Skoči na vsebino

Dirkališče Novi Marof - Hrvaška


jose

Priporočene objave

Sicer pa Hrvačka tak nebo nikoli "evropejišen kantri" :grim :worship:

In kaj je tu dobrega? :eek: Da bodo lahko še naprej komplicirali, te zavračali na meji, ipd?

Komaj čakam, da se spravijo v EU - potem bo pot do bližnjih dirkališč dost enostavnejša in cenejša.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a me hudič ciganski ni hotel spustiti naprej na podlagi vozniškega!! Ja saj pa sem ISTI, je**mti.... Aaaaa...

...emmmmm... brez zamere... ampak kolikor vem, še nimamo pogodbe za prehod meje samo z vozniškim dovoljenjem... :whistle: :naughty: ...tako da se mi ne zdi nič čudnega, da te niso sprejeli... pa pustimo sedaj praktične vzgibe...

Me pa to spomni na leto 2003, ko smo šli v Dubrovnik... preko Sarajeva... pa "neke" ( :naughty: ) deklice niso spustili samo z osebno v Bosno.... in sva obrnila ter šla po magistrali do DU... pač ni imela potnega lista, ki je potreben za BIH.... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...emmmmm... brez zamere... ampak kolikor vem, še nimamo pogodbe za prehod meje samo z vozniškim dovoljenjem... :whistle: :naughty: ...tako da se mi ne zdi nič čudnega, da te niso sprejeli... pa pustimo sedaj praktične vzgibe...

Me pa to spomni na leto 2003, ko smo šli v Dubrovnik... preko Sarajeva... pa "neke" ( :naughty: ) deklice niso spustili samo z osebno v Bosno.... in sva obrnila ter šla po magistrali do DU... pač ni imela potnega lista, ki je potreben za BIH.... :whistle:

:baa: :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:( Fantje res sori!

Delam k butara, še z BiziXXX-jem se ne morem na eni kavi dobit.

Če ne prej obljubim, da bom med "christmas holls" vrgu footage na PC, skodiral zadevo v divx in zapeku na cd-rome.

Pol se pa sam zmente kdo bo deda mraz, da darilca potala! :P

LpS.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol se pa sam zmente kdo bo deda mraz, da darilca potala! :P

:hmm: jaz bi kar Gregsa predlagal, bo mel vsaj izgovor da pride mal prekmurke pogledat O:-) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: jaz bi kar Gregsa predlagal, bo mel vsaj izgovor da pride mal prekmurke pogledat O:-) :D

Če boš kakšne luštne prekmurke zrihtu pol itak, da pridem sam kot deda mraz!

Sicer sem ti pa itak dolžen vsaj za pico pa še za kakšno pivo, ker sem ti že zdavnaj obljubu cd-rom pa nč od mene... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bi kar Gregsa predlagal, bo mel vsaj izgovor da pride mal prekmurke pogledat

Jaz tako ali tako planiram en zimski obisk murekov... :grim :grim :grim Samo ne vem še točno, kdaj... ampak se bomo že uskladili, da pojemo eno pico in spijemo sok ali dva... mogoče tudi kakšne "murike" pogledamo.. :OK: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tako ali tako planiram en zimski obisk murekov... :grim :grim :grim Samo ne vem še točno, kdaj... ampak se bomo že uskladili, da pojemo eno pico in spijemo sok ali dva... mogoče tudi kakšne "murike" pogledamo.. :OK: O:-)

:yea1: dobro došel :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tako ali tako planiram en zimski obisk murekov... :grim :grim :grim Samo ne vem še točno, kdaj... ampak se bomo že uskladili, da pojemo eno pico in spijemo sok ali dva... mogoče tudi kakšne "murike" pogledamo.. :OK: O:-)

Kakšen sok Gregs, sej ne bomo šli z motorji ke!

Pivce, pivce!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšen sok Gregs, sej ne bomo šli z motorji ke!

Pivce, pivce!

Ne pijem piva... :whistle:

Lahko vas prevažam okoli, ker tako ali tako ne pijem.... samo boste vsi na zadnjih sedežih... :lol1: :whistle: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..... mogoče tudi kakšne "murike" pogledamo.. :OK: O:-)

Hehe, Gregs pride v Prekmurje :OK: To bo še zanimivo.

Upam, da bom takrat doma, da vidim kako se boš sporazumeval z njimi... "murikami" namreč. :blush: :hmm: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, Gregs pride v Prekmurje :OK: To bo še zanimivo.

Upam, da bom takrat doma, da vidim kako se boš sporazumeval z njimi... "murikami" namreč. :blush: :hmm: :kva2:

..kar se tiče sporazumevanja Gregs nede müv problemov :grim ... se nas je letos navado poslüvšati kak gučijmo :P ...če je nas razmo de verjetno "murike" tüj razmo :grim ...ali.... O:-) :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, Gregs pride v Prekmurje :OK: To bo še zanimivo.

Upam, da bom takrat doma, da vidim kako se boš sporazumeval z njimi... "murikami" namreč.

Z njimi še lažje... :whistle: Danes imel trening... sicer ni bila "murika", ampak vseeno... :naughty:

Drugače pa, Lindo: pridem... in to na 4x4 pogon... ;) Potem pa v sneg... ravno danes sem probal, kako to šiba... noro drži smer... ma če bi bil Marof odprt... bi bilo super žgat... :OK: Moraš čimprej probat... ;)

..kar se tiče sporazumevanja Gregs nede müv problemov :grim ... se nas je letos navado poslüvšati kak gučijmo :P ...če je nas razmo de verjetno "murike" tüj razmo :grim ...ali.... O:-) :kva2:

Maš res, maš res, Ventil... :grim Nobenih težav s sporazumevanje... nežno govorico rok vse ženske razumejo... :naughty: :lol1: :whistle: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dirkači, a je v tem času, ko ste se letos podili po Marufu, komu uspelo kaki krog zabeležit na kamero?? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dirkači, a je v tem času, ko ste se letos podili po Marufu, komu uspelo kaki krog zabeležit na kamero??

Da. Najboljši naslov za to so: Danci1973, El Barto in Matic.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danci, lepa hvala. Zvok je super, slike ni. :OK: :hmm:

Sedaj pa si že malo "zmišlovlen", a je mogoče kaj takega dobiti v WMV formatu? :whistle: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danci, lepa hvala. Zvok je super, slike ni. :OK: :hmm:

Sedaj pa si že malo "zmišlovlen", a je mogoče kaj takega dobiti v WMV formatu? :whistle: :worship:

Namesti si K-Lite Codec pack - pa bi ti morala delat zvok in slika, kot se šika...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..in kaj praviš? :? ..naslednjo sezono brusiš na marofu :grim :D

:010 :grim

Malo je preblizu doma to.... :hmm:

Naslednja sezona zna biti finančno napeta ja... :whistle:

Malo pa se mo že ravsali na Marufu...nemaš kaj...vsaj 2x na mesec po 100 krogov... O:-) :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no mene pa neki zanima. ase lahko tud z skuterji po tej stezi vozi, ker bi namreč za treninge prišli malo pogledat. koliko so pa cene kaj za progo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@pinjas

vse se da zmenit :yes: cene pa malo pobrskaj nazaj po temi .) med tednom je bilo 200 kun, vikend malenkost več, če pa stalna stranka pa tud isto :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!