Skoči na vsebino

Istospolna partnerska skupnost


jose

Priporočene objave

:? :? :hmm: :hmm: :hmm: :hmm:

Torej Hermafrodit lahko teoretično "zaplodi" sam sebi otroka??????

Matr, sam more bit pa zanimivo sexat sam s seboj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:?  :?  :hmm:  :hmm:  :hmm:  :hmm:

Torej Hermafrodit lahko teoretično "zaplodi" sam sebi otroka??????

Matr, sam more bit pa zanimivo sexat sam s seboj :)

Predlagam ti proučevanje določenih živalskih vrst, ki to počno ... npr. paličnjaki ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej sploh ne vem več za kaj se gre...Pupa sprejemaš hemeroide...pardon Hermafrodite in podobne anomalije narave (oz. po moje gre za obrambo narave ali posledico premajhnega bazena genov, prenaseljenosti, pomankanje selekcije, vplivov zastrupljenega okolja.... ) ponosno govoriš o revoluciji na osnovi ..članka,, ki ga dejansko nihče od laikov ne more ocenit oz. oporekat, mahaš z okroglo zemljo, počutiš se strašno razsvetljeno...pa v isti sapi odklanjaš genetsko poseganje v hrano in telo.....zagovarjaš naravno...meni pa vsiljuješ abnormalno kot nekaj kar sem prezaplankana,da bi sprejela.

A razmnoževanje med raznoraznimi herma.... in podobnimi...bi dovolila?

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker verjamem, da je biti homoseksualec naravno zato tudi zagovarjam vse, kar je naravno .)

Če bi bilo lahko in če ne bi prinašalo to kakršnih koli posledic za otroka (enako sem mnenja tudi pri navadnih heteroseksualnih partnerjih in boleznih otrok) ne vidim razloga zakaj ne.......

A ni tako, da če narava dopusti, potem je naravno - vsaj tako so nasprtoniki homoseksualcev govorili - da ni naravno, ker ne morejo imeti otrok med sabo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgolj v razmislek ali je res vse tako strašno naravno....

Glede na to, da je okoli Ljubljane še vedno preveč koruze in da so atrazinski pripravki še vedno najcenejši se nam ne piše nič dobrega. Ker pa atrazin in njegovi razpadni produkti simulirajo ženski hormon estrogen najbrž vladi kar ustreza, da bo imela čim več poženščenih državljanov.

Meja za atrazin in razpadne produkte bi morala biti absolutna "0", ker vsaka molekula deluje na organizem kot hormonski disruptor. Samo potem bi morali zapreti vsa črpališča.

------------------------------

MLADINA junij 2002

Raziskovalec Tyrone Hayes je s skupino kolegov s Kalifornijske univerze v Berkeleyju proučeval vpliv atrazina na razvoj žab (vrste Xenopus leavis). Paglavce te žabe je v vodnem mediju izpostavil različnim koncentracijam atrazina in spremljal njihov razvoj do odraslega osebka. Ugotovitve so bile presenetljive.

Že koncentracije 0,1 ppb (desetinka dela na milijardo; povedano razumljiveje, je to razmerje zrnca mivke na prostornino olimpijskega bazena) atrazina so povzročile, da so se samcem poleg testisov razvili še ovariji. Torej je atrazin povzročil nastanek dvospolnih žabjih bitij - hermafroditov, in to natančno pri mejni koncentraciji, ki je še dopustna za človeško populacijo (0,1 mikrograma/liter). Vzpodbudno!

Pri koncentraciji več kot 1 ppb (10-krat več od dopustne koncentracije) se zadeve še bolj dramatizirajo, samcem se sploh ne razvije - ali pa le rudimentarno - laringalni organ (zvočni mehur za ojačenje kvakanja), s katerim privabljajo samice, torej sekundarni spolni znak žabca. Dokončno slovo od moškosti pa so žabji samci doživeli, ko so jih vnesli v vodni medij s koncentracijo atrazina 25 ppb; pri tej koncentraciji je njihov testosteron strmoglavil na minimum in so jih preplavili estrogeni hormoni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odvisno kaj definiras kot "naravno".

ce vzamemo v zakup, da smo na tem planetu kot posamezniki iz samo enega razloga - kar je tudi genetsko pogojeno in programirano - namrec, da se razmnozujemo ali bolj taktno povedano, da poskrbimo za lastne naslednike in s tem tudi za razvoj in razplod rase so istospolni odnosi vsekakor nenaravni iz enostavnega razloga, ker moski ne more zanositi in ker zenska brez oplojevanja moskega tudi ne more zanositi (noja, mogoce se ti uresnici zelja in bodo to naslednje mutacije v razvoju cloveske rase).

torej ce bi bila dosledna in bi prej premislila o "naravno" itd. itn.........

drugo je na istospolnost gledati z vidika clovekovih pravic.

definicija in diferenciacija pojmov je hudic, kenede. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker verjamem, da je biti homoseksualec naravno zato tudi zagovarjam vse, kar je naravno  .)

Če bi bilo lahko in če ne bi prinašalo to kakršnih koli posledic za otroka (enako sem mnenja tudi pri navadnih heteroseksualnih partnerjih in boleznih otrok) ne vidim razloga zakaj ne.......

A ni tako, da če narava dopusti, potem je naravno - vsaj tako so nasprtoniki homoseksualcev govorili - da ni naravno, ker ne morejo imeti otrok med sabo  .)

In kdo ti bo povedal ali se prenaša na otroke...mogoče Đek Levin,poleg tega ...lezbijke gredo lahko na umetno oploditev...pedri komot ,,oddajajo,, spermo v banko sperme ali pa stisnejo zobe in mižijo za eno noč...da si zagotovijo potomstvo...

Pa ne razumi me narobe, ker nisem za diskriminacijo teh ljudi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lina, kaj pa v času stare grčije in rimljanov, ko še ni bilo Atrazina?

:hmm:  al so take kemikalije že takrat obstajale?

zdi se mi da počasi izgubljaš to svojo bitko za pravice raznih spolnih izt....uhm...hotu sm rečt manjprivilegiranih homoseksualnih parov

edini nagon k nam je še ostal je nagon (če hočeš potreba) po razmnoževanju... zato si moški ulovi žensko ki mu bo dala potomce, ženska si pač izbere moškega k bo dovolj dober za njeno potomstvo... to je naravno...

vse ostalo (homoseksualnost je tuki tema) je disfunkcija in kot to absolutno nenaravno

po kateri teoriji pa sklepaš oz trdiš da je pač par moški moški, ženska ženska naraven?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lina, kaj pa v času stare grčije in rimljanov, ko še ni bilo Atrazina?

:hmm:  al so take kemikalije že takrat obstajale?

A ti je sedaj jasno zakaj so propadle tako velike in napredne družbe....padli pred robatimi divjimi plemeni, ki so vedeli zakaj ga imajo in kam ga dajo...pa olivnega olja tudi niso poznali. :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kdo ti bo povedal ali se prenaša na otroke...mogoče Đek Levin,poleg tega ...lezbijke gredo lahko na umetno oploditev...pedri komot ,,oddajajo,, spermo v banko sperme ali pa stisnejo zobe in mižijo za eno noč...da si zagotovijo potomstvo...

Pa ne razumi me narobe, ker nisem za diskriminacijo teh ljudi...

govorila sem o genskih boleznih, ali bolezni srca in ožilja ali mogoče kako mongloidnost itd....... še vedno pa sem prepričana, da homosesualni človek ne prenese "genov" naprej in je tudi njegov otrok homoseksualec. To je bedarija!

Kodeblue.. z nobenim ne bijem bitke. Vsak je opravičen do svojega mnenja. Kaj je tebi naravno ni nujno da je tudi vse, kar je naravno in obratno je pri meni. Ljudje gledamo na stvari z različnih zornih kotov in ker gre po sistemu: prej kura ali jajce je brez veze sploh o tem debatirati.

Zame bi bil "uspeh" če bi ljudje dojeli, da nobenemu nič nočejo in da je čisto vseeno ali je naravno ali ne, so in tudi bodo itd... in zakaj ne bi smeli registrirati, če si to želijo, saj tebe osebno nič pri tem ne ovirajo.

Vse ostalo pa, o čemer se razpravlja je popolnoma brezpredmetno. Mi ne bomo nič spremenili pa če en drugemu toliko postov mečemo v "boj".........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti je sedaj jasno zakaj so propadle tako velike in napredne družbe....padli pred robatimi divjimi plemeni, ki so vedeli zakaj ga imajo in kam ga dajo...pa olivnega olja tudi niso poznali. :glare:

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: saj ne misilš resno, ne?? Srčno upam, da je to le neslana šala.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je zadeva naravna, zakaj se ne pojavlja pri vseh živalskih vrstah (s tem ti bom mal pomagu ampak baje se pojavlja pri levih pravijo na discoveryju), sicer primerljivo bi blo če bi se zadeva pojavljala pri primatih (ampak se ne)

toliko o naravn(an)osti

Popravljeno . Popravil kOdEbLuE
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm je biti obojespolnik naraven ali ne? Pa Lina še vedno sprašuje, če bi bila za to, da se en tak človeški "dvospolnik" lahko razmnožuje ali ne.......

Res Codeblue.. kaj pa je naravno? in katere živali morajo imeti iste indikatorje, da bi ti jemal nekaj za naravno...

se ti zdi, da če bi ugotovili, da imajo tudi primati homoseksualne želje, da bi pa potem priznal: ja ok, biti homoseksualec je normalno in naravno??? eh ja... my ass............

Pa spet.. je brezveze o tem razpravljati.... tu so.. bodo že "znanstveniki" ugotovil, mi nismo dovlj pametni.......... vprašanje je bilo postavljeno drugje, kajne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako da nobenemu nič nočejo? saj jih je po televizji in medijih nalepljeno vsak dan nekaj...pa nergajo in nergajo in kako so bogi in oh in sploh ma naj se grejo jeb_t raje v kak grm... <_< stalno nas posiljujejo s to svojo spolno preferenco preko vseh mogočih medijev... :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se ti zdi, da če bi ugotovili, da imajo tudi primati homoseksualne želje, da bi pa potem priznal: ja ok, biti homoseksualec je normalno in naravno??? eh ja... my ass............

mislm vsaj tolk lahko priznaš da če bi bil v živalskem svetu to pogost pojav, bi vsaj mela neke konkretne argumente pri dokazovanju naravnosti, do sedaj si samo trobila naravno naravno naravno, pa vmes še naravna hrana in pol spe anravno in naravno... počasi bo čas za kak argument da se premaknemo iz te (naravne) točke 0

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker se njih na drugačen način jebe v vsakdanjem življenju kjer ti še pomisliš ne, da ima nekdo lahko probleme, ker si tako egoističen.

Ko bodo dobili ne samo kar želijo, ampak kar jim v končni fazi pripada, bodo dali mir.

A politiki te pa ne motijo, ko dnevno lažejo po televiziji, kako nimamo nobene inflacije, gospodarstvo je pa dnevno bolj v kurcu? A na nacionalki te pa ne motijo s tako slovenščino, da te srat prime, ali pa v ljubljanskem dialektu? Ne ne.. motijo te samo oni, ker se tako kot se kamjonarji/sindikalisti/v končni fazi motoristi/delavci/penzionisti/in vsi ostali borijo za svoje pravice.......

aja, izbrisani so te pomoje še motili.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislm vsaj tolk lahko priznaš da če bi bil v živalskem svetu to pogost pojav, bi vsaj mela neke konkretne argumente pri dokazovanju naravnosti, do sedaj si samo trobila naravno naravno naravno, pa vmes še naravna hrana in pol spe anravno in naravno... počasi bo čas za kak argument da se premaknemo iz te (naravne) točke 0

povej, kaj argument bi si želel. Ko dam neke izsledke in neka poročila se mi očita, da grem po sistemu BRBK - kaj bi želel?? Kako ti lahko ugodim?

priznaj si.. ne morm ti, ker enostavno TI tega ne sprejemaš in če ti dam še taka poročila, ugotovitve, analize temu ne bi verjel......... kajne? .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

povej, kaj argument bi si želel. Ko dam neke izsledke in neka poročila se mi očita, da grem po sistemu BRBK - kaj bi želel?? Kako ti lahko ugodim?

priznaj si.. ne morm ti, ker enostavno TI tega ne sprejemaš in če ti dam še taka poročila, ugotovitve, analize temu ne bi verjel......... kajne?  .)

dej me sprobi no... ker nism noben homofob in nimam nič proti homoseksualcem samo moti me pa ta tvoja beseda naravno...

poskusi vsaj najdt neko analizo al pa karkoli s čimer boš podprla svoje trditve ker do sedaj jih še nisi pa še nekej ti povem o meni... vedno priznam svoje napake ko se mi jih dokaže

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... jaz smatram, da je to naravno..... mislim, da je bil tudi že prispevek, ki sem ga dala neko razmišljanje na "višji ravni". Se bom pa probala v prihodnjih dneh potruditi in izbrskati razne članke, ki so bili na to temo napisani. Sama ti pa žal izvidov in zaključkov ne morm dati, ker pač nisem strokovnjak. Imam pa lastno mnenje............

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja bila je šala...in bila je SLANA...in v vsakem hecu je del resnice... .)

A mungoloidnost ni naravna?...ali gre za to kar je nekomu sprejemljivo in kaj komu ni sprejemljivo....

In Pupa nikoli me niso motili pedri...pa vseeno, to je postalo zelo trendy...zelo kul...in nekako tako, da bi v bistvu vsak moral enkrat poiskusiti...če ne je zaplankan in neprebujen...in to me moti.

Problem s primerjavo z živalmi je v tem...da živali poštimajo stvari po svoje (največkrat na nam zelo krut način) in do katere meje torej gledati živali? ali bi se strinjala, da če šimpanzi izločijo iz svoje sredine pedra, da jih izločimo tudi mi?...jest se namreč ne bi.

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdorkoli dvigne roko in opozori na svoje odstopanje in s tem zahteva posebne pravice zase in somišljenike se z nestrinjanjem z obstoječimi normami sam izloči iz družbe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. kje imaš dokaz, da je to odstopanje (tudi včasih so bili nezakonski otroki "odstopanje" pa temu danes ni več tako).

2. niso posebne pravice - so zahteve oz. želje po NORMALNIH pravicah, ki jih imava ti in jaz samo zato, ker bi seksala med sabo in ne z istim spolom.

3. ravno ker nima teh NORMALNIH pravic je bil izobčen iz družbe in države, na kar opozarja!

Potegni črno z vsemi naštetimi, katere sem omenila, ki se tudi borijo za svoje pravice....... boš našel veliko podobnosti - borijo se za to, kar mislijo, da jim pripada in do česar so pravičeni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa a si tolk glupa al kaj? povej mi kako lahko dve lezbe pridelata otroka v spolnem odnosu in po kerui logiki bi potem lahko posvajal otroke? Zame to pač ni naravno ker ga v spolnem odnosu ne moreta zaplodit, torej tak par nima nobene pravice do posvojitve. Posvojitev pa je menda posebna pravica? Še "normalni" dobro situirani in psihično stabilni pari komaj posvojijo otroka zdej bi dal pa v posvojitev otroke neki anomaliji narave?

Živali to tudi tako poštimajo da taki primerki nimajo naslednikov in to je naravno.

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!