Skoči na vsebino

Istospolna partnerska skupnost


jose

Priporočene objave

hmm ali pa ne, če čez noč ostaneš brez nekoga, ki ga res ljubiš, brez stanovanja, omare in vseh stvari, ki so bile skupne!

A jebi ga sad ooo gospod.....to se ti lahko dogodi tudi če si poročena!!!!!

Vprašaj kako ločeno deklico!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čak mal......Pupek.......a sem jaz bil pol nekrofil....ups....prehuda beseda.........spolni iztirjenec....ker sem živel v skupnem gospodinjstvu s svojo staro mamo........pa priimka sta bila različna :hmm:  :hmm:  :hmm:  :hmm:  :?  :?  :?  :?  :?  :eek:

veš kaj Klimbrič... sej te mam čist rada, samo tole si pa prav bolano napisal....... ni treba biti v vseh temah "smešen"......... in mislim, da si dovolj inteligentno bitje, da veš o čem govorim......

ali pač ne? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm ali pa ne, če čez noč ostaneš brez nekoga, ki ga res ljubiš, brez stanovanja, omare in vseh stvari, ki so bile skupne!

Ja če si malo neroden, se ti lahko to zgodi, tudi če si poročen :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne...za take stvari ima pupa drugo besedo - pussy  :) :)  ali pa incestoidni lezbijk...  zdej pa maš :)

to so tvoje besede - jaz bi samo rekla razvajeno bitje .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal??? morš bit pa kar ornk!!  :grim

Ja glih tolk si ti nerodna s tem, da si ne daš dopovedat, da zakon ne bo kaj prida rešil :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čak mal......Pupek.......a sem jaz bil pol......spolni iztirjenec....ker sem živel v skupnem gospodinjstvu s svojo staro mamo........pa priimka sta bila različna

Odvisno. Ali je bila tvoja stara mama istega spola kot ti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ekonomska izračunica:

Poroka (brez večje fešte) stane cca 50.000 SIT (matični urad) ... ločitev stane cca 300.000 SIT ... oporoka stane od 9.000 do 15.000 SIT in vse ostale pravne pizdarije tam nekja ... KAJ SE ZDEJ BOLJ SPLAČA??? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre samo zato, da nisem prepričana če res ne bo.......... glede na to, kake robleme imajo nekateri sedaj in kake lahko ne bi imeli, če bi bil zakon urejen, kot se za gre (seveda po moji presoji).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre samo zato, da nisem prepričana če res ne bo.......... glede na to, kake robleme imajo nekateri sedaj in kake lahko ne bi imeli, če bi bil zakon urejen, kot se za gre (seveda po moji presoji).

Jaz bi tudi kak zakon, da reši moje probleme ... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

veš kaj Klimbrič... sej te mam čist rada, samo tole si pa prav bolano napisal....... ni treba biti v vseh temah "smešen".........  in mislim, da si dovolj inteligentno bitje, da veš o čem govorim......

ali pač ne?  :hmm:

Lubica....s tem sem ti hotel povedat,da za skupno gospodinjstvo ne potrebuješ popolnoma nič drugega kot osebno izkaznico nosilca stanovanjske pravice in njegovo privolitev...pismeno seveda....na upravni enoti!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odvisno. Ali je bila tvoja stara mama istega spola kot ti?

Spol ne vpliva na to,ker je skupno gospodinjstvo druga kategorija!!

Leta 98 sta v skupnem gospodinjtvu živela moj sosed in njegov študentski kolega....zakaj sta to naredila ne vem,sam vem,ker sem moral napisati potrdilo,da res tam živita......trakrat sem bil še kao predsednik hišnega sveta!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. KAJ SE ZDEJ BOLJ SPLAČA???  :P

Splača se nič.

Smiselno pa je preverit, kakšne možnosti imaš po veljavni zakonodaji in jih do amena izkoristit.

Seveda pa se lahko vsakdo po lastni volji odloči tudi za borbo proti mlinom na veter in za rinjenje z glavo skozi zid. Je večji spektakel, nedvomno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Splača se nič.

Smiselno pa je preverit, kakšne možnosti imaš po veljavni zakonodaji in jih do amena izkoristit.

Seveda pa se lahko vsakdo po lastni volji odloči tudi za borbo proti mlinom na veter in za rinjenje z glavo skozi zid. Je večji spektakel, nedvomno.

Tukaj....v tem grmu rohni zajec!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Splača se nič.

Smiselno pa je preverit, kakšne možnosti imaš po veljavni zakonodaji in jih do amena izkoristit.

Seveda pa se lahko vsakdo po lastni volji odloči tudi za borbo proti mlinom na veter in za rinjenje z glavo skozi zid. Je večji spektakel, nedvomno.

Sem pa zdajle nekaj pomislila ... mogoče pa so samo zelo romantične duše, ki želijo doživeti ceremonial pred matičarjem in pred župnikom :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

......trakrat sem bil še kao predsednik hišnega sveta!!!

Potemtakem nedvomno si iztirjenec. Imaš res: spol tvoje stare mame ne igra vloge.

Happy? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem lahko mal offtopic?

Ima kak/šna osamljen/a in ostarel/a(karkoli) buzerant/lezbura omaro zame? ziher se mu jebe kdo bo dobil omaro...če sklepam iz prejšnjih postov.

aja...pa fino bi bilo, če ni prevelika, ker bi jo imel bolj za v garažo...

nova, če se da...

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne hvala, sem žlahto, kar sem jo moral, na podstreho spravil namesto v skrinjo, ker je zgoraj dokaj prepišno in so se hitro ustrojili. Hvala vseeno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!