Skoči na vsebino

Stroj za sex


Vojč

Priporočene objave

Mah fantje brez panike. Dokler ne izumijo stroja, ki bo znal prenesti tudi PMS, bomo ostali iskano blago na tržišču :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čeprav s solzami v očeh... priznam :cry: ... s strojem se ne morem kosat, smrc, smrc. Mi pri tem početju preveč uhaja koncentracija, da bi se lahko osredotočil samo na ritmično ponavljanje par gibov...vun-not-vun... :zzz: :devil:

Popravljeno . Popravil Sam dePihlja
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje ima pa tale stroj roke, ki te božajo, pa usta za poljube?

Pa nebeško modre oči, ki te toplo pogledajo?

Pa čvrsta stegna, ki se jih lahko okleneš?

Pa močna ramena, na katera lahko utrujen položiš svojo glavo?

A ima vsaj avdio napravo, ki ti vmes govori : "rad te imam, rad te imam...!" :huh:

:ninja:

V bistvu gre za dodatno opremo. Safet Šalič je že patetiral dodatke (po JUS, EN in DIN, GHOST,...za različne okuse,..) za omenjeno sex mašino!

Možno je dokupiti eno, dve, tri , štiri...ali celo ducat rok ki te božajo. Mesto božanja je nastavljivo tako po horizontali kakor tudi po vertikali. Oz. kot bi rekli v nekem cool SI filmu ...tudi po diagoneli....Možno je izbirati tudi več barvnih odtenkov kože, dodatno naročiti ture in bradavice,...Po naročilu se da dobiti tudi pasje tace, mačje šape in pinkgvinske petatke...ki seveda tudi božajo. Žal zaenkrat pri slednjih artiklih še ni možno izbirati barvnih kombinacij.

Nebeško modre oči??!! HA! Original kopija Marijinih oči, Jožefove oči izdelane iz najboljše negorljive plastike, oči Osame Bin Ladna, Mr.Beana alivaškega pastirja Fukfukija.....Tudi tukaj so možni različni materiali in barvne kombinacije. V kompletu z vsemi tipi naštetih oči je tudi RX1 grelec, ki močno "pogreje"...

Stegna so vsekakor na voljo in sicer v vseh barvnih odtenkih in v velikostih XS, S,M, L, XL, XXL, XXXl in volovska stegna. Pasuja stegna so v patentiranju! Vsak petek in soboto pa je že možno naročiti stegna mladega odojka. Ponujajo surova ali že pečena. Seveda priporočamo že pečena saj so boljšega okusa!

Močna ramena!?! O odtenkih in velikostih ne bom izgubljal besed, pripomnil bi, da lahko pri ramenih izbirate še med več kot 1000-mi tattoo motivi!

A ima vsaj avdio napravo, ki ti vmes govori : "rad te imam, rad te imam...!" ..... :eek: no pi**a...tega pa nima.

Evo pišem Safetu e mail!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se dobr, da kdo kej pametnega lansira na trg, se mo dedci lah mal oddahnl! :krneki:

mogoče si boste eni res oddahnli, .......bodo pa drugi mal več delal :grim ,.tko da ne se s tem tolažt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ŠPILFERDERBER

92kg surovih, jeklenih mišic

&

4kg čiste erotike

:evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me res zanima, zakaj se z razvijanjem sex pripomočkov za ženske ukvarjajo večinoma moški :hmm: ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me res zanima, zakaj se z razvijanjem sex pripomočkov za ženske ukvarjajo večinoma moški :hmm: ?

$ & €

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Špilči, hočeš reči, da ženskam pa $ & € smrdi :hmm: ? Kolk jaz vem jim šuškavci prav lepo dišijo :lol1: in tam, kjer je keš so tudi podjetnice, torej...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Špilči, hočeš reči, da ženskam pa $ & € smrdi  :hmm: ? Kolk jaz vem jim šuškavci prav lepo dišijo  :lol1: in tam, kjer je keš so tudi podjetnice, torej...?

ženske so pa ančke izumile... ne morejo vsi vse...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še vseeno je zanimivo, da na policah erotičnih trgovin najdeš večino pripomočkov za ženske.... pa pravijo, da smo seksualno neprebujena bitja - mater, me vas ne rabmo več, tolk smo prebujene :grim :lol1: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah... nikol ni dobr... če ma pa polno mošnjo je pa spet kaj drugega narobe.... .)

samo take naprave so res že kar stare in je tale atek res mal toplo vodo izumil.........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo take naprave so res že kar stare in je tale atek res mal toplo vodo izumil.........

U matr, "stare?"...se pravi, da obstajajo tudi "manj stare?" Ti, kake se pa kej zdej nosjo? :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vau! :kva2: Kaka naprava! Kk se jo pa pripravi do tega, da te npr. na havbi avta med potjo na morje obdela?! :blush: Ta 'izumitelj' bi lahk na trg lansiru še kako dvotonsko kontracepcijsko tabletko (pred spanjem bi se jo lahk nekak zakotalilo za vrata)... Rajcig :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še vseeno je zanimivo, da na policah erotičnih trgovin najdeš večino pripomočkov za ženske.... pa pravijo, da smo seksualno neprebujena bitja - mater, me vas ne rabmo več, tolk smo prebujene  :grim  :lol1:  :devil:

neprebujene????????? prej nepotešene - kaj pa si zbirate dripce namesto pravih moških :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pervy... neprebujena in nepotešena sta dve ženska sta dva različna termina. Če ženska ni spolno prebujena, tudi potešena ne rabi biti. Če pa slučajno je spolno prebujena, je pa navadno potešena, ker je res večina moških dripcov :devil:

(materbopadalpomenizdelepress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pervy... neprebujena in nepotešena sta dve ženska sta dva različna termina. Če ženska ni spolno prebujena, tudi potešena ne rabi biti. Če pa slučajno je spolno prebujena, je pa navadno potešena, ker je res večina moških dripcov  :devil:

(materbopadalpomenizdelepress)

In čim kasneje , ko je spolno prebujena, več dripcov rabi za potešitev - sklepam iz poznanega primera...

Bo držalo????

asebotletutusulmatr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In čim kasneje , ko je spolno prebujena, več dripcov rabi za potešitev - sklepam iz poznanega primera...

Bo držalo????

asebotletutusulmatr

ne vem.... nisem imela nikoli s tem probleme .) je pa KAO res, da ženske začnejo dobro seksati šele okoli 30. leta ali čez...... ne vem, še nisem tolk stara....... pa tut so mi tipi to povedali........ :hmm: sam čez mene se ni noben pritoževal :hmm:

:devil: ;) ok... to je blo malo za hec..... kaj pa vem če to drži. Mogoče celo res, ker hoče vse za nazaj nadoknaditi......... mah ne vem... ljudje smo si preveč različni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In čim kasneje , ko je spolno prebujena, več dripcov rabi za potešitev - sklepam iz poznanega primera...

Bo držalo????

asebotletutusulmatr

mogoče pa samo ni bila dovolj potešena s strani partnerja :hmm: mislim, ejjjjj.......kako predalčkanje..... :doze:

če moški niste sposobni ... pač niste.....nekateri..... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!