pomoje itaq da za. Kr da bi garancijo zgubo se ti pa nesplača reskirat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

a kdo kei pozna ta TIM MG na rudniku. Naredu bi en redni servis pa še določene stvari mam pokvarjene pa kok bi pršu tak servis (delovna ura je 20€). Pa če je ta TIM MG vredu in kok maš garancije. Pa še če ti lahko dajo ven tudi blokade.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Je že 10 let od pripetljaja z Živcem!!KATASTROFA!!!!nategun živi,sm mu takrt hotu delavnco zažgat.

Mu peljem jz vespo LML T5 indijske verzije in sicer je biu problem v lučeh,niso delale.Pridem jz k njemu mu povem,on vzame motor in mi prav,da je napetostni regulator šu.Ker je pa indijska verzija pa ni nikjer za dobit.Prav,da se nesmem pelat.Čaka motor pri njemu 1,5 mesca in nič,mu naročim naj mi servis naredi.Pol sm se razpizdu šu po motor mu dau 15000 jurjev za kao servis k ga sploh ni naredu.ko sm šu od njega je motor sam od sebe znorel v obrate,pa še ugasnt ni hotu.Pol sm šu električarju in mi je motor zrihtu v 2 urah.Aja prej sm pol nabavu napetostni regulator prek nekih vez in sploh to ni blo to!!!

Tko,da Živca nit pod razno nikomur ne priporočam!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ewo sm že pelu v Tim mg. Skuter so zhrihtal takoj, bli prjazni povedal tole pa tole je narobe, to pride tok to tok povej kai ti zamenamo in je. Skuter je biu res v malo slabšem stanju. Servis me je pršu 282€ (nism tok prčakvou), ker so mi zamenal velik stvari in še 6 ur so delal (ura pa je stala 25€).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo motoristi

sem se prijavla na ta fajn forum, ker imam problem s servisom. mam namreč kymkota dve leti starega in bi morala zdej po zimi delat redni servis. lani smo imel servis pri merkatorju v šiški pa so žal!!! zaprli. tale živc... sem brala pa res po vsem tem ne bi peljala k njemu mojo prdulico poštimat. sem klicala v štacuno pa so mi povedal da je na vrhniki tudi servis GERCAR. a kdo kaj ve kako oni kaj tam delajo. lani sem dala ful mal keša za redni servis pa ne bi rada zdaj bankrotirala zaradi menjave olja in teh malenkosti. poleg tega (ker sem laik) me zanima če se da na agility 50 dat še drugo blokado ven, ker zdaj mi gre nekje 63 na uro moja žival, kole ga je pa rekel da se da baje še druga blokada ven. a mi lahko kdo svetuje fantje? drgač sem ful zadovolna z mojim kymko. :worship:

hvala in lep pozdravcek vsem motoristom :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Newem če poznaš koga naj ti to naredi sam zamenja zavorno tekočino pregleda zavorne ploščice hladilno pa to,.... to lahko sama nardiš ali kdo ki se usaj malo spozna na to. Če pa je potreben servisa ga lahko pelješ na rudnik u tim mg ali v donnaco,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živca se sam izogibat-mi je en cilinder rihtu nevem kolk cajta pa ga bojda nosu v italijo do dobaviteljev pa nevem kaj še vse medtem ko je Pero v Timmingu pač mal v kataloge pogledu pa je blo. Timmg je pomoje dost soliden servis.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...
Guest anzeee93

trance_26_nono.gif ŽIVEC SERVIS - NIKOLI VEČ

Peljal sem aprilio na servis. Tip mi obljubi, da bo gotov v 8 dneh. NATEG, DA NI VEČJEGA Motor je bil tam skoraj 2 meseca, da ne omenjam nategovanja vsakih 2 dni pridi jutri, joj sorry pridi jutri in tako vsaka dva dni HUDO, RES HUDO me je imelo da bi ga kr fental Me čudi da ga ni še nihče namontiral po faci lažnjivi...

je vsaj motor pol delal normalno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa inšpektor tukaj zraven nič ne more? al pa da prej doma pregledaš ceu motor in to posnameš in potem posnameš njega kako ti naklada kaj je narobe....al pa kej podobnega...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guest anzeee93

Kaj pa inšpektor tukaj zraven nič ne more? al pa da prej doma pregledaš ceu motor in to posnameš in potem posnameš njega kako ti naklada kaj je narobe....al pa kej podobnega...

mah, treba ene par tožb stisnt da bankrotera...pol bo pa vidu kaj dobis za nategvanje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah, treba ene par tožb stisnt da bankrotera...pol bo pa vidu kaj dobis za nategvanje

Kje pa ti živiš TOŽBA najprej mine vsaj 2 leti predno greš prvič na sodišče potem sledi pritožba pa na višje sodišče itd. itd. po ca 5-tih letih pravdanja, dobiš sodbo bereš in bereš, da komaj razumeš in če maš srečo neplačaš svojga odvetnika in si vesel,da je vsega konec! :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Pozdravljeni !

Tud jaz imam zelo, zelo negativne iskušnje z Živcem. To ščene je žleht, da mu ni para. Zaračunal mi je za menjavo vodne črpalke, filtrov in olja v motorju 700 Eur. Da te kap. Da ne govorim o nategovanju, blesavih izgovorih ošabnosti itd. Po telefonu je bila cena 500 Eur, ko pa sem prišel po motor je bila pa cena 720 Eur. Ko sem hotel plačati s kartico je nekaj tipkal po prenosniku za bančne posle in zagotovil, da prenos podatkov ne dela. Z dolgim nosom sem odšel v sosednjo poslovalnico banke in dvignil 700 Eur. Plačal sem mu na roko, vendar mi računa ni "mogel izdati, saj kot zakleto ne deluje računalnik". Upam, da ste razumeli v čem je finta. Na mojo zahtevo po računu je izjavil, da pri njih garancija velja na besedo in ni potreben račun. Ko pa sem prišel domov sem poklical prijatelja, ke je doktor prava in mu stvar razložil kot sem opisal zgoraj. Svetoval mi je, da Živca pokličem in mu zagrozim z posledicami v kolikor mi ne pošlje računa. No račun (prirejen) sem po parih dneh tudi dobil. Preveril sem cene materiala pri generalnemu dobavitelju za Piaggio. In ne boste verjeli za koliko me je Ogoljufal. Več kot 50% sem preplačal vse skupaj. Temu prascu je potrebno vzeti obrtno dovoljenje in ga vtakniti pod ključ. Upam, dase bo zganila davčna uprava saj verjetno nisem edini primer poskusa utaje davka.

Za dodatne akcije v zvezi z zaprtjem te "šalabajz" delavnice sem vam na voljo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni !

Tud jaz imam zelo, zelo negativne iskušnje z Živcem. To ščene je žleht, da mu ni para. Zaračunal mi je za menjavo vodne črpalke, filtrov in olja v motorju 700 Eur. Da te kap. Da ne govorim o nategovanju, blesavih izgovorih ošabnosti itd. Po telefonu je bila cena 500 Eur, ko pa sem prišel po motor je bila pa cena 720 Eur. Ko sem hotel plačati s kartico je nekaj tipkal po prenosniku za bančne posle in zagotovil, da prenos podatkov ne dela. Z dolgim nosom sem odšel v sosednjo poslovalnico banke in dvignil 700 Eur. Plačal sem mu na roko, vendar mi računa ni "mogel izdati, saj kot zakleto ne deluje računalnik". Upam, da ste razumeli v čem je finta. Na mojo zahtevo po računu je izjavil, da pri njih garancija velja na besedo in ni potreben račun. Ko pa sem prišel domov sem poklical prijatelja, ke je doktor prava in mu stvar razložil kot sem opisal zgoraj. Svetoval mi je, da Živca pokličem in mu zagrozim z posledicami v kolikor mi ne pošlje računa. No račun (prirejen) sem po parih dneh tudi dobil. Preveril sem cene materiala pri generalnemu dobavitelju za Piaggio. In ne boste verjeli za koliko me je Ogoljufal. Več kot 50% sem preplačal vse skupaj. Temu prascu je potrebno vzeti obrtno dovoljenje in ga vtakniti pod ključ. Upam, dase bo zganila davčna uprava saj verjetno nisem edini primer poskusa utaje davka.

Za dodatne akcije v zvezi z zaprtjem te "šalabajz" delavnice sem vam na voljo

ne vem zakaj voziš piaggia na servis v LJ, če pa imaš v KR na Britofu Vombergerja, ki je 1000 x boljši od Živca. Sem iz LJ in jest vozim mojga PIAGGIA k njemu na servis in mi je do zdaj vse zelo korektno zhritu in zaračunu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem zakaj voziš piaggia na servis v LJ, če pa imaš v KR na Britofu Vombergerja, ki je 1000 x boljši od Živca. Sem iz LJ in jest vozim mojga PIAGGIA k njemu na servis in mi je do zdaj vse zelo korektno zhritu in zaračunu.

Kaj pa PVG na Celovški cesti 40? se mi zdi da so še najbol ugodni ter kvalitetni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Donacco je nehu skutercke rihtat pa zdj nevem kam nej peljem, zadnjic sem enmu v Gameljne, pa je blo OK, sam mal delč se mi je zdel (prej sm lah pr Donaccu odlozu skutr pa u 5 min biu peš dam :\)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Donacco je nehu skutercke rihtat pa zdj nevem kam nej peljem, zadnjic sem enmu v Gameljne, pa je blo OK, sam mal delč se mi je zdel (prej sm lah pr Donaccu odlozu skutr pa u 5 min biu peš dam :\)

Če nimaš kakšnih kitajskih jajc, pelji k Juretu na Yamaha servis na Dolgi Most. On tud rihta skuterje vseh vrst in oblik. Tuki maš še telefon od njega : 041-320-513

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!