Skoči na vsebino

2. srečanje SoloRiderjev na Stelviu


suzuki

Priporočene objave

Hola SoloRiderke in SoloRiderji!

V dogovoru z našim vrlim kletarjem včeraj pri Piromanih :P objavljam tole že dolgo in težko pričakovano vestičko o tradicionalnem :naughty: srečanju SRjev na 2758m visokem Stelviu (oz Stilfserjochu če vam je ljubše)

Jasno da nikogar ne briga po katerih cestah, s kakšnim tempom, kako naloženi in ali boste sami samcati ali z družbo, ali bo to vaš cilj ali le postajica na poti, da se boste le ob 12 uri znašli tam gor :yes:

Lani nas je prišlo 14, upam da bo letos številka večja :yea1:

Zborno mesto in kako je bilo lansko leto na 1. tradicionalnem srečanju :whistle: pa lahko vidite na slikci.

post-163-1118837239_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..ohcet

Popravljeno . Popravil ajgor the mad dog
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk časa pa se rabi do tja? Oz. kolk je to daleč? Je možno priti do 12ih iz Lj.?

Hočko je prišel do 12ih, mislm pa, da je štartal ob 4ih zjutraj...Vsaj, kokr se spomnem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najhitreje prideš po AC Trst,Benetke,Verona in potem preko Bolzana na Stelvio - je cca 600 km poti (računaj na 7+ ur vožnje)

btw...mi bomo v tistih koncih en teden prej

Popravljeno . Popravil MaraudeR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk časa pa se rabi do tja? Oz. kolk je to daleč? Je možno priti do 12ih iz Lj.?

Iz MB je do Bormia 550 km, kar bi ob 'zmernih' povprečnih hitrostih znašalo cca. 9 ur...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz MB je do Bormia 550 km, kar bi ob 'zmernih' povprečnih hitrostih znašalo cca. 9 ur...

D.

Eh, to pa res nima smisla :(

Mene pač očitno ne bo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rade volje bi prišel, vendar.....čevapi v Sarajevu so neprimerno bolj mamljivi, tako da......sorry Stelvio....better luck next time...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rade volje bi prišel, vendar.....čevapi v Sarajevu so neprimerno bolj mamljivi, tako da......sorry Stelvio....better luck next time...

Js bi tut :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Suzuki dej mal več podrobnosti ...

Hola Vale!

hej, kar vprašaj kar te še zanima!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rade volje bi prišel, vendar.....čevapi v Sarajevu so neprimerno bolj mamljivi, tako da......sorry Stelvio....better luck next time...

MMMMmmmmm...... ćevaaaaaaaapiiiiiiii......mmmmmmmmmmmmmmmm.............

Kak prepričaš tam v čevabdžinici burklo ko streže kiselo mleko da ti da pivo izpod šanka? Najslabiš spomin iz Bosne gre takole...Kod Želje2: "što ćete popiti" " meni pivo..." " Nema pive, kokakolja, mineralna i kiselo mleko" :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:

Fak. Čevapi pa brez pira, jebeš tako...ko rože vohat z gasmasko...

Glede stelvia, da nebom :topic: po planu sem takrat na morju, če ne bi mogoče celo znalo ratat.

LP, El Barto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bom gor verjetno en dan prej, vendar zvečer, ali pa isti dan, vendar zgodaj zjutraj. Mogoče pa isti dan zvečer ali drugi dan zgodaj zjutraj. Ja, ne vem še kako bo, odvisno od vremena in koliko mi bo uspelo prevozit plan po Švici. Če pridem iz Švice do Bormija en dan prej in se odločim, da odrinem domov v nedeljo, potem se lahko vidmo. Bom videl sproti. Imam tvoj mobi, tako, da te bom kaj poklical.

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Datum je skrajno neustrezen za marsikaterega solota, saj jih bomo pričakovali na maratonu franja. Predlagam, da določimo, še kakšen dodatni termin.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa lepo je povedal, takat pa takat ob tej uri tam gor! Kdor pride, pride, kdor pa ne, pa pac ne! V tem je cela fora!

Ejh, zdej pa en edino soboto, k bi mel cajt, se gre zent, tadrug ne vem kuga, itd.

Bo pa tistim, k se bodo tam dobil, tolk bol dogajal :yea2: :yea1:

Ps: Pa tatisti, k ste tam en tedn prej, ...al pa poznej, bote prikrajsani za dozivetje! :devil:

Popravljeno . Popravil c0Li
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Datum je skrajno neustrezen za marsikaterega solota, saj jih bomo pričakovali na maratonu franja. Predlagam, da določimo, še kakšen dodatni termin.

Še dobro :cry: :hmm: da so padli v vodo O:-) .

Mogoče kdaj kasneje :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!