Skoči na vsebino

Dirkališče Novi Marof - Hrvaška


jose

Priporočene objave

Dajte se prosim jasno preštet v smislu: pridem, z motorjem, bom jedel (torej me štejte za nakup hrane)... ali pa... pridem, z avtom, ne bom jedel... Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se čüjemo wütrano, pa te nah vijimo, če mo šli na Marouf, na Grobjana al pa back to the bed :)

mc ko-se-ze ! po rednem sobotnem snidenju by colibri padejo prave odločitve ! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs: kar še zame kaj nabavi :yea2: pridem v vsakem primeru, če pridem z "lastnim prevozom" računaj na kvadrat .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj ene par krogov sem naredu v Marofu...sam SM ima drugo linijo od cestakov, pa smo si bli mal v napoto ker SM bolj seka ovinke, cestaki pa bolj daljše linije vlečejo...no pa sj se da če so čoferji pravi :yes: , sam jaz nebi hotu da se bo kdo bunil zakaj se SM voz če pa ste pisto najel samo za cestake...

Sej bo cestakom delala preglavice še ena endurca (BMW), tako da se nič me obremenjuj, če jim pa ne bo kaj prou, naj gredo pa na grobik,......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MIMOGREDE: Krešo odpira pisto jutri ob 11:00... da ne boste prezgodaj dol/gor lazili!!!

Prej je še megleno in mrzlo in vlažno... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej bo cestakom delala preglavice še ena endurca (BMW), tako da se nič me obremenjuj, če jim pa ne bo kaj prou, naj gredo pa na grobik,......

Pa en črni napol nagec... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

reci Gregs, kje se vi kombijaši in prikoličarji dobite navse zgodaj ! pa da še mi z solo motorini uletimo, pol pa itak eni na AC eni pa po cesti ! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

reci Gregs, kje se vi kombijaši in prikoličarji dobite navse zgodaj ! pa da še mi z solo motorini uletimo, pol pa itak eni na AC eni pa po cesti !

Mi štartamo ob 9:00 s tam, kjer je puščica... ostali pa ne vem, od kje... :D Na žalost ne bomo imeli kakšnih punkt trefnov, ker pač se odpeljemo in gasa do Marofa... Lahko pa pride kdo tja, če želi...

post-53-1129903177_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz v glavnem pridem, ce sem sam 2 kolesa

ce sva  2  - 4 kolesi

pa upam da bo kaj mosteka priteklo

Nimamo nič proti 4 kolesi ...bo dodaten par nogic :OK: ....goričanke da vejo držati khmm vrteti pladenj in marelo.... :grim ...

Moštek :hmm: :hmm: ...maš še tisti zasika ruczak v roza-vijolični :kva2: ?

Harmuniko tüdi prineseš, nej? ;) :lol1:

Popravljeno . Popravil Red
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimamo nič proti 4 kolesi  ...bo dodaten par nogic  :OK:  ....goričanke da vejo držati khmm vrteti pladenj in marelo.... :grim ...

Moštek :hmm:  :hmm: ...maš še tisti zasika ruczak v roza-vijolični :kva2: ?

Harmuniko tüdi prineseš, nej?  ;) :lol1:

ž

:D

v moj avto harmonika ne nejde

zasiko ma sosed

goricanke pa vam sigurno dol ne pripelan, ker gor po bregu je vedno tezje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Harmonika :eek: če prespimo(no jaz bom v vsakem primeru O:-) ) bomo kako ob harmoniki in stajerskem belem gučali :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem se končno spomnil (beri uredil sobotni situation), da bi bil greh ne iti. Na žalost pa bom moral še po novo prvo gumo pred odhodom (škorpijon, a Sitar dela v soboto? Začne ob 08.00?), tko da še ne vem, kdaj zares štartam. Ko bom dol, pa bom predvidoma tudi mal lačen. Če gre kdo mal kasneje (ob ca 10.00), se priporočam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem se končno spomnil (beri uredil sobotni situation), da bi bil greh ne iti. Na žalost pa bom moral še po novo prvo gumo pred odhodom (škorpijon, a Sitar dela v soboto? Začne ob 08.00?), tko da še ne vem, kdaj zares štartam. Ko bom dol, pa bom predvidoma tudi mal lačen. Če gre kdo mal kasneje (ob ca 10.00), se priporočam.

sitar dela ob sobotah prej ga pokliči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alo banda!

Nekaj informacij... Po pogovoru z Dančijem je stvar sledeča:

Danci in Gody pripeljeta roštilj, meso in kruh. Mi žabarji prinesemo pijačo (brezalkoholno, pivo). Prekmurci prinesete gübanizze, vino in karkoli hočete. Ko se trefnemo, vržemo vse na en konec in se preštejemo, koliko nas je, jaz, ki sem ekonomist, poberem vse stroške od vseh (zato si beležite cene) in zračunam na osebo, koliko bo vsak dal. No, potem se začne peči... :D ... lahko se tudi že prej... :blush:

Aja, kdo bo pa motorje vozil?! :hmm: :lol1:

KER JE POMEMBNO, koliko se bo kupilo mesa, se prosim čimprej preštejte oz. sporočite svoje želje sem na forum, da naredim seznam in ga dam potem v petek zvečer Danciju, da drugi dan kupi vse potrebno za fešto!!!

Gremo dalje...

Iz Ljubljane pridemo naslednji:

1. Gregs

2. Ana

3. Bladzo

4. Civava

5. Marauder

6. Suzuki

7. Hanzi

V tej skupini bodo 4-je motorji (s kombijema + avto).

Kdo vse še pride?

Mariborska sekcija (v oklepaju prvi DA pomeni, da pride z motorjem in drugi DA, da bo jedel):

1. Danci1973 ( - , DA)

2. Gody01 (DA, DA)

3. Johan (DA, DA)

Prekmurska sekcija:

1. Jose (DA, DA)

2. Ventil (DA, DA)

3. Red (DA, DA)

4. Štuhec (mogoče DA, DA)

Ostali:

1. Gidl (DA, DA)

2. Teya (DA, DA)

3. Rude Boy (DA, ?)

4. Symru (DA, ?)

5. Ankh (DA, DA)

6.-9. Škorpijon 4 ljudje (3xDA, 4XDA)

10. Gamma (DA, DA)

Suma sumarum: 20 motorjev, 22 prežvekovalcev.

Jaz sem danes klical Krešota in sem najavil cca. 20 ljudi, tako da on ne bo več ponujal drugim, da nas ne bo preveč. Jutri ga pokličem še enkrat, da potrdim okvirno št. ljudi.

Ljubljanska sekcija ima odhod iz Ljubljane ob 9:00 preko Celja in Ptuja do Ormoža, Varaždina in Marofa. Za eventuelno koordinacijo me lahko pokličete na 041 730 741 (samo ne pred 10:00 uro jutri v petek, v soboto lahko kličete od 8:00 dalje).

Še kakšno vprašanje? :hmm: Ne, gremo žgat!!! :yea2: :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar sem se vrnil z dirkališča, danes je bilo res enkratno, idealno vreme, spoznal nekaj novih motosvetovk :yea2: in motosvetovcev, pisto smo meli zakupljeno od 13 do 17 ure :) .....grill majster je komaj folgal peči čevape, pljeskavic in ostale dobrote :D

....padcev ni bilo :OK:

....fotk tudi ne bo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!