Skoči na vsebino

Dirkališče Novi Marof - Hrvaška


jose

Priporočene objave

Skratka kljub dopoldanskim vremenskim nevšečnostim smo se meli dol noro fajn in se zahvaljujem vsem motosvetovcem za zelo prijetno družbo, škoda edino ker sem moral prej domov, upam pa da bomo tako druženje še ponovili :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se moram pa zahvaliti Slepcu za pogostitev v Ormožu... hvala... :worship: Tudi Fabi se priključuje zahvalam... :004 ... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kje ste šli 150?  :hmm: Meni je uspelo iti 125... Sicer pa: sem bolj penzioner....  :whistle:  :lol1:

To je zaradi :eek: sončnih očal (šala) Saj ti je šlo več, ampak ti je preveč bleščalo in nisi videl :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ti kaj ne paše, pač zgledam kot bi vozil 125ko :P  :slap:

Ni blo nič slabga mišljenga :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si se kaj zgubil ali ih je toliko realnih

km seveda

Šel sem po poti NM - Mokronog - Sevnica - Laško - CE - Slov. Konjice - S. Bistrica - Ptuj - Varaždin - Novi Marof. V obe smeri je blo enako km.

Prišel direkt po začrtani poti, torej se nism nč zgubu, verjetn pa obstaja tud kaka krajša varianta, sam ceste po HR poznam nič .)

Kdaj ste se pa spelal iz piste, da vem za kolk sm vas zgrešu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šel sem po poti NM - Mokronog - Sevnica - Laško - CE - Slov. Konjice - S. Bistrica - Ptuj - Varaždin - Novi Marof. V obe smeri je blo enako km.

Prišel direkt po začrtani poti, torej se nism nč zgubu, verjetn pa obstaja tud kaka krajša varianta, sam ceste po HR poznam nič  .)

Kdaj ste se pa spelal iz piste, da vem za kolk sm vas zgrešu?

malo manj kot pol ure :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jose, s komentarji na slike si pa zadel :OK:

:lol1:

BAMATO: škoda, če bi vedel da prideš bi te počakal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yozo, kar hitro si zamenjal osebno fotografijo :OK:  Od kdaj pa je? haha

ne, sej to jo pa imam že od včeraj :D

Popravljeno . Popravil yozo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šel sem po poti NM - Mokronog - Sevnica - Laško - CE - Slov. Konjice - S. Bistrica - Ptuj - Varaždin - Novi Marof. V obe smeri je blo enako km.

kaj pa ce bi sel nm - zagreb -novi marof

do zg je 70 km pa do novog marofa 40km cca 110km, nevem jst se nisem bil dol sam vprasam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Emmmm.... eeemmmm.... mene tudi...  :blush:

pa vem, da nisem edini...  :P

Bilo je res noro lepo....  :yea2: Kdaj gremo spet?!  .)

...ti aua aua-ji mi pa godijo :P :OK:

....sem po prejšnji rundi tuhtal, da je z mojim teleščkom kaj narobe....ker je nerodno bolelo....

Torej nismo preveč postajali :D :yea2: ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kamikaza

:hmm: enako sem pomislil, ko sem med vožnjo gledal v tvoje auspuhe....in ko smo grupno opazovali, kakšne Slepec zahteva od svoje Fazerke :devil: :OK:

...upam, da nismo strašili en druzga in da smo se vsi počutili varne....ali?

V glavnem.....fajn družba ste bli, fajn pobje...Fabi pa nam je z smehom itak polepšala dan...meni spljoh, ker ženski Primorci meni zeluuuuuu dupadejo.... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....pa še o časih, štopanih v prvi polovici.....ko bi vsi raje žgali, pa je bil potreben občasen počitek...

"Štopali "smo se od 1.23 do 1.40... :) sami tišači, kaj češ :P .....na predzadnjem, 180 stopinjskem ovinku je tekel majhen potoček......

"Supermotke" so ble enakovredne SS motorjem... :OK: ...

Hvalja, @SMrobika za par krogov... :004 na cestnem maš občutek, da si hiter...na SM pa si komot, iz ovinka se izstreliš....bolijo pa zapestja...

...in vriskaš, ko uspe slide....saj 20 centi šteje :? :hmm: ?

Popravljeno . Popravil Red
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bistriška ekipa a ste bli danes dol  :?

bistričani smo bili dol včeraj (sobota). Bilo je ful prazno, vozili kolko smo hoteli, proga čista in suha,....skratka noro... Še gremo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Štopali "smo se od 1.23 do 1.40... :) sami tišači, kaj češ :P .....na predzadnjem, 180 stopinjskem ovinku je  tekel majhen potoček......

Men se je pa zdel da se je dvema čas ustavil na 1.20 :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm zanimivo

koliko to pisto hvalite pa jo bom res mogel enkrat it sprobat

sporocite ce bo sel kdo cez teden da se se jst priklopim

kaksen je cas proge boljsi cca?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Fabi pa nam je z smehom itak polepšala dan...meni spljoh, ker ženski Primorci meni zeluuuuuu dupadejo.... :OK:

upam da Gregs tega ne bere :whistle: O:-) .....ker bo lahko pol....... :devil: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm zanimivo

koliko to pisto hvalite pa jo bom res mogel  enkrat  it sprobat

sporocite ce bo sel kdo cez teden da  se se jst priklopim

kaksen je cas proge  boljsi cca?

Sej je ne hvalimo Joe1....pretvarjamo se in posili veseljačimo. :OK:, refčeki drugega ne premoremo v bližini.... :P

Na čas proge boljši .....verjetno kdo s SM......

...drgači pa čaka steza hoby racerje...treba prit in narest cajt...kot je reku ejni.....štopaj, da pridem Tapanjeros popravit 10-15 sec. :lol1:

malomorgenčimenepitašpress

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!