Skoči na vsebino

Dirkališče Novi Marof - Hrvaška


jose

Priporočene objave

Jest sem pa končno spoznal, koliko se bandit sploh lahko nagne. Za na cesto skoraj preveč, na dirkališču pa zame povsem dovolj. Dobra izkušnja, ki jo nameravam vsako leto ponoviti. To delat na dirkališču v relativno varnih pogojih mi je v popolno zadovoljstvo. :OK:

post-131-1126606783_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako ironicno, da je edina slika mojega motorja z Bladzotom za krmilom  :cry:

saj je še ogromno slik..samo Lindo včeraj ni imel časa, jaz pa nisem vseh prepoznala na slikah... :? še dodamo kakšno :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar pomeni, da je slika popolna :devil:  :whistle:  ;)

Sej mam jest tut tebe rad. Zdej bi pa vseen se kako svojo slikico...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, pa prasičke ovirajo promet na pisti,pa še tako je šroka ,da jo ne moreš prehitet

Ni res, vas je ravno prehitela... :P .) :D

(Pssst: je bila na testu z drugim voznikom .) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj bi dodal na prejšno debato-najhitrejši!!!!

Vsaka čast Misty-u za 46. pa ne vem če je bil res tak hiter, kaj niste opazli srebrnega SV1000!

Vsaka čast Red-u ker ga je prehitel na čisto. Men se je rumena 46 vsakič umaknila. :grim

Terminator, kaj mečkaš z montažo. Nič se zgovarjat. :P

Zanima me če ima kdo kakšne moje slike iz predzadnjega desnega ovinka pred ciljno (v bistvu zadnji desni 180 ° ovinek). Tam mi je vedno rajsala taca po tleh oz. nekajkrat tud odnašalo zadek (no ja, to mi tud drugje...)

lahko tudi na mail misty@siol.net

Popravljeno . Popravil misty
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja eno sem videl ko se je kotala po travi .) ......šala glavno da so vsi celi!!!!!!!

...nič ne vem o tem... :whistle:

MImogrede: kdo si že ti? A tisti z YZF rdečo? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Dašenka

a ni škoda spodnje plastike  :hmm: .....jo boš čist uničila  :P

hja, normalno da mi je, ko sem pa vedno tako pazila na njega, da ja ne bi imel praske.... :( :(

Sicer pa, ko se vozim itak ne gledam na "plug", tako da me več ne moti......

Moram rečt, da je bilo tokrat tudi zelo vredu, še najboljše pa ko smo na koncu ostali sami in smo imeli pisto čisto za sebe. Priznam, da ko jih je na progi več, nisem tako sproščena, nonstop gledam nazaj in pazim, da ne bom komu napoti... itd.. in to me rahlo nervira. Takšna pač sem.... :rolleyes:

LP D

Popravljeno . Popravil dašenka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK fantje in dekleta zdej pa popkorn pa pir u roke, noge na mizo pa gremo :D

Ampak preden zakurblate: NE MI NA LINK VIDEA DIREKNO KLIKAT, KER JE DOWNLOAD BANDWITH NA FIRMI OMEJEN. Tako, da prosim kliknite desno tipko na miški in nato SAVE TARGET AS... Če bo bandwith presežen bo šel video takoj dol :angry2: pol bo pa jok.

ADSL download = approx. 8-10 min, če vas bo ful naenkrat dounloudal se zna zgodit, da ne bo šlo - pridite nazaj kasneje.

Za playback videa potrebujete real player, najdete ga tukaj:

Real Player Free

Če pa gdo želi super-duper dvd kvalitetno verzijo sa super duboki bass mjuzik pa sem dosegljiv na PM - ampak ne bo đabe :nono: bo treba kr ene 3 jurčke našparat za dvd kodiranje pa za peko...

No, zdaj pa uživajte - premiera je končno tu - eksluzivno na MotoSvetu!

MAROF - THE MOVIE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pošlji administratorjem na info@motosvet.com in prosi, če lahko dajo na motosvet.ocm server ...

Zaenkrat moji še ok. Tanx bo mogoče treba...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

#$%& Novi Marof

danes grem preverit kolk bodo še gume zdržale, preverim ketno in seveda pogledam tačke... :kva2:

(nadaljevanje v sliki sledi jutri)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!