Skoči na vsebino

Dirkališče Novi Marof - Hrvaška


jose

Priporočene objave

eeeeee najbližja pot dol iz našega konca je preko ptuja in ormoža - zakaj bi vi rinili v radgono ali mursko, v ormožu se zmenite pa je :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eeeeee najbližja pot dol iz našega konca je preko ptuja in ormoža - zakaj bi vi rinili v radgono ali mursko, v ormožu se zmenite pa je  :wacko:

Mi se samo menimo kje bomo spili jutranjo kavico. :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ehhh kar pojdi znami...namakal se boš pa tako ali tako na 34 stopinjah pod kombinezonom :devil:  .)

He,he.To z namakanjem v kombinezonu bo tak ali tak v vsakem primeru :( .Razlika bo samo v družbi :eek: :slap: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Greenka. nick si boš morala spremenit...

:friend1:

Ni šans, zdaj še samo nalepke GREENNINJA gor prilimam pa bo.

GREENNINJA ostaja.

Ehm, kdaj mislimo štartat? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehehe Decaf, ti se kr nehi čohat po bradi :hmm: , če Grinđa reče da se gre-se gre :OK: , nima smisla ugovarjat ognjevitim prekmurkam :grrr , sicer pa predpostavljam, da zaj to sam še predobro veš :grim :devil: ! Šalo na stran, kot zgleda, bomo kr prava zasedba doli za eno prijetno adrenalinsko motoriranje, drugač pa vabljeni tudi vsi ostali v našo družbo, če vas pot zanese mimo :grim .

Moj plan je takšen: odhod Sl.Bistrica najkasneje do 7.00, poberem nekaj v LJ in gassa nazaj do Ormoža, po moji računici bi moral bit do 10.00 v Ormožu. Če je kdo na tej relaciji željan Marofa, se mi lahko pridruži. Lahko svojo operacijo prestavim tudi na bolj zgodaj, če menite, da je 10:00 v Ormožu prepozno. Tam bi se nekje dobili na kavici, za pot dalje se zmenimo na licu mesta. Za določitev zbornega mesta in sploh za kontaktiranje med vami bi js Grinđo določil, ker ona tam okoli najbolje pozna :yes: , mene pa danes malo cajt baše in ne vem kako dolgo bom za kompom. Mi bo Ico zvečer vse podrobnosti poročal, če se boste kak drugač dogovorili. Uredu?

Pa na fotiče ne pozabite, kr moj je še vedno nekje v Romuniji (ukraden :cry: ).

See yaa in Marof :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Serbus!

Pervy mislim, da se oni pogovarjajo o Panoniaringu zato so dogovorjeni v MS.

In če se že gre k hunom bi se še jaz priporočal. Itak nisem imel idej kam se zapeljat v soboto.

Samo določite v katero smer se gre: Marof ali Panonia???

LPMM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehehe Decaf, ti se kr nehi čohat po bradi :hmm: , če Grinđa reče da se gre-se gre  :OK: , nima smisla ugovarjat ognjevitim prekmurkam :grrr , sicer pa predpostavljam, da zaj to sam še predobro veš :grim  :devil: !

:surrender: No pol pa kurc, kaj naj če mi še ti tako svetuješ pol pa ne bom več ugovarju Greenninji :wub: (mater nobene besede nimam več pr hiš :( ) in se vidimo V marofu oz. v Ormožu!!! :OK:

PS: če bom kej plav zjutri na kavici pol pa veš, da sem še vseeno probal mal ugovarjat .) :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo določite v katero smer se gre: Marof ali Panonia???

LPMM

Marof :D

jaz računam, da bi šel okoli 11. ure, ker nevem če mi prej znese :hmm: mislim pa iti čez Petišovce, ker mi je ta pot najbližja :yes:

Greeninja, kje nameravata iti vidva z decafom :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marof :D

Greeninja, kje nameravata iti vidva z decafom :?

Midva se bova zapelala do Ormoža, kjer smo zmenjeni ob desetih z Pihljačem in Icotom. Sicer pa ti pot do gor poznaš in se nam lahko naknadno priključiš, smo pa na vezi tako da njet probljem. .)

Torej zbirno mesto- Ormož, kaka oštarija ob cesti ob 10 uri. :OK:

Vreme bomo meli pa lepo- do 37 stopinj.. :P :slap: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej zbirno mesto- Ormož, kaka oštarija ob cesti ob 10 uri.  :OK:

Vreme bomo meli pa lepo- do 37 stopinj..  :P   :slap:   :whistle:

Majhna nepomembna pripomba :P v oštariji s teraso, senco in rahlim vetrčkom ali pa orng klimo... 37 stopinj :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz Maribora štartam ob 8.30 nato se na Ptujo dobima s kolegom in gremo skupaj proti Marufu :OK:

Se vidimo :beer2: v Ormožu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In... kako je bilo danes na Marofu?

Prosim povejte, da se mi sline pocedijo... :D

In... kako kaže s 5. avgustom? Kakšna nova informacija?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo je predvsem vroče. Sicer pa je bilo :OK:.

Prvi filmček je že tu, ostali pa sledijo...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....pa kak fotka iz akcije na stezi bi tud pasala  :yes:

fotke sledijo jutri :yes: potrebno je z režisirat :photo:

vročina je bila :whistle: še hvala bogu, da smo lahko se med pavzo hladili v kontejnerju s klimo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo je predvsem vroče. Sicer pa je bilo :OK:.

Prvi filmček je že tu, ostali pa sledijo...

D.

men ne dela link :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!