Skoči na vsebino

Dirkališče Novi Marof - Hrvaška


jose

Priporočene objave

ma ajajajajaj bo treba it kej pobrusit tudi tja dol :hmm: Gregs, kaj praviš ti :P Kaj te niti sprašujem, tu je ku d bi alkoholiku dal flašo :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi bil za, fajn pa bi blo, kot je že nekdo zgoraj napisal, da bi zraven bli še čevapi :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V nedeljo je bilo precej na hitro dogovorjeno, tako, da smo težko kaj javili.

Moram priznat, da sem zelo uživala :) , kar je bil tudi namen, edino kar je, malo sem se preveč naprezala in me danes bolijo vse mišice......Vozili smo se od 13-18 ure konstanto, brez večjega počitka.

Ko smo prišli tja, smo bili sami, tako, da za spoznanje proge je bilo to fantastično, kasneje so prišli še drugi, ki si moral paziti na njih, ker so se vozili vse povprek.....

N. Marof....prihajamo..... :OK: :OK:

LP D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ha Ha Dašenka nisi edina... Jaz sem bil v soboto prvič doli in še zdaj čutim vsako mišico.... bemti kot da so me pretepli :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

edino kar je, malo sem se preveč naprezala in me danes bolijo vse mišice

......še zdaj čutim vsako mišico.... bemti kot da so me pretepli

saj naslednjič bodo mišice še bolj bolele.......ker ko enkrat spoznaš progo začneš malo bolj 'ostro' vozit in ker je treba nonstop prelagat motor z ene na drugo stran...... :) .....rad bi videl junaka ki ga po odpeljanih 60 krogih ne bo nič bolelo :unsure: ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko smo prišli tja, smo bili sami, tako, da za spoznanje proge je bilo to fantastično, kasneje so prišli še drugi, ki si moral paziti na njih, ker so se vozili vse povprek.....

zgleda da je čez vikend kar gužva dol :doze: .....no med tednom je pista skor prazna, zadnjič sva se cel popoldan samo dva vozila tako da ni blo treba na nikogar pazit :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj ko sem gledala slike, sem ugotovila, da nisem čohala samo s kolenom ampak še s spodnjim spojlerom, kar se lepo vidi na sliki. Danes sem šla preverit in res je.... :cry: :cry:

LP D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj ko sem gledala slike, sem ugotovila, da nisem čohala samo s kolenom ampak še s spodnjim spojlerom, kar se lepo vidi na sliki. Danes sem šla preverit in res je.... :cry:  :cry:

LP D

Ženska.... :eek:

dobre slike, ni kaj... pridem kdaj na inštrukcije .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj ko sem gledala slike, sem ugotovila, da nisem čohala samo s kolenom ampak še s spodnjim spojlerom

glede na to kako se pelješ, boš morala nabavit nekaj bolj športnega ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

razdalja + najbližja pot do tja, from celje

Najkrajša pot - 103 km (1h 59m)

Celje - Šentjur - Grobelno - Podplat - Rogaška Slatina - Rogatec - meja - Djurmanec - Gornje Jesenje - Rinkovec - Lepoglava - Ivanec - Ivanecki Vrhovec - Salinovec - Gacice - Podrute - Madzarevo - Novi Marof

Najhitrejša pot - 120 km (1h 34m)

Celje - Sl. Bistrica (avtocesta) - Pragersko - Ptuj - Spuhlja - Bukovci - Stojnci - Zavrč (meja) - Cestica - Sračinec - Varaždin - Križanec - Novi Marof

Glede na to, da krajša pot vodi preko zelo majhnih cest, predlagam hitrejšo pot (pa tudi če do Sl. Bistrice ne greš po avtocesti, je verjetno hitrejša)...

lp, D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kao prvo lijep pozdrav svima, a posebno ekipi koja je bila u Nedjelju u Marofu. Mi smo iz Zagreba iz kluba "MK Motori" bili sa par motora gore, neki prvi put neki su vec prije bili. Moram priznati da sam ugodno iznenaden stazom jedino kaj je za moj ukus prespora, dobro ipak je staza tek u fazi izgradnje, a vlasnik ima velike planove za prosirenje cak na otprilike 3700m. Sve u svemu isplati se doci i zarundati sve dok se ima snage i kondicije, jer ipak staza je staza ma kakva god bila. Vrijedi pricekati i vidjeti kaj ce od svega toga biti. Ako se uspiju izboriti za sve potrebne dozvle mogli bi postati opasna konkurencija Grobniku koji je po mom misljenju i dalje staza bez premca na ovim prostorima.

pozdrav

:yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj ko sem gledala slike, sem ugotovila, da nisem čohala samo s kolenom ampak še s spodnjim spojlerom, kar se lepo vidi na sliki. Danes sem šla preverit in res je.... :cry:  :cry:

LP D

:yea2: :yea2: :yea2: ko hitrosti dajemo ime (hitra pošta) :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

grem zaj dol na dirkališče :) ....sem se menil s šefom in pravi da je steza fraj :kva2: ....pa da popoldne pride še ena skupina iz SLO...če še kdo ma slučajno čas :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:o bemtiš....ti pa nujno rabiš poliester....a ti jaz naročim ??

...pridno nabiraš črtice na Brütifi..... :OK:

...se pripravljaš na novo lokacijo ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo pravkar prišel domov...bilo je :kva2: vreme pravšnje, asvalt dobro držal skratka :yea1:

...dol sta bila tudi klema in Bluespeed, žal samo eno uro ampak vseeno, pol je pa ob ene pol treh prišla še ena skupina iz štajerskega konca :)

...vmes sem zopet mel stezo sam zase B) .....drsniki so hin :slap: ampak nema veze , glaven je dober filing

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes prvič vozil po pisti v Marofu :OK: , vtisi fenomenalni, škoda, da ni blo več časa, ampak za prvič :OK:

Spoznal Jose-a, fajn pubec, pa še par nasvetov je potalal na hitro.

Novi Marof, kraj kamor se bom vračal :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!