Skoči na vsebino

motoristke


Priporočene objave

Hej motoristke. Napisite kaj o svojih dogodivscinah, kaj vozite/ste vozile, obcutki, obvladovanje motorja, kako vas dojemajo drugi (frendi, zlahta, ... ), kaksni so bili zacetki motoristicne kariere, zakaj ste zelele imeti motor,... no, pac vse kar je povezano z naslovom teme :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja.....dajmo napisat kako zelo smo hendikepirane kot voznice zaradi genitalne manjvrednosti.... .)

:kva2:

definitvno rabimo svojo temo :closedeyes:

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja dajmo ... :kva2: ... pa kako mi vsi se dandanes govorijo ... to pa ni fajn za punco ... :lol:

:lol1:

ta tema bi mogla obstajati se pred motosvet forumom ...

Popravljeno . Popravil Nata
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:doze: ...aja

....prokleti problem je vedno bil dobit primerne rokavice <_< .......

pa kombinezon <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem napisala eno zgobo o mojih zacetkih na motori.hr.

In dobila drugo mesto in super karbonske rokavicke za nagrado :D. Fantje radi berejo nase dogodivscine ;).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem napisala eno zgobo o mojih zacetkih na motori.hr.

In dobila drugo mesto in super karbonske rokavicke za nagrado :D. Fantje radi berejo nase dogodivscine ;).

seveda jih.....

ker je motociklizme za deklice se vedno nekaj...pomagajte mi najt besedo prosim....prepovedanega, čudnega, neprimernega, bizarnega, nespodobnega, ....(dodaj po želji) in vse "nesrečnice" ki se ga lotijo s tem nekako izstopajo iz povprečja...kot...(dodaj po želji).....

meni osebno pa se zdi da, kjub temu da sem globoko prepricčana da razlike med moškimi in ženskami pač so in je tako edin prav....vožnja motocikla pač ni nek zivljenski presezek za posameznika......odvisno sicer iz kakšnih vzgibov se ga je lotil,,...a kljub temu...v povprečju...ne...:mellow:

definitvno nisem pozitivno naravnana nad silnjenjem nad voznicami motociklov, niti nad vožnjo motocikla kot iskanja pozornosti deklet pri fantih.... :closedeyes:

ženska na motociklu je bila posebnost v času po drugi svetovni vojni...ne danes.... :closedeyes:

IMHO afkors :bounce:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kljub vsemu ženske še vedno izstopajo in tudi verjetno še bodo. Tako kot pilotke, voznice reševalnih vozil, avtomehaničarke... povsod tam, kjer je bilo dolgo časa le domena moških. In zakaj pa ne? Zakaj pa se ne bi ena zaradi tega še boljše počutila? Zakaj pa ne bi mislila, da bi pa s tem dobila več tipov?? Bodimo realni, tudi nekatere motosvetovke so si svoje drage našle na motosvetu ;) ....... vse je ok, če je v zdravih merah in če s tem ne škoduješ drugim.

Pa mislim, da ni tema v to smer uperjena..... manjšina ima vedno tendenco po druženju med sabo in tako tudi ta tema vleče v to smer...... pa kaj, povejmo kje so naši začetki in tiste puce, ki že vozite tudi izkušnje na cesti - če seveda želite.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj bi bila razlika med motoristkom in motoristko takšna da bi bila kakorkoli vredna omembe?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa se ne bi ena zaradi tega še boljše počutila? Zakaj pa ne bi mislila, da bi pa s tem dobila več tipov?? Bodimo realni, tudi nekatere motosvetovke so si svoje drage našle na motosvetu

ker se v resnici nobena ne počuti bolje zato ker jo gledajo zato ker ima moped....

in motosvet parčke lahko enačimo s katerimikoli forum-parčki....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker tako pač je......... kaj vem zakaj? Zakaj je pa še vedno moški frajer, če jih ne vem koliko položi, ženska je pa kurba? Zakaj še vedno moški zapuščajo letala, če zvejo, da je ženska pilotka.... zakaj... zakaj.... zakaj???

Ne vem zakaj - verjetno zato, ker pač tako je. In kokodajsati proti temu se je brez veze. Pač tako je - prej ko sprejmeš bolje je in če se še ne obremenjuješ in si misliš svoje, potem še toliko bolje.

Dušo - motoristko verjetno velika večina pozna oz. vsaj stari ljubljanski motoristi. Pa če mene vprašaš je ona boljša voznica od 90% moških na motorjih. Pa tako pač je - pa je še vedno ženska in imajo vsi kopleks zaradi tega. Pa se punca ne sekira. Točno ve, kaj zmore na motorju......

To je ko glupe blondinke, ko se pač zavedajo da so blond, pa to še s prida izkoriščajo.... me se pa kokodajsamo zakaj je unim tako in pljuvamo čez njih in me smo pa ja bolj brihtne......

:photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker se v resnici nobena ne počuti bolje zato ker jo gledajo zato ker ima moped....

in motosvet parčke lahko enačimo s katerimikoli forum-parčki....

ergo - kaj je s tem narobe, če si dobijo fanta tako? In če je še on motrist? In kako ti veš, kako se jaz ali ne vem katera bejba počuti? A moški se pa lahko tako počutijo in zelo veliko se jih.... a misliš, da človeku (seveda tebi ne, to je izvzeto) ne zraste ego, ko nekdo z občudovanjem opazuje tvojo "lubico" in pomožnosti je to še oseba, ki ti je všeč?? :hmm:

pa naj se, če misli, da to rabi, da bo več pozornosti nase pritegnil/a

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da citiram:

enim je pač pojem "motoristka" blazno fascinanten

enim je že pojem "obrita pička" blazno fascinanten

enim je že pojem FZ6 fascinacija 

jest se s tem ne obremenjujem..če se pa vam zdi da je prav, da je treba mulariji ki bere forum vcepti take poglede..pa pač...dajte...

samo da potem ne bo kaj narobe ko se bo spet najdla kaka ki "bi se pelala na zadnjem zicu" pa bo strla srce ne vemkolkih ker bo zgolj iskala pozornsot.....pa da se ne bo kje nasel kak frajer ki bo podrl pol motoristk ker so mu fascinacija...

:bounce:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj bi bila razlika med motoristkom in motoristko takšna da bi bila kakorkoli vredna omembe?

Jaz pa ženska :slap: to je kar velika razlika!!! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbols, da cim manj razmisljas o tem kako zenske ne sodimo na motor in se cim vec vozis.

Je treba otroke met, ne pa se z motorjem vozit!!! :SS

Kar se mene tice se da tud oboje. Kr Kat vpraste.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razumem Nagaya kaj hočeš povedati

samo vsak, ki bo imel strto srce ga bo imel zaradi svoje lastne odločitve. Vsaka, ki bo dala noge narazen motorstu jih bo dala zaradi lastne odločitve. Če bo zaradi tega, kar mulčki preberejo na Motosvetu miselnost bolj na strani temu, da je čudno, da je ženska za balanco, potem pa naj.....

Bi pa samo to pripomnila (pa vem, da ob enem pljuvam tudi v lastno skledo): ženske smo si same krive - poglej kako kokodajsamo v vseh temah ko kure... pa se kregamo pa ne vem kva še vse... v temah, kjer so pa resne teme, nas pa večina od nas sploh ne stopi. Ali pa sem pa tja kaj napiše, predvsem pa bolj bere. In kako naj imajo mulčki, prepotentni motoristi in vsi ostali prebivalci motomarsa kakšno drugačno mnenje??

Mnenje se ne ustvari kar tako - brez razloga.... je pa hudičo težko to mnenje spremenit. Včasih prideš do točke, ko ti enostavno dol visi in ti je važno, da sam pri sebi veš, kako je ;)

in kot je Čivava zelo dobro napisala... mogoče je bolje, da se s tem ne obremenjuješ in se voziš, če ti je to dano .)

Popravljeno . Popravil pupa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm ...

nekako se strinjam s nagayo ... yakaj ya vraga bi se morala drugace pocutiti ... :? :eek:

pa zakaj za vraga bi moral potemrtakem tud moj fant biti motorist ... :eek:

ce na primer samo podam zgodbo tega vikenda ...

sem sla na furco (pa Bubamara je bla zraven :wub: ) ... no...nima veze ... sem sla pol naprej na moto zbor v medvode ... vse kul lepo in prav ... ampak ko sem se pakirala domov ... se torej oblacim in okrog mojega mopija ze velka guzva ... :blink: ... vsi gledajo kak se bo baba spravla na motor ... :blink: .. pa kak se bo pelala ... :blink: ... pa dajte no ... :huh: ... men je stokrat lazje pri srcu ce tako recem ... ce me nihce ne gleda in zija vame ko da sem deseto cudo tega sveta in tudi boljse se pocutim ko nimam sto oces na sebi ... resno ej ... :angry2: ... pa na ono sto nemem mi gre to zijajnje ... pa to se dogaja vsepovsod ... tud ce se s furce ustavim nekje na kaki kavi ali sokecu ... takoj vsi ki so na vrtu gostilne zijala uperijo vame in me ne pustijo na miru dokler se ne odpeljem ... haaalllllooooooo ... :eek:

se najbolj pa mi je slo na kurac to ... da ko sem pri 15-ih utrujala starse da zdaj ko imam izpit za moped ( 50 ccm ) da ne bo pomote ... so se vsi spravli name, ce se mi mesa da pa to ja ni za punco in kaj se nora delam ... :eek: ... mislim ej ....

samo zato ker imam joske in mi manjka viseci del ne znam ali ne morem vozit dvoslednih vozil ??? ...

ma nemoj ....

starsi so se sprijaznili ( itak ni ostala druga izbira) ... za ostale pa me boli ono sto nemam ... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nata, po mojem so gledali bolj, koga boš si zraven vzela ... verjetno jih je večina že dolgo stradala ženskih čarov ...

Pa saj je logično: tudi na računalniški sceni so tipi v prevladi ... ergo ... na kakšnih konferencah. .. kjer je bilo 90% tipov ... ali še več ... je bla vsaka ženska "fascinacija per se" ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

probi to obrniti tako, da dvigneš glavo in rečeš HA vam bo baba zdej pokazala, kva zmore  ;)  :yes:

brez veze...ker tko ze v osnovi priznas da si manj sposobna...kar nisi...

torej....

much a do about nothing :mellow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj razumem da je zenska fascinacija per se ... ampak ... halo :eek: ... v 21 stoletju smo .. a ne ... :?

pa se tole ... :) ... ko pa je treba ociju pomagat pri svasanju auspuha pa me nic ne gnjavi kao to pa je moska domena ... :grrr ... se vesel je, da ima asistenta ... :blush:

Popravljeno . Popravil Nata
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z zadnjim stavkom Nagaye se pa 10000000% strinjam.......

meni se pa zdi, da če daš glavo dol in rečeš kva kurac me vsi gledajo, pa kaj če nimam lulčka, pa kaj če mam joške itd.... s tem nekako priznaš, da se sama počutiš manjvredno.......

Enostavno punce, ne se sikirat.. uživat je treba, dokler lahko!!! :OK:

Popravljeno . Popravil pupa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

recimo v čem kar se tiče motociklizma :?

Kar se tiče motociklizma ni,( motorist in motoristka) med mano- motoristkom in motoristko pa je, saj mislim :xx: lahko pa previriš??? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!