Skoči na vsebino

2. srečanje SoloRiderjev na Stelviu


suzuki

Priporočene objave

khm, nek okviren plan pa je za tisti vikend it v dolomite. mogoce se pa celo vidimo... :) :) :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prošle godine sam slučajno bio na Stelviu baš kad se održavao susret. Cool je kada od Bormia piče doslovno tisuće motora. Jedino kaj je malo opasno jel je ogromna gužva.

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vam bom en teden pa kakšen dan prej splužil cesto tja gor. Ko pridete tja gor pa malo vogale povohajte. Bom pocahnal.

(KoKužaPress)

LP HHV

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skupina 19 motoristov iz MK Kamnik (no ja z nekaterimi simpatizerji kluba :P ) smo ravno ta vikend v Dolomitih,

med drugim tudi 2.7. na Stelviu :OK: , ne vem sicer če bomo ob 12h, bomo pa malo kasneje - se vidimo tam!!!! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se odločil, da namesto v sredo odrinem v Švico že v nedeljo, zato me 2.7. na Stelviu ne bo. Bom kakšen dan prej .)

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Datum je skrajno neustrezen za marsikaterega solota, saj jih bomo pričakovali na maratonu franja. Predlagam, da določimo, še kakšen dodatni termin.

Hola Bladzo,

je taku in je bilo v verziji 1.0 tudi dogovorjeno za en teden prej - potem se je pa nalimal nek železen kamp al kaj že :whistle: in ker je naš kletarjev iz istega vica je prišlo do verzije 2.0...

Itaq pa gremo lahko v juliju še enkrat ali dvakrat tja, tko da ni panike - no ja, vsaj jest bom šel; pa eno soboto (ali nedeljo) pred 2. TSSSSRjem bom tudi tam, tko da... eh, brez veze razlagam, saj vsi vemo da za SRje ni ovir, a ne :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ovako je to izgledalo prošle godine. Na slikama se baš ne vidi kolika je bila gužva, ali išla je neprekinuta kolona motora od Bormia da vrha (i strašna gužva na vrhu).post-7225-1119037278_thumb.jpgpost-7225-1119037338_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola Bladzo,

je taku in je bilo v verziji 1.0 tudi dogovorjeno za en teden prej - potem se je pa nalimal nek železen kamp al kaj že :whistle: in ker je naš kletarjev iz istega vica je prišlo do verzije 2.0...

Itaq pa gremo lahko v juliju še enkrat ali dvakrat tja, tko da ni panike - no ja, vsaj jest bom šel; pa eno soboto (ali nedeljo) pred 2. TSSSSRjem bom tudi tam, tko da... eh, brez veze razlagam, saj vsi vemo da za SRje ni ovir, a ne :yes:

Ej, Suzuki, tu te pa držim za besedo. V juliju načrtujem tudi jaz en krajši podvig v dolomitih. Najbrž samo čez vikend, ampak grem pa ziher.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

@ Lucky: ni blema, kar sem rekel sem rekel in zgodilo se bo :yes: najbrž 22 do 25 julij (prej so kolesarji, Krvavec in delavnica)

@ 2.TSSSSR: zdajle, ko je do starta še dobrih 20 ur in sem malce bolj preštudiral zadevo se tudi meni dozdeva, da bo naša mala jatica na Stelviu 2.7. najbrž šele nekje ob 14 uri - bolj natančno težko povem ker bomo prišli z Azurne obale - tko da zgolj v vednost in ravnanje.

Če bo takrat še kdo gor - se vidimo!!! Srečno vsem!

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker nisem Solorider, sem bil v soboto na Stelviu... O:-) Sicer ne sam... nas je bilo več... Hmmm... le kdo so bili ostali!? :hmm: Soloriderji! :OK:

2. in 3. je pa Franja... pa me takrat ne bo gor... :whistle:

post-53-1119826634_thumb.jpg

post-53-1119826671_thumb.jpg

post-53-1119826711_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil pred 2 tednoma.Ja tko kot ponavadi je gor super. še bolš je blo pa.ko sva se z drago pripeljala na Švicarsko mejo, se le spogledala ko sva ugotovila da sva dokumente v hotelu v Meranu pustila. :( Mal sva se švercala pa je ratal u obe smeri. :OK:

Ja klobase z zeljem so pa tam gor res tabul. Pa še ata ki jih prodaja,je imel letos čiste roke in nohte.

Uživajte

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Hola!

Moram priznat, da sem malo razočaran nad 2.TSSSSRjem ki je bil napovedan za soboto, 2. julija ob 12 uri. Na Stelviu sem bil - parkiral točno zraven table - od 11 do 13 ure, pa v tem času razen mene ni bilo niti enega SRja, niti našega vrlega kletarja ki je sklical to srečanje... zgleda da poroke jako slabo vplivajo na SRje al kaj :devil:

Saj mi ni bilo težko naredit ovinkca do Stelvia ko sem se vračal z Azurne obale, lahko bi mi pa vsaj poslali SMS da je srečanje odpadlo/prestavljeno/whatever, bi izbral drugo pot, po precej manj zabasanih južnih Dolomitskih prelazih. In itaq sem bil le nekaj dni prej na dveh višjih prelazih kot je Stelvio :whistle:

No ja, zdej je kar je. Bom vedel za drugič.

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

Zgodba se tudi letos ponavlja! S kolegom jutri zjutraj odrineva tja gor, da se malo nagužvava (predvidevanja so taka). Kako bo, bom pa poročal kasneje. :?

Lp Regi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi šel in to z velikim veseljem sam se mi ustavi pri $$$ :whistle: :slap:

Eh, to pa res nima smisla :(

Mene pač očitno ne bo

predaleč :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

regi Včeraj, 01:29 AM Objavljeno: #845

Vajenec

Skupina: Člani

Objav: 115

Član od: 4.12.2005

Od: kras

Član št.: 9.597

Opozorila: (0%)

V soboto in nedeljo, sem se lepo napohajal po prelazih v Dolomitih s prenočitvijo na zboru Stelvio 06. Zbor nor, malo drugačen kot naši, pa vseeno vredu. Zaradi utrujenosti od polnoči do šestih prav lepo odspal in nadaljeval pot proti domu, saj me je v nedeljo zvečer še čakalo delo v službi do jutranjih ur. Naših sem pa videl zelo malo. Nekaj GO en KR in en LJ so šotorili skupaj - kdo od tu?

Lp Regi

Vreme odlično: v soboto skoraj brez oblakov; v nedeljo nekaj vrhov strašilo, da bodo nevihte, iz vsega skupaj pa nič, tako, da je biloskoraj že pretoplo, če si zbiral prenizke prelaze.

Lp Regi

Pripeti thumbnail(s)

--------------------

Iz resnice, se dela vice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!