Skoči na vsebino

Dirkališče Novi Marof - Hrvaška


jose

Priporočene objave

Odnehajte takrat, ko je najbolj luštno, da vas ne bo nizka temperatura zaposlila pri popravili motorja čez zimo ali pa si vsaj nabavite primerne gume.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odnehajte takrat, ko je najbolj luštno, da vas ne bo nizka temperatura zaposlila pri popravili motorja čez zimo ali pa si vsaj nabavite primerne gume.

:yes: .....sicer sem že letos vsaj dvakrat rekel da sem zaključil z Marofom ampak..... :whistle: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odnehajte takrat, ko je najbolj luštno, da vas ne bo nizka temperatura zaposlila pri popravili motorja čez zimo ali pa si vsaj nabavite primerne gume.

Bladzo .) v vaših koncih je bla 22. še megla, ko ste odrinili......pri nas je bilo ob 08.00 prav lepo stopiti ven na toplo sonce.

Že od sobote naprej nam lepo kaže z vremenom :grim , terase so spet zasedene - počakamo do vikenda ;).....v nesrečo pa res ne bomo rinili, maš praf :)

Zgleda, da nam bo dan še kakšen sončen vikend :rolleyes:.

Te tudi razumem mičkeno.....ti si vozu 2 dni... pa še pit ste mogli refčeki. vam je moštek dal poguma, a? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odnehajte takrat, ko je najbolj luštno, da vas ne bo nizka temperatura zaposlila pri popravili motorja čez zimo ali pa si vsaj nabavite primerne gume.

Katere bi bile potemtakem primerne gume za ta čas??

Nabijmo kakšno o gumah ;) , potem pa še po želji....do pomladi je še daleč :unsure: ....

Če povzamem svoje izkušnje O:-) , sem na marofovem vozil 208RR, proti koncu je sledil poskus z BT 014R (zadaj) in nazadnje, 22.-ega še BT 010R.

Na hitrem delu me je celo leto bolj ali manj razmetavalo z vsemi, z BT 014R je bil občutek precej boljši, vsaj kar se oprijema in stabilnosti tiče.....mogoče sem nevede zadel s pravšnjim (zadostnim) pritiskom.... (domnevam, da vzmetenje na moji minđi ni razštelano :whistle: :hmm:)

....pa še vožnje na dokaj izrabljenih, a vročih slick gumah z Miljanovo rumenko ne pozabim... :eek:......po prepričanju, da s tako obuto "revico" ni varno vozit po tem labirintu, sem bil po vožnji kljub bolečinam v obeh levih okončinah :kva2: :OK: zadovol(j)en.

.... divja stvarca za na poligon, s kratkimi prenosi .... :OK: :OK:.

(BTW, Gregs in Bladzo......1.20.44, pa sem jo prvič....... :naughty: B) ).

moj zaključek.....vse so primerne :D, samo izrabljene :grrr ne....

Popravljeno . Popravil Red
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda ne  :friend1: ....pa tudi umetniški vtis nekaj šteje  :OK:  ;)

Res je, če hočeš dobr pozirat moraš bol počas pelat :D.

No kar priznajte, če ne bi blo nas bejb, bi bli vi čist nesrečni, ker ne bi mel koga prehitevat :kva2: . Smo ble kao ko neke ovire na cesti - izogib ovire :grim.

Bit če bolje......ehm ehm :hmm: :hmm:, al pa tud ne :whistle: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No kar priznajte, če ne bi blo nas bejb, bi bli vi čist nesrečni, ker ne bi mel koga prehitevat . Smo ble kao ko neke ovire na cesti - izogib ovire

Bit če bolje......ehm ehm  al pa tud ne 

AD 1: niti ne... je bilo dosti drugih za prehiteti... :whistle: :lol1: O:-)

AD 2: drugo leto se pa začne sezona pistarjenja... boš videla, da bo bolje... ;) tok časa te bomo masiral, da bo Horneta že kar sama šla skozi ovinke... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tok časa te bomo masiral, da bo Horneta že kar sama šla skozi ovinke...  :yea1:

Ja, pol bo pa tko kot GS-om! :OK: On zna že sam! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri imajo dečki iz Čakovca "bližnje srečanje asfaltne sorte" na Marofu... če koga zanima... :whistle: PROBike Bojan mi je povedal... to je tisti dečko, ki je bil edini hrvat pod šotorom... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opice!!! :angry: Bote najtežje škatle nosle, k se norca iz mene delate... bolanega človeka... :closedeyes: .)

Še Anin kombinezon v akciji...

normalimg60048ok.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja še malo prej je bla v pižami pol mi je pa bla pa že za repom  :D

a je v pižami vozla? :eek:

:kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čivava je steklino staknla in se ji je čist odpulil, ampak ne vem kva je pol Teya staknila, ker se ji je čist strgal na unem SM......mogoče Hanzijeve borovničke :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naši fanjte :wub:

Suzuki, Gregs :worship: :worship: :worship:

Bladzo, Gidl :worship: :worship: :worship:

post-6343-1130505528_thumb.jpg

post-6343-1130505556_thumb.jpg

post-6343-1130505581_thumb.jpg

post-6343-1130505627_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil civava
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čivava je steklino staknla in se ji je čist odpulil, ampak ne vem kva je pol Teya staknila, ker se ji je čist strgal na unem SM......mogoče Hanzijeve borovničke  :kva2:

Tudi tebi so dale borovničke zagon, samo je samo na GS prijel (15 s boljši čas kot na horneti :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdaj...kdaj :?  :D

....a ta vikenddd......... :OK: ..

G R E M O O :yea2:

Nedelja ali ponedeljek (ali oba :naughty: )

Ajnfaranje pista mopedka :yea1:

Kdo se pridruzi ?

lp

gody

PS: Na voljo je se nekaj prostih delnic za pista-mopedek, ce bi si kdo zelel (shared) moped samo za napisto in ne bi svojega rad rizikom izpostavljal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!