Skoči na vsebino

Dirkališče Novi Marof - Hrvaška


jose

Priporočene objave

207 spredi in zadi... evribadi :slap: :lol:

Dobr je. :OK: N vem zakaj se mi zdi, da ce bi na grobniku tko nagibu za vec ku 4-5 krogov bi sigurno padu... :ninja: :rolleyes: Se mi zdi da bi asfalt pregrel gume, gume bi nrdile mutacijo v BigBabol chewing gum in jst bi flik potleh.. :lol:

Anyway, cool slikas! :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fotke so že zdaj odlične... Še boljše bi bile, če bi se tam pojavil kakih 20-25 minut prej. :naughty:

D.

Oj, imam jaz par tvojih fotk - pošlji mail.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla,

gre kdo to soboto dol? Jest pa Terminator greva, pa me zanima če bo še kdo dol al bova edina?

Lp, Bizi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....grem zdaj počasi dol na dirkališče B) sem se menil s šefom pa pravi da je steza fraj....popoldne se pridružijo še DenisR in kompanija.......če še ma kdo slučajno čas, da pride :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....grem zdaj počasi dol na dirkališče  B)  sem se menil s šefom pa pravi da je steza fraj....popoldne se pridružijo še DenisR in kompanija.......če še ma kdo slučajno čas, da pride  :rolleyes:

Pravkar sva se z Decafom nekaj menila.. Banda, kako dolgo boste danes na Marofu? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta vikend z Marofom ne bo nič, sm klicu šefa, petek, sobota in nedelja gokart dirke. :( Pa nasljednji vikend.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar sva se z Decafom nekaj menila.. Banda, kako dolgo boste danes na Marofu?  :hmm:

Mi pridemo dol šele okrog 16:00-16:30 in šef je rekel da se lahko vozi do 18:30 oz. 19:00.

Okrog 15:40 krenemo iz Središče ob Dravi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo pravkar sem se vrnil z dirkališča bilo je :kva2: vreme idealno, pista fajn čista....dol sem prišo ob pol dvanajstih in se vozil do štirih...drsniki so čist znucani :rolleyes: sem pa mel ene 2 uri stezo čist zase B) ker ni bilo nikogar, edino en je kart čist malo vozil.....pol se mi je pa pridružil Terminator in krstil stezo :yea1: .....škoda da nas ni blo več :doze: ....pa drugič

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DenisR in kompanija a niste šli dol :? ....midva s Terminatorjem sva od tam krenila ob pol petih (vsak v svojo smer) pa vas do Varaždina nisem nikjer srečal :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...danes sva tam spoznala tudi lastnika steze, ki je čistokrvni štajerec, oženjen v lepo njihovo :rolleyes: . Stezo je zgradil sam, za svojega sina da bi treniral karting (samo mali nima glih neke volje). Rekel je da bodo jeseni nadaljevali z gradnjo steze in da naj bi bila končana prihodnje leto :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heja

Smo bli dol Dani, DenisR in jaz :OK: , ampak smo prisli komej ob 18 :hmm: Bil je trening kartov in smo furali s 15 min pauzami. Cisto dovolj za prvic. Bomo spet sli ob prvi priliki.

lp Loyo

P.S. zdaj pa spat, zjutraj pa proti Brnu -> Go Rossi :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo pravkar sem se vrnil z dirkališča bilo je  :kva2:  vreme idealno, pista fajn čista....dol  sem prišo ob pol dvanajstih in se vozil do štirih...drsniki so čist znucani  :rolleyes:  sem pa mel ene 2 uri stezo čist zase  B)  ker ni bilo nikogar, edino en je kart čist malo vozil.....pol se mi je pa pridružil Terminator in krstil stezo  :yea1: .....škoda da nas ni blo več  :doze: ....pa drugič

Si mislim kako si mogu uživat danes :OK: Ku lepo :OK:

Maaaaaaaa, ku sm ti fouš! Tud jst bi šla še malo na Marof :cry: Upam, da se bomo še kej letos organizirali in pršli malo žgat gor na pisto :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo bli dol Dani, DenisR in jaz :OK: , ampak smo prisli komej ob 18  :hmm:  Bil je trening kartov in smo furali s 15 min pauzami. Cisto dovolj za prvic.  Bomo spet sli ob prvi priliki.

lp Loyo

in koliko ste plačali .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....še malo o časih na stezi za primerjavo....danes je treniral en tip s kartom, ki je trenutno tretji v hrvaškem prvenstvu in je mel vse čase med 52 in 53 sekundami kar je :worship: ....je sicer izpustil prvi 180 stopinjski ovinek samo vseen

.....zadnjič mislim da sta Red in Misty vozila nekje okoli 1.20 :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No tale pistica je kr kul. Zelo zavita, kar je super za piljenje polaganja na kolen v zelo varnem okolju. Mal sem bil zadržan glede asfalta, ker se je tlele na forumu govoril, da na drži tok dobr (to verjetno če šponaš tko k dr. red in dr. misty ane asa?) drgač je pa men kr lepo držal. Največjo brzino razviješ po blagem dvojnem levaku - men je uspel 125 ampak baje tahitri letijo 150?!!?? :blink:. Asfalt je bil pa tm mal prašn oziroma z zemljo pobarvan tko, da sem kr mal odvio! Si kr predstavljam, da če res pičš mimgrede u travo odbremzaš...

Jose tanx muchacos, da si mi bil tour guide prva dva kroga in, da si me mal gledu pa pomagu taprvi dan na pisti kolen razdevičit - :OK:. Drugač pa peleš k avion amapak ti "ukazujem", da greš še dons po nove drsnike ane! :P

Škoda edino to, da je iz Ljubljane tumač daleč tko, da si sesut k pes k prideš dam.

Nazaj sem šel pa čez Zabuk in Kumrovec - jao mene - cesta ma vsakih 5 metrov znak oštečeni kolovoz in je polna udarnih jam ala postojnska jama!

Jose doma sem bil šele ob 8ih! :(

Fajn day out. Priporočam. Se še vidimo. Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!