Skoči na vsebino

Dirkališče Novi Marof - Hrvaška


jose

Priporočene objave

No...pa se srečamo....Red pa pokaže vam lep kraj, ker bote itak zmarrtrani pa žjni... :grim

hmmmm, še bol mikavno... sam d izpite skoz vržem (sreda drug tedn upam d bo zadnjič :D ) pole pa gremo kar eno nedeljo na pondelk :hmm: al pa kar pondelk kaj :P

Ma oštja, morem js pogruntat če je kej podobnega tle pr nas u Italji, use je nekam tje u tri krasne daleč, razn grobnika k je pa $$ :wacko:

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmmm, še bol mikavno... sam d izpite skoz vržem (sreda drug tedn upam d bo zadnjič :D ) pole pa gremo kar eno nedeljo na pondelk :hmm: al pa kar pondelk kaj :P

Ma oštja, morem js pogruntat če je kej podobnega tle pr nas u Italji, use je nekam tje u tri krasne daleč, razn grobnika k je pa $$ :wacko:

najboljše, da prideš k enemu iz tega konca na počitnice :yea1: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej  :worship: , Jose, hudo napreduješ :OK:...

:blush: .....ti in Gregs pa sta 'krivca' za to ;)

Kakšni so časi kaj  z SM......no....gotovo je kaj omeno pubec...dosti tam trenira :hmm:

se nisva nič menila o tem :doze: ....je pa zanimivo gledat s kako hitrostjo jemlje ovinke :worship: ....je pol vmes malo peljal na način kot mi, se pravi da je bruso koleno in ne podplat in bil dosti počasnejši

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najboljše, da prideš k enemu iz tega konca na počitnice :yea1:  :yea2:

jah, zgleda d nebo druge. Sej it tja pa nazaj mi ni problem, sm naredu že 650km v enem dnevu sam, kdu bo pole se tm ganju... Bi kar pokleknu na kolena ne sam oddrajsu :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sigurno maš kaj pametnega za bregom :hmm: Kaj maš ta teren že tudi pokrit? :?

Ne boj se.....tvoje sode bomo preverili najprej :kva2: , če že gremo mimo :D

...eto....to mi trebej, jesen prihaja :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah, zgleda d nebo druge. Sej it tja pa nazaj mi ni problem, sm naredu že 650km v enem dnevu sam, kdu bo pole se tm ganju... Bi kar pokleknu na kolena ne sam oddrajsu :lol1:

saj za prespati ni tak problem :hmm: , bi se že kaj našlo.

Red, kar pa se tiče sodov bomo morali pohiteti :cry: , ker mi bo stari verjetno ključe od vikenda zaplenil :? .

Spet je moral kupiti vino od soseda :lol1: Ne vem zakaj, se mi zdi, da eni preveč pijejo :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....ti in Gregs pa sta 'krivca' za to 

... mi je nelodno... :blush:

:D

Glavno, da uživaš... res si lepo napredoval... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače pa, Gizmo.. sploh ne bi bila slaba ideja, da gremo recimo nedeljo gor, potem tam v bližini prespimo (gotovo se da za kakšnih 100 zlatic prespati v kakšnem apartmajčku), pa potem v ponedeljek še enkrat na pisto, popoldne pa domov... :OK:

Samo v torek pa, če kdo vidi ležat kakšno odpadlo roko ali nogo kje, naj mi jo prosim vrne... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sploh ne bi bila slaba ideja, da gremo recimo nedeljo gor, potem tam v bližini prespimo (gotovo se da za kakšnih 100 zlatic prespati v kakšnem apartmajčku

Ja, kej ti neki o zlaticah :grrr .....boste pa že za tolare jeli, pili, srali pa spali, a?

V Prlekiji vendar.... :yea1:

...za zlatice bote pa vijugali :grim , ali?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, kej ti neki o zlaticah  :grrr .....boste pa že za tolare jeli, pili, srali pa spali, a?

V Prlekiji vendar....  :yea1:

...za zlatice bote pa vijugali  :grim , ali?

:whistle: ... pa može i SITno... nema problema... :lol1: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čez vikend bo dež  :cry:  :cry:  :cry:

LP D

Pretežno oblačno, z možnostjo krajevnih ploh.... pa na tem našem koncu bi naj blo še najboljše

sicer pa vremenarjem ne gre vedno verjet :devil:

Upam na dobro vreme

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk gre kej po gumah na tej pisti?Pa kakšen je kej asfalt?

Po gumah gre, dokler ne pluži plastika :lol1: pole ne gre več po gumah :grrr

Ma sm zmerej bl u strahu d bo ta izlet počaku drugo sezono :hmm: :BUA: Vreme ga je začelo srat počasi :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:nono:  ni res

Nama z klemo je oni reko, da majo en dan v tednu radi fraj in da je to ponedeljek :?

Popravljeno . Popravil BlueSpeed
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čez vikend bo dež  :cry:  :cry:  :cry:

LP D

Sobota v tem koncu moznost neviht.

V nedeljo bo vreme tako kot prejsnji teden.

A ze ribata rostilj ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda, da bo vreme v nedeljo držalo, torej se bom prvič preizkusil na tej stezi, dol bomo ob 12.00 :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!