Skoči na vsebino

Istospolna partnerska skupnost


jose

Priporočene objave

pupa, samo zate:

najbolj pa sem proti zato, da se lahko ti repencis po forumu.

:topic:

spet drezas nekam kamor drugim ne pustis. namrec ZAHTEVAS odgovor ceprav nimas nobene pravice to poceti. lahko prosis za dogovor, ce ti ga bo sogovornik dal je drugo vprasanje.

pupa, ti nimas niti najmanjsega razloga, se manj pravice, mi ocitati nestrpnost. ce bi bil jaz nestrpen in tak, kot insinuiras ze nekaj casa, ti tukaj ne bi vec pisala.

najprej premisli kaj si vse napisala, v kaksnem kontekstu in komu in potem mogoce malce premisli preden pihnes spet eno v tri krasne.

Mislim, da si se odločil, da imam nekaj proti tebi in da se spravljam nate. Nisem zahtevala odgovor, sem ga pa pričakovala.

Je pa problem ne, ko človek ni več na forumu samo zato, da se zajebava in da zgago dela in se mu lahko vsi smejijo, ampak od časa do časa tudi kako stališče zavzema in ga zavzema tako, kot se spodobi....... vsaj iz moje perspektive

Sicer pa vprašanje je bilo malo drugače postavljeno........ ampak na to je težko odgovoriti.... sej vem.......

Ice... ne, nisem proti tebi, samo mi je dobro, če je v tej temi konstruktivna debata. :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gorazd, Ice, vajini odgovori ne morejo parirati Pupinim argumentom. Njeno stalisce je eticno, vajino pac ne.

Zanimiva tema...

etično :hmm: ....po čigavi etiki? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene bolj zanima, zakaj se Pupca tok bori za pravice, se je kdo to vprašal...sej vem, da je :topic: , ampak vseeno :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gorazd, Ice, vajini odgovori ne morejo parirati Pupinim argumentom. Njeno stalisce je eticno, vajino pac ne.

Zanimiva tema...

in? watch me care... :)

naceloma bi se strinjal s teboj samo se mi:

1) ne da razpravljati o necem, kar ni potrebno, ker se dosedanjih pravil ne izkoriscajo (doticne dame in gospodje). neko skupino zascititi kot kocevske medvede je samo scanje proti vetru......tako eticno in demokraticno gledano. nekateri so potem bolj enaki od ostale raje. ce bi se ze radi vsi sli demokracijo (to omenjam zato, ker je bilo ze toliko "demokraticnih" izlivov tukaj).

2) je moje stalisce tako kot je. ker je moje. lahko primaknes se "normalno" in "naravno" v debato, bi nekako pokrilo moj nazor na temo.

ja Ice... :grim

:rolleyes:

I stand corrected. :fredy:

etično :hmm: ....po čigavi etiki?  :blink:

"kaj ne ves da je etika naceloma univerzalna?" ......o ti nevednica ti..... :devil:

BTW vovin: povej to afganistancu, kitajcu, bushmanu ali aboriginu. pa da te vidim pojasnjevati eticno stalisce evropejca drugim. :naughty: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in? watch me care... :)

seveda da te boli kita, cist verjamem, ker pac ne gre za tvojo rit :) predvsem v prenesenem pomenu, morda tudi v dobesednem:D solidarnost je beseda ki je se nisi slisal, a ne

naceloma bi se strinjal s teboj samo se mi:

1) ne da razpravljati o necem, kar ni potrebno, ker se dosedanjih pravil ne izkoriscajo (doticne dame in gospodje). neko skupino zascititi kot kocevske medvede je samo scanje proti vetru......tako eticno in demokraticno gledano. nekateri so potem bolj enaki od ostale raje. ce bi se ze radi vsi sli demokracijo (to omenjam zato, ker je bilo ze toliko "demokraticnih" izlivov tukaj).

Oh, kaksno pretiravanje - kako bi bli bolj homoti s tem zakonom bolj enaki??? Sedaj so nekako manj enaki in s tem zakonom bi bli se vedno manj enaki, ker je zakon kot je napisen se vedno diskriminatoren. Kje imas to vecjo enakost (no, to je itak paradoks)

Hmm, kaj pa recimo politiki in sodniki in drugi privilegirani javni usluzbenci ki si v svoj prid pisejo in prirejajo zakone, da so manj enaki kot ostala raja, recimo? Dobivajo 100% bolnisko, place imajo pregresne, za to kar naredijo,...

2) je moje stalisce tako kot je. ker je moje. lahko primaknes se "normalno" in "naravno" v debato, bi nekako pokrilo moj nazor na temo.

I stand corrected. :fredy:

Seveda imas pravico do svojega stalisca, tko kot recimo naci, ki ne mara manjvredne rase, in tko kot vsi, ki imajo kaj proti tebi,... njegovo/tvoje mnenje je tvoja osnovna pravica, dokler naci ne prebuta nekoga ki mu ni vsec in dokler tebe nekdo ne na gobec, z razlogom da mu pac nisi vsec, ker... ne vem, ker si Ice.

Sej so se kksna taksna vprasanja, ko si druzba jemlje pravico da odloca o tebi, oz, ti krati neke osnovne pravice in seveda dokler ne bos ti v tej kozi se ti bo j**** in tud vecini folka se. Enim pa ne... kaj vem.

"normalno" in "naravno" ne drzita vode, cloveska druzba ze dolgo ni vec ne eno ne drugo. A si zi videl medveda na motorju? Verjetno ne. Zato ti priporocam, da se v duhu naravnega in normalnega odslej prevazas le na svojih nozicah.

"kaj ne ves da je etika naceloma univerzalna?" ......o ti nevednica ti..... :devil:

hja, to si ti oplepsal. Nice touch of drama :lol:

BTW vovin: povej to afganistancu, kitajcu, bushmanu ali aboriginu. pa da te vidim pojasnjevati eticno stalisce evropejca drugim. :naughty: :)

Pa saj pravim - etika je univerzalna - morala je pa nekaj drugega. Druzbeni konstrukt. Ce bi rad se debato pa malo bolj pojasni kaj zelis slisat.

Sploh pa poglej si druge poste, saj ne mislim samo jaz tko.

Je pa zanimiva tema za ms foru, to pa moram priznat. Pa ne da imam kaj proti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW vovin: povej to afganistancu, kitajcu, bushmanu ali aboriginu. pa da te vidim pojasnjevati eticno stalisce evropejca drugim. :naughty:  :)

še stališče evropejcev ni enotno... vovin vpraši še irca, baska...čečena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa saj pravim - etika je univerzalna - morala je pa nekaj drugega. Druzbeni konstrukt.

tako etika kot morala sta družbeni konstrukt in gresta precej z roko v roki in niti slučajno se ne morem strinjat z izjavo o univerzalni etiki... prosim če lahk mal bol argumentiraš ker ne izključujem možnosti da enostavno ne razumem te trditve oz kaj hočeš s tem povedat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene bolj zanima, zakaj se Pupca tok bori za pravice, se je kdo to vprašal...sej vem, da je  :topic: , ampak vseeno  :nono:

To sploh ni važno zakaj. Pa kaj hočeš vedno neko dramo iz tega narediti. Zakaj se borim - ker smatram, da moramo kar se tega tiče imeti vsi enake pravice. Ker mi gre na kozlanje, da se ljudje sploh vtikajo v SPOLNO USMERJETNOST nekega posameznika, ga zaradi tega etiketirajo in mu odvzamejo pravice.

Ker so bili črnci taki boščki, ko se jim je to delalo, da o Židih sploh ne govorim (da ne bo pomote, tu nimam v mislih spolne usmerjetnosti). Borim se tudi zato, ker poznam kar nekaj homoseksualno usmerjenih ljudi osebno in zelo dobro in ker poznam tudi njihove stiske in dvome, srečo in veselje..... ker sem človek in ker mi je mar za druge ljudi.... ker nisem egoistična po možnosti še šovinistična svinja, ki dlje od svojega tiča ne vidi in še to vidi samo tisto, kar želi videti.

Pač taka sem.... in predvsem ker povem jasno in glasno za kaj se zavzemam in kaj podpiram.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

solidarnost je beseda ki je se nisi slisal, a ne

soli......... kaj?! :?

Oh, kaksno pretiravanje - kako bi bli bolj homoti s tem zakonom bolj enaki??? Sedaj so nekako manj enaki in s tem zakonom bi bli se vedno manj enaki, ker je zakon kot je napisen se vedno diskriminatoren. Kje imas to vecjo enakost (no, to je itak paradoks)

pretiravanje? in zakaj so manj enaki? kako so sploh lahko manj enaki? kot ljudje so enaki tocno enako kot vsi ostali. da so pedri in lezbe v bistvu nima veze z vsem skupaj - vsaj zame ne. ce je potrebno zaradi tega delati revolucijo - be my guest.

Hmm, kaj pa recimo politiki in sodniki in drugi privilegirani javni usluzbenci ki si v svoj prid pisejo in prirejajo zakone, da so manj enaki kot ostala raja, recimo? Dobivajo 100% bolnisko, place imajo pregresne, za to kar naredijo,...

stori kaj proti temu. jaz ne morem in ne mislim. imam dovolj drugega dela.

Seveda imas pravico do svojega stalisca, tko kot recimo naci, ki ne mara manjvredne rase, in tko kot vsi, ki imajo kaj proti tebi,... njegovo/tvoje mnenje je tvoja osnovna pravica, dokler naci ne prebuta nekoga ki mu ni vsec in dokler tebe nekdo ne na gobec, z razlogom da mu pac nisi vsec, ker... ne vem, ker si Ice.

se bom delal, da pises to iz ciste nevednosti in ignorance.

Sej so se kksna taksna vprasanja, ko si druzba jemlje pravico da odloca o tebi, oz, ti krati neke osnovne pravice ......

ne bos verjela, dnevno se to dogaja. in ne samo meni. vsem! :blink:

ja cas je za anarhijo, seveda. :grim

"normalno" in "naravno" ne drzita vode, cloveska druzba ze dolgo ni vec ne eno ne drugo.

lahko to malo bolj podrobno razlozis, prosim.

A si zi videl medveda na motorju? Verjetno ne. Zato ti priporocam, da se v duhu naravnega in normalnega odslej prevazas le na svojih nozicah.

bi, pa sem prelen. imas se kaksen ocitek? :P

"kaj ne ves da je etika naceloma univerzalna?" ......o ti nevednica ti..... :devil:

hja, to si ti oplepsal. Nice touch of drama :lol:

hmmmm........ nekako to niti najmanj ni bilo namenjeno tebi. pa dobro.....

Pa saj pravim - etika je univerzalna - morala je pa nekaj drugega. Druzbeni konstrukt. Ce bi rad se debato pa malo bolj pojasni kaj zelis slisat.

Sploh pa poglej si druge poste, saj ne mislim samo jaz tko.

univerzalna... razlozi prosim. ocitno ves nekaj o tem.

to, da drugi mislijo podobno tebi....... da uporabim tvoj nacin primerjave, tudi med 1945-1991 je veliko ljudi mislilo "enako".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vovin, tvoje pisanje je najlepsi primer etiketiranja nekoga. :)

da o pupi ne izgubljam besed. :grrr

vse ze kar zavzemate nekaj vrtic kasneje negirate.

res niste v stanju drzati debato na neosebni, "objektivni" ravni........?

(sanjasvinjakukuruzpress - spet).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker nisem egoistična po možnosti še šovinistična svinja,  ki dlje od svojega tiča ne vidi in še to vidi samo tisto, kar želi videti.

tukej si mela enga v mislih... to je etiketiranje :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce se ravno totalno ne motim, v vecini svojih postov relativne temam politicne ali druzbene vsebine zagovarjas strpnost, enakost, demokraticnost in podobno, vendar ce se kdo ne strinja s teboj je egoisticen, sovinisticna svinja ipd.

na forumu je kar nekaj podobnih tvojih prispevkov. torej ce ne razumes, kako lahko vstrajas na necem za kar pravico drugim odrekas.

v bistvu to samo opazam kot interesantnost takih in drugacnih zagrizencev. doslednost besed in dejanj, recimo temu. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj (sposojen) komentar na celotno istospolno predrabljanje:

toleriranje, ne promoviranje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tukej si mela enga v mislih... to je etiketiranje :devil:

nikogar specifičnega nisem imela v mislih, kar pomeni, da nisem nikogar etiketirala......... sorry.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce se ravno totalno ne motim, v vecini svojih postov relativne temam politicne ali druzbene vsebine zagovarjas strpnost, enakost, demokraticnost in podobno, vendar ce se kdo ne strinja s teboj je egoisticen, sovinisticna svinja ipd.

na forumu je kar nekaj podobnih tvojih prispevkov. torej ce ne razumes, kako lahko vstrajas na necem za kar pravico drugim odrekas.

v bistvu to samo opazam kot interesantnost takih in drugacnih zagrizencev. doslednost besed in dejanj, recimo temu. :)

Ne Ice, napaka! Nikomur ne odrekam pravice lastnega mišljenja. hvala bogu, da ga imate in da ne mislimo vsi isto. Kar me moti je le to, da prideš, nekaj navržeš in ko te prosim, da malo poargumentiraj (ker na vprašanje zakaj dobiti odgovor zato! smo nazadnje uporabljali v osnovni šoli), pa misliš, da te napadam, da ti ne pustim lastnega prepričanja in da te etiketiram.

In nisem govorila, da če se kdo z mano ne strinja je egoistična svinja. Govorila sem o ljudeh, kateri jih homoseksualni nikakor ne ovirajo pa imajo še vedno kar proti njim, zato ker se jim jebe za druge. In ker že cel čas poudarjam, da ni potrebno biti apriori kontra, če nisi za! Da se ti ni potrebno opredeljevati za eno ali drugo. To pa me moti......... in to zelo!

Upam, da je bilo to sedaj razumljivo napisano, da se mi ne bo spet podtikalo nekaj, kar ni res!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne Ice, napaka! Nikomur ne odrekam pravice lastnega mišljenja. hvala bogu, da ga imate in da ne mislimo vsi isto. Kar me moti je le to, da prideš, nekaj navržeš in ko te prosim, da malo poargumentiraj (ker na vprašanje zakaj dobiti odgovor zato! smo nazadnje uporabljali v osnovni šoli), pa  misliš, da te napadam, da ti ne pustim lastnega prepričanja in da te etiketiram.

In nisem govorila, da če se kdo z mano ne strinja je egoistična svinja. Govorila sem o ljudeh, kateri jih homoseksualni nikakor ne ovirajo pa imajo še vedno kar proti njim, zato ker se jim jebe za druge. In ker že cel čas poudarjam, da ni potrebno biti apriori kontra, če nisi za! Da se ti ni potrebno opredeljevati za eno ali drugo. To pa me moti......... in to zelo!

Upam, da je bilo to sedaj razumljivo napisano, da se mi ne bo spet podtikalo nekaj, kar ni res!

enostavno se mi ne da. mislis si kar si hoces, ker v tem primeru imas prav: vseeno mi je. samo razlog zakaj je temu tako ti ne bo jasen.

hja, saj ves.........sovinisticna svinja, katera razmislja samo s ticem. hebat ga, vcasih je za nekatere se to prevec.

uzivaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sovinisticna svinja, katera razmislja samo s ticem.

PONOSNI SMO NA TEBE!

Sindikat šovinističnih moških svinj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!