Skoči na vsebino

Istospolna partnerska skupnost


jose

Priporočene objave

vovin, tvoje pisanje je najlepsi primer etiketiranja nekoga. :)

da o pupi ne izgubljam besed. :grrr

vse ze kar zavzemate nekaj vrtic kasneje negirate.

res niste v stanju drzati debato na neosebni, "objektivni" ravni........?

(sanjasvinjakukuruzpress - spet).

Hmm, s cim sem te etiketirala? In kot kaj? nestrpneza... to si se sam s svojimi stalisci.

Etika po Sokratu je ideja, nacela, ki so univerzalna in vedno veljavna, zivi in pusti ziveti, na kratko, je najnizji nivo, najvisji pa Kantov kategoricni imerativ - da moras vedno ravnat eticno (dobro), ne da bi za to pricakoval kaksno koli povracilo (se lastno zadovoljstvo ob tem da si storil nekaj dobrega ti ne sme biti motiv).

Morala neke druzbe pa je kulturolosko in religiozno pogojena - in druzba in cerkev narekujeta kaj je dobro in moralno. Seveda je pa tukej lahko velik razkorak med idejo univerzalne etike in moralo druzbe. Zato imas pojave kot suznjelastnistvo, rasizem, zatiranje zensk,...

Mogoce bi mi pa ti za zacetek povedal kaj si predstavljas pod naravno in normalno. Primera z medvedom na motorju zgleda nisi razumel. Gres dons kupit kksen snicelj v Jankovica al bos zalezel kksnega divjega prasica in mu z lastnimi rokami in cekani zavil vrat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nikogar specifičnega nisem imela v mislih, kar pomeni, da nisem nikogar etiketirala......... sorry.......

če je pa res tako potem se ti opravičujem za storjeno krivico :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, s cim sem te etiketirala? In kot kaj? nestrpneza... to si se sam s svojimi stalisci.

moja stalisca so znana in ze v parih forumskih kategorijah opisana. mogoce jih kdaj preberes. ker tole je bolj BRBC s tvoje strani. saj pravim......etiketiranje, ker mojih stalisc ne poznas.

Etika po Sokratu je ideja, nacela, ki so univerzalna in vedno veljavna, zivi in pusti ziveti, na kratko, je najnizji nivo, najvisji pa Kantov kategoricni imerativ - da moras vedno ravnat eticno (dobro), ne da bi za to pricakoval kaksno koli povracilo (se lastno zadovoljstvo ob tem da si storil nekaj dobrega ti ne sme biti motiv).

seveda, dokler se to vzame kot merodajno.

Mogoce bi mi pa ti za zacetek povedal kaj si predstavljas pod naravno in normalno. Primera z medvedom na motorju zgleda nisi razumel. Gres dons kupit kksen snicelj v Jankovica al bos zalezel kksnega divjega prasica in mu z lastnimi rokami in cekani zavil vrat?

nisem razumel primera z medvedom. mi ga lahko prosim se enkrat razlozis. na nacin za tiste cisto pocasne prosim.

yep, grem v hosto in privlecem par kil merjasca ven....ti ne?!

Aja, se to - kako, s cim bi zakon, ki bi dovoljeval da se dva tipa/dve bejbi porocita posegal v tvoje pravice in svoboscine?

nikakor.tega tudi nisem trdil. :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, se to - kako, s cim bi zakon, ki bi dovoljeval da se dva tipa/dve bejbi porocita posegal v tvoje pravice in svoboscine?

:hmm: :hmm: :hmm: Samo ugibam.......nenadoma bi nastala velika gužva in fajt za datume poročnega obreda.......mislim.....čakalna doba bi se močno povečala......zgolj ugibam :hmm: :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem prebral (skoraj) vse in sem nemalo ponosen nase B)

Ampaq, kot je pri PEPEtih to v navadi, nisem prepričan, da vse razumem :hmm:

Glas ljudstva? :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:P kdor vozi kawasaki ali suzuki ali kakršen koli motor z moškim imenom je peder...katera koli vozi hondo, yamaho in slične motorje ženskih imen..je lejzbika. zaključena tema. :afro1: ostali smo heteroseksualci. :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kanada 3 država na svetu, kjer je priznana poroka istospolnega para..... :)

dobro vemo, kakšno mnenje o kanadčanih imajo prebivalci South Parka...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:P kdor vozi kawasaki ali suzuki ali kakršen koli motor z moškim imenom je peder...katera koli vozi hondo, yamaho in slične motorje ženskih imen..je lejzbika. zaključena tema.  :afro1: ostali smo heteroseksualci.  :afro1:

:lol1: :lol1: :lol1:

hej kaj pa uni k bicikel gonijo? K to je namrec srednjega spola (kolo)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja stalisca so znana in ze v parih forumskih kategorijah opisana. mogoce jih kdaj preberes. ker tole je bolj BRBC s tvoje strani. saj pravim......etiketiranje, ker mojih stalisc ne poznas.

seveda, dokler se to vzame kot merodajno.

nisem razumel primera z medvedom. mi ga lahko prosim se enkrat razlozis. na nacin za tiste cisto pocasne prosim.

yep, grem v hosto in privlecem par kil merjasca ven....ti ne?!

nikakor.tega  tudi nisem trdil. :grrr

Hja, pa saj te ne etiketiram sploh... Daj mi plizz nalepi citat kjer sm te onalepkala.

Kaj si mislil z merodajnostjo? Seveda ima vsak clovek svojo "etiko" in tud druzba ima svojo "etiko", amapk ti dve se zelo pogosto precej razlikujeta od tega kar je zares eticno. In zato v resnici osebno mnenje ki je "eticno" ni eticno. Ce bi vsak clovek vedel kaj je eticno in tko ravnal, pol bi bil ta svet "raj na zemlji". Ce zelis kaj prispevat k izvboljsanju sveta si prizadevas da ravnas cimbolj eticno. In to je to.

No, ce si zadovoljen s svetom v kateremn zivis, pol te seveda boli kita...

Ja, dele grem na lov, bomo vidl ce bo kej mesa... drgac pa repo na pole narabutat... jebat ga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kanada 3 država na svetu, kjer je priznana poroka istospolnega para..... :)

Kdaj se seliš? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:P kdor vozi kawasaki ali suzuki ali kakršen koli motor z moškim imenom je peder...katera koli vozi hondo, yamaho in slične motorje ženskih imen..je lejzbika. zaključena tema.  :afro1: ostali smo heteroseksualci.  :afro1:

aha... kako pa ločiš tiste brez motorjev?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj smo pravzaprav do zdej ugotovil tuki? a se jim pusti al ne?

bo treba referendum (anketo)  :OK:

če smo se kaj naučili je - ne slovencem dati referendum na razpolago, ker je potem odgovor ne! Zakaj - ker vsak sicer dela, kot njemu paše, a odloča na takih bedarijah se po neki "vesti" (ne vem čigavi točno - aja vem, družbeni) in predvsem gleda, kaj bo sosed obkrožil, da ne bo kaj narobe. Večina ljudi vprašanja še razume ne, kaj šele, da bi se ga to vprašanje sploh tikalo.

In potem ustavijo v nedeljo pri Sosedu človeka s polnim vozičkom in pravi, da bo volil za zaprtje štacune :slap: go figure

:whistle:

če bi pri nas že do tega prišli, da bi sebi pustili živeti in tudi drugim seveda, bi bilo veliko boljše in manj stresno. In da ne bi ljudje mislili, da če niso za so avtomatično proti........

ah...... sem naokoli pogledala.... sem pač v taki državi......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej, glej...do enega zaključka smo že prišli: kolesarji so transvestiti.

Ja, itaq...jaz tudi.... :lol1:  :wacko:

Alla  :alien1:

:eek: :eek: :eek: :eek: :eek:

Kak tega nisem opazil.........pfej,pfej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... sem pač v taki državi......

In "takih" držav je na tem planetu obilo. Ker:

kanada 3 (z besedo: tretja) država na svetu, kjer je priznana poroka istospolnega para..... :)

Če se človek odloči, da bo zadeve porihtal po pameti in brez "kurčenja zaradi kurčenja samega", se vedno najde način. In obratno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In "takih" držav je na tem planetu obilo. Ker:

Če se človek odloči, da bo zadeve porihtal po pameti in brez "kurčenja zaradi kurčenja samega", se vedno najde način. In obratno...

nažalost je res takih držav obilo....... samo drugje jim vsaj priznavajo skupno gospodinjstvo in parterstvo - pri nas jim še tega ne.............

Ah pepolino, ti si tako modro dete :blush: :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!