Skoči na vsebino

Dirkališče Novi Marof - Hrvaška


jose

Priporočene objave

Mi se zdi, da se vidimo u nedeljo :OK: seveda, če ne bo..... in če bo..... in če ne bo.... samo, če bo.... pole pej se res vidmo :yes: :yea1: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi se zdi, da se vidimo u nedeljo :OK: seveda, če ne bo..... in če bo..... in če ne bo.... samo, če bo.... pole pej se res vidmo  :yes:  :yea1:  :yea2:

Bemti sluzbo v nedeljo :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bemti sluzbo v nedeljo  :xx:

d buzi is back!!! :lol: :P :lol:

p.s.: pa ne mislim s tem Maxxxa :nono: - on že ve, o kom ali o čem govorim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

d buzi is back!!!  :lol:  :P  :lol: 

p.s.: pa ne mislim s tem Maxxxa  :nono:  - on že ve, o kom ali o čem govorim  :grim

Ja :doze:

Naslednji teden boste mel pa še širša javnost prilko uživat v prijetni družbi :lol1:

Mal sva :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dajte še jutri javit kako bo zgledalo vreme dol (pa ne napovedi ampak dejansko stanje), glede na napoved upam da se vidimo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dajte še jutri javit kako bo zgledalo vreme dol (pa ne napovedi ampak dejansko stanje), glede na napoved upam da se vidimo

Ob 07.15 je zunaj 18 stopinj in pa rahla koprenasta oblačnost.. Prav nič ne kaže na dež. Informacije iz prve roke iz SV Slovenije, sem šel ven :eek: . Upam, da se ne motim :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na radarski sliki padavin, gre ena fronta po južni slo in hr :angry2: ,upam da ne bo zavila proti severu ,in da bo šla mimo dirkališča :OK:

HM :hmm: v tem konsu se je zdaj spustila megla in je v zraku zelooooooo veliko vlage :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yyyYYYEEEEESSSSSsssss .........!!!!!!!!!!!1

Zelo dobro uspelo, slike še pridejo.

Za pussye - cel dan nismo imeli niti kapljice dežja.

LP, El Barto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj naj rečem druzga kot :OK:

edino za nazaj sem mel nekaj problemov. najprej dež pri Zaboku (od kje je padal ne vem, ker je sijalo sonce) in pa pomankanje bencina mal pred novim mestom. Na črpalko sem se pripeljal z ugasnjenim motorjem :slap:

ampak ok, pustmo malenkosti :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!