Skoči na vsebino

motoristke


Priporočene objave

kaj, vsi smo mi jebači, motoristi namreč. :trance_33_sleep:

ja, predvsem motorji vam služijo kot podaljški in živite s peskom v očeh.. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni kaj za filozofirat. Idealnega itak ni, torej ne morem na novo odkrivat Amerike.

Zase vem, da se ravnam po tem načelu že od prvega motorja dalje ... vozim pač takšen motor, ki najbolj ustreza mojim zmožnostim, sposobnostim in željam. Ki ga zlahka spoznavam, obvladujem ter zmorem nadzorovat. In kakršenkoli motor že imam, me sploh ne zanima, kako zgledam od daleč ali na blizu. Ne zanima me, kaj si kdorkoli o mojem motorju sploh misli.

Vem le, da imam motor zato, da se z njim predvsem vozim in v tem početju tudi neizmerno uživam.

Če pa se kakšnemu prdcu zdi, da spadam za štedilnik in ne na motor, pa je to njegov problem, ne moj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cel jebač. dršte me! :yawn:

:naughty: :naughty: :naughty:

Ni kaj za filozofirat. Idealnega itak ni, torej ne morem na novo odkrivat Amerike.

Če pa se kakšnemu prdcu zdi, da spadam za štedilnik in ne na motor, pa je to njegov problem, ne moj.

pa si sigurna, da ločiš motor od štedilnik??? zadnjič sm videl eno na štedilniku... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:naughty: :naughty: :naughty:

pa si sigurna, da ločiš motor od štedilnik??? zadnjič sm videl eno na štedilniku... :evilgrin:

:unsure: ... a s štedilnikom se tudi da ovinke polagat? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:unsure: ... a s štedilnikom se tudi da ovinke polagat? :whistle:

Ne bos verjela, ampak celo z bojlerjem se jih da. Pa s sporgetom, hladilnikom, pecico, mikrovalovno, hladilnikom....Eni celo s kurcem. Skratka, ni da ni. Z vsem se da polagat. Mogoce s kladivom najlazje.... but hey, that's just me....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:unsure: ... a s štedilnikom se tudi da ovinke polagat? :whistle:

tega nisem rekel,...štedilnik spada med bol anemične :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Ma, ti, ke ves, kaj je to baba.

slišal sem že zgodbe o njih a to šteje? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

Ciao motoristke,

morda katero med vami zanimajo ŠKORNJI HARLEY DAVIDSON size 6 (38-39). Mojemu dekletu so premajhni. Praktčno novi...

lp

Original%20HARLEY%20DAVIDSON%20Ladies%20Boots%20Size%206%2038-39%20-%20Zenski%20skornji.jpg

post-21878-1226228315_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil bitchboysi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...
babe so za h šporhet ne za na motor :headbang::headbang:

no tko men govorijo ...... :topic:

a dj....a res :rolleyes: ....k jz tud se mi zdi včas to slišm, sploh kdr je kardelo motoriziranih lačno me tja podijo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a dj....a res :rolleyes: ....k jz tud se mi zdi včas to slišm, sploh kdr je kardelo motoriziranih lačno me tja podijo :whistle:

ja sej :kva2: tud če niso motorizirani so čist isti :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!