Skoči na vsebino

Dirkališče Novi Marof - Hrvaška


jose

Priporočene objave

Ljubljanski del Motosveta bo prenočil v Novem Marofu in jutri žgejo dalje za iste pare

Emmm... tokrat na žalost ne za iste pare.. je bilo treba ponovno doplačati... :lol1: :naughty: .)

....Gody je svoje delo izvrstno opravil 

Ja, še enkrat posebne čestitke Danciju, Godyju in Davidu za stalno doziranje mesnatih užitkov.... pečenih, seveda... da ne bo kdo narobe bral... :D

Škoda, škoda.....mi domu, fantje z Lblane in MB pa ga bojo dale žgali.....

Emmmm... če prištejemo Teyo, ki je tko al tko že pol žabarka :whistle: , ni bilo nič MB, samo LJ in okolica... :naughty: :D :whistle: O:-)

...uf moja prasička se pa lepo dol da

Aha.... :grim ... in nič se ni pritoževala, prav prijetno je "stokala" pod mano... baje sem delal čudeže, je rekla... :lol1: :lol1: :lol1: :whistle: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za vse tiste, ki danes noč "prespijo" v Novem marofu in za vse tiste, ki so danes in  jutri doli furali sem naročo glasbeno željo na radio1.hr  :D glasbeno željo pa je omogočo član našega foruma  PRObike Bojan mogoče bodo Gregs&co. slišali

če še niso preveč 

Ventil, hvala... :grim Mi je danes Probike Bojan rekel (je prišel na pisto, pa še en CD mi je dal), da si ga klical in da je dal muziko, ampak mi na žalost nismo slišali... :( Pa drugič... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo ga tu se šunja med brhkimi motosvetovkami 

mislim da je imel tudi bladzo roke vmes fanta sta res dobro zorganizirala

Emmmm.... pri tem pikniku je imelo več ljudi prste vmes in nikakor ni to samo moje delo... Bladzo je bil idejni vodja, jaz glavni koordinator, ostali pa delavci... :lol1: :whistle: O:-)

....vrstni red najhitrejših se je tudi mal pomešal.....Gregs je zdrsnil po lestvici malce navzdol  ......sicer bo pa Hanzi več povedal, ker je on mel štoparco

Res je... vrstni red je premešan... in pričakovano sem nazadoval.... če se temu lahko tako reče... ker so ostali napredovali... :D :yea2:

a je Gregs motor doma pozabil, da se samo z drugimi vozi 

Eh, veš kako je.... šparam za drugo sezono... :lol1: :naughty: :whistle:

....svoje nove prasičke še nima registrirane, zato smo mu vsi pomalem posojali    ......samo bo to drago plačal 

Evo, in tu je odgovor, zakaj sem delal stroške firmi in ostalim motosvetovcem/kam... :whistle: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, jel ima ko slike od danas?

Naime, naš "stručnjak" za slike (motori.hr forum) je s*ebal aparat pa nemamo niš :

Srki, če boš malo počakal, bodo prišle slikice od nedelje... ;) Samo da dobil CD, pa bom kakšno objavil. Te zanimajo kakšne posebne slike?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs&Co. se nič ne javljajo da slučajno oni nebi podaljšali še na ponedeljek

Z veseljem bi podaljšali še do ponedeljka... :whistle: ..ampak službe nam tega ne dopuščajo... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda vsi od mene nestrpno pričakujete naslednje številke...  :naughty:

Uradno/neuradni najboljši časi dosedaj so:

1. Tomaž 1:14,7 (SM - Husa 450, slick)

2. Tapajner 1:15,30 (cestni - GSXR 1000, slick)

3. Gidl 1:17,7 (SM - SMR 600, slick)

4. Bladzo 1:17,7 (SM - SMR 600, slick)

5. Red 1:18,77 (cestni - ZX6R, D208RR)

6. Gregs 1:18,83 (cestni - CBR 600F, D208)

7. El Barto 1:20,xx (cestni - Falco, ?)

...treba obvestit Tapajnera, da je njegov rekored padel, da ne bo več tako važen okoli hodil :D :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...treba obvestit Tapajnera, da je njegov rekored padel, da ne bo več tako važen okoli hodil  :D  :whistle:

med cestaki še vedno vodi Tapajner :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skratka, zvečer smo ostali samo žabarji ... 6 komadov je prespalo kar na stezi v kombijih, 3je smo pa odšli v penzijonček malo dreto vlečt...  :zzz:

:topic: Ti maš kako "death wish"? :nono:

Sicer pa je blo super... 1.26 in drobiž pa je moj osebni rekord... upam da bo drugič boljše... .)

Hvala družba za prijeten vikend! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srki, če boš malo počakal, bodo prišle slikice od nedelje... ;) Samo da dobil CD, pa bom kakšno objavil. Te zanimajo kakšne posebne slike?

Videl sam da je neki vaš kolega slikao pa možda ima i koju sliku ekipe iz Hrvaške (KLE, GSX 1400, CBF6009

Bil bi zahvalan.

lp

srki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo, v soboto šel malo bolj pozno iz LJ ( posledice petkovega taroka), se ustavil v Zagorju na kick boksu in nadaljeval v inšpekcijo proti opevanemu zagorskem dirkališču !

Skoraj vsi prisotni, dobro razpoloženi in ožgani od jesenskega sonca ( al pa od žara :hmm:

V prepričevanju da je v Unterhundu zvečer fenomenalna žurka mi ni uspelo, raje so spali na dirkališču !

Čakam da Ptujska sekcija prepriča Langerholca in iste zadeve napravi v Hajdošah ! Če ne z motorji pa pač z gokarti ! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole ne drži glih čist, res sva imela z Gidlom isti cajt, a je pol sekunde hitrejši :OK: 1:17,2 , Tomaž je sedel na svoji! Husqvarni SMR 600 in ne 450 :slap: . Drugače, pa je v motorju, ki sem ga vozil, še velik sekund rezerve, samo pravega pilota rabi, kar dokazuje Tomaž, ki veliko bolje pozna svoj motor.

Zanimivo bi bil čas Marka Škarje, ki je tudi lastnik Husqvarne, ki sem jo preizkusil :hmm: :wacko: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

definitivno bo treba ponoviti dugo leto :OK: :OK: :OK: :OK:

fantje pa nežnejšemu spolu je treba tudi čestitat so se dobro držale :grupni: :grupni: :grupni: :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uradno/neuradni najboljši časi dosedaj so:

1. Tomaž 1:14,7 (SM - SMR 600, slick)

2. Tapajner 1:15,30 (cestni - GSXR 1000, slick)

3.-4. Gidl 1:17,2 (SM - SMR 600, slick)

3.-4. Bladzo 1:17,2 (SM - SMR 600, slick)

5. Red 1:18,77 (cestni - ZX6R, D208RR)

6. Gregs 1:18,83 (cestni - CBR 600F, D208)

7. El Barto 1:20,xx (cestni - Falco, ?)

8. Dašenka 1:23,xx (naked - FZR 600, ?)

9. Teya 1:26,xx (SM - SMR 600, slick)

10. Civava 1:35,xx (enduro - GS 1200, Pilot Road)

Če ima kdo še kakšen čas, naj pa pove, da dopišem... tako, da se bo vedelo, da smo bili na pisti... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uradno/neuradni najboljši časi dosedaj so:

Če ima kdo še kakšen čas, naj pa pove, da dopišem... tako, da se bo vedelo, da smo bili na pisti...  :D

Hehe, a moj (neuradni) čas si že pozabu? :P Nič hudega, jaz tudi... :hmm:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, a moj (neuradni) čas si že pozabu? :P Nič hudega, jaz tudi... 

Ne vem, kolk je blo... 1:18.xx? A imam prav? Daj povej, ker res ne vem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!