Skoči na vsebino

Dirkališče Novi Marof - Hrvaška


jose

Priporočene objave

.....emmm takole mimogrede, SymRu je tudi bil na seznamu, da pride, a se je mogoče kje na poti zgubil :hmm: ker ga doli nihče ni opazil :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....emmm takole mimogrede, SymRu je tudi bil na seznamu, da pride, a se je mogoče kje na poti zgubil  :hmm: ker ga doli nihče ni opazil  :rolleyes:

:eek: ni nil oni z ducatijem on, ki je bil glavni pri gibanici :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slike

Nekje 2x tolko se pride, ko se uploada...

D.

bravo :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Popravljeno . Popravil škorpijon
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

opa eni so pa užival :)

madona vas je pa blo :OK: ...

...kdo pa je bil ta z MV Agusto :krneki: :krneki: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....emmm takole mimogrede, SymRu je tudi bil na seznamu, da pride, a se je mogoče kje na poti zgubil  :hmm: ker ga doli nihče ni opazil  :rolleyes:

Symru je v petek rekel, da še ne ve, kam ga bo sobotna pot zanesla... Nič nisem napovedal - in pol me ni bilo tam, sem dan preživel v delavnici, ker je v inboxu pristalo nekaj nenapovedanega dela ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Symru je v petek rekel, da še ne ve, kam ga bo sobotna pot zanesla... Nič nisem napovedal - in pol me ni bilo tam, sem dan preživel v delavnici, ker je v inboxu pristalo nekaj nenapovedanega dela ...

Je pa bil zato Tom Cruise himself :blink: :blink:

post-2202-1130099097_thumb.jpg

post-2202-1130099154.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in pol me ni bilo tam, sem dan preživel v delavnici, ker je v inboxu pristalo nekaj nenapovedanega dela ...

a si spet cel dan na motosvetu visel in nabijal :grrr :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Symru je v petek rekel, da še ne ve, kam ga bo sobotna pot zanesla... Nič nisem napovedal - in pol me ni bilo tam, sem dan preživel v delavnici, ker je v inboxu pristalo nekaj nenapovedanega dela ...

a si spet cel dan na motosvetu visel in nabijal  :grrr  :P

v bistvu jest nisem pustila da gre :)

je bil dolžan se neki likanja spodnjih gatk :)..in ribanja suhih žemelj

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo nas, dva dni tišanja, včeraj popolen dan, danes je bilo pa že kičasto, začeli malo čez 10.00, sami na stezi, sonček brez oblačka, 23°C, novi osebni rekord, idealna družba (2 dni!!!). Bilo je popolno in hvala bogu ponovljivo. Marca organiziramo začetek sezone!!!!

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto je bilo :OK: , :photo: so :yes: , ampak gibanica ... gibanica je bila pa enkratna. :worship: mami za kuharsko remek delo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Banda motoristična!!! :yea2: :yea2: :yea2:

Za mano/nami sta dva ENKRATNA dneva... ki sta prinesla obilico sonca, lepih ovinkov, super družbo in prijetno-boleče mišice.... :grim :grim :grim

V soboto se nas je nateplo ogromno (24 motoristov po spisku prijavljenih za vožnjo, motorjev cca. 20, vseh skupaj pa cca. 30), posebej pa čestitke Hanziju, ki je pribicikliral iz Ormoža... :worship: Mariborska sekcija je celo popoldne pridno pekla najboljše dobrote iz svinjskega (in tudi drugega :whistle: ) mesa, tako da lačni nismo bili... Jose je poskrbel, da smo vedeli, da smo v deželi "Ouvermuramuvingkejk" in moram reči, da z veseljem pridem naokoli, ko bo mama delala gübanizzo... :OK: Ker sem bil sam bolj sirota jerica brez lastnega motorja (firmin ne šteje O:-) ), sem se uspešno "šlepal" na tuje, tako da sem podrl rekord v vožnji različnih motorjev v enem dnevu (drugih rekordov nisem podiral... no, razen enega malega, a o tem kasneje... O:-) ). Da ne bom koga užalil ali delal krivice, ne bom povedal, katerega bi odpeljal tudi domov... :whistle: :lol1: :naughty:

No, proti večeru so se pa proti pričakovanju vsi štajerci in prekmurci raztepli domov in niso hoteli prisostvovati umirjenemu veseljačenju še pozno v noč na stezi... :hmm: Mogoče smo bili pa kužni?! :whistle: :lol1: :lol1: :lol1: O:-) Skratka, zvečer smo ostali samo žabarji ... 6 komadov je prespalo kar na stezi v kombijih, 3je smo pa odšli v penzijonček malo dreto vlečt... :zzz:

In prišla je nedelja... in z njo še bolj sončen dan kot sobota... :kva2:

Že ob 10:30 smo začeli žgati in to smo počeli do 13:30, ko smo počasi pospravili motorčke v kombije in jo odpeketali domov... Moram pa še to povedati, da sem v teh dveh dneh prvič vozil SM po pisti in moram reči, da sem bil prav navdušen... :yea2: Bo treba še en tak motorček nabaviti... :whistle: Drugače pa sem sedaj postavil svoj prvi čas z SM motorjem na 1:22,2... :D

Zdaj nas pa čaka rehabilitacija bolečih mišic, ker po dveh dneh žganja cestakov in SM motorja, me vse pošteno boli in se mi bo smejalo še vsaj en teden... takole: :D :D :D

Drugo leto pa bomo kaj takega ponovili, ker ni lepšega kot se zjutraj zbuditi na pisti, ko ni nikogar in začneš spočit žgati... :yea2: :yea2: :yea2:

Banda, lepo smo se imeli in upam, da se bomo še boljše imeli drugo leto, ko se spet snidemo z motorčki... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!