Skoči na vsebino

motoristke


Priporočene objave

torej motoristke, da ne boste mislile da polaganje ovinkov ni za vas....prejšnji teden sem sem se pogovarjal z eno madžarko ko so šli dol na Grobnik trenirat, punca ne samo da zgleda :OK: se zna tudi orenk peljat po pisti :worship:

...njena domača stran ....je sicer v madžarščini ampak se boste znašle .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.njena domača stran ....je sicer v madžarščini ampak se boste znašle  .)

Punca dirka v pokalu Alpe Adria in pusti marsikaterega moškega za sabo :grim :worship:

Mamo pa slovenci tud svojo predstavnico v tem tako imenovanem "moškem športu". In tud naša precej dobro obvlada polaganje ovinkov :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa babe sploh niste za na motor. Itak vam moramo mi moški pručko držat da na frčaka zlezete. Furate se pa lahko samo, ko je motor na štendru. Pa nobenga gumba pritiskat, da naute kej pokvarle. :slap:  :grrr

A sem lepo povedal :blush:

Pa ko mi enkrat ne bo več zanimiva punca na motorju, grem pa lahko samo še v dom za mehke cure :yes:

No, pa sej simonsi je tole mislil ironicno, a ne :trance_33_sleep:

vsaj glede na njegov prvi post :hmm: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej ljudje,kera je že tista drobcena tetka ki vozi pariz-dakar?hudiča nikakor se ne spomnem imena :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej ljudje,kera je že tista drobcena tetka ki vozi pariz-dakar?hudiča nikakor se ne spomnem imena :hmm:

misliš tale

post-807-1120650014_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da bi z svojimi 179 cm jaz tebi lahko pručko držala da bi zlezel gor  :kva2:

Come to me (slina) !!!! :kva2:

Moja bivša punca (kriv-nekriv), je imela malo več. Za popizdit učinkovito, na vseh ovinkih mi je dajala knee-strike, predvsem odzadej. Kar je bwo kr kul. B) B)

Ste pa lepe na mopedih, ampak samo, dokler vas vidi "an artist".... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa babe sploh niste za na motor. Itak vam moramo mi moški pručko držat da na frčaka zlezete. Furate se pa lahko samo, ko je motor na štendru. Pa nobenga gumba pritiskat, da naute kej pokvarle. :slap: :grrr

To pa sploh ni res :glare: :nono: :nono: :nono: , stavim da se marsikatera boljše pelje od dedcov :OK: :whistle: .

Pa to je samo šala <_< Itak da ni res, kajne ;)

ej ljudje,kera je že tista drobcena tetka ki vozi pariz-dakar?hudiča nikakor se ne spomnem imena :hmm:

Mislim da se Puy piše a neki takega, če misliš 20 letno francozinjo. Je v temi o letošnjem dakarju par postov posvečenih njej :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me pičke da sve pokvarmo k se vsedemo na motor?????????????????????

Jaz z svojimi 169cm in 50kg res včasih komi držim motor se pa menda dobr pelm, tko da ne mi reč če si majhen pa suh da ne gre sam potrudt se je treba pa gre- mal porineš pa gre!!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja.....dajmo napisat kako zelo smo hendikepirane kot voznice zaradi genitalne manjvrednosti.... .)

:kva2:

definitvno rabimo svojo temo :closedeyes:

ni mi lepšega kot fajno punco na svojem motorju vidt, mi zmerej dan polepša :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

exactly!!! :kva2:

raritete so apriori bolj cenjene (z moske strani) :D in vec truda morajo vlozit in tezav premagat da pridejo do tega kar si zelijo. To je se ena razilka. Glavna je pa una prva :lol:

Nagaya - PMS? :friend1:

nope :doze: ...polna lune brings out the be(a)st in me :closedeyes:

to je for life......  .)

definitvno..... :)

za razliko od tebe ki se obracas po vetru kot ti trenutni nivo hormonov narekuje.. :doze:

dost od mene....

pravijo da morm gret.....ločevanje kozlov od ovc in volkov pa prepuščam nekomu drugemu :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah lubica.... vse na tem svetu pa tudi ni tebi mišljeno .) tolk pomembna pa spet nisi no :winkiss:

Se pa strinjam ja, da smo ženske zelo hormonska bitja (v večini) in se tudi spreminjamo glede na nivo hormonov - a ti se ne?? :o :o :o mater, zdej pa ne vem, a si že prešla tisto fazo ženskosti, pa se menopavza bliža, ali pa je še doživela nisi...... ampak veš kaj, ne boš verjela - je fino :OK: :OK: :OK: čeprav ne vedno :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pupa midve že veva za kaj se gre....ti se kr fino delaj... :photo:

ti ne bo pomagalo.. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah lubica.... vse na tem svetu pa tudi ni tebi mišljeno  .)  tolk pomembna pa spet nisi no  :winkiss:

Se pa strinjam ja, da smo ženske zelo hormonska bitja (v večini) in se tudi spreminjamo glede na nivo hormonov - a ti se ne??  :o  :o  :o  mater, zdej pa ne vem, a si že prešla tisto fazo ženskosti, pa se menopavza bliža, ali pa je še doživela nisi...... ampak veš kaj, ne boš verjela - je fino  :OK:  :OK:  :OK:  čeprav ne vedno  :BUA:

ja, samo ženskam gre razpoloženje gor pa dol...

:doze: :zzz: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

viš... in potem pričakuješ, da nas moški ne bodo drugače obravnavali........ lep primer kokdakanja v pm .) in to mislim iz obeh strani, da ne bo pomote!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, samo ženskam gre razpoloženje gor pa dol...

:doze:  :zzz:  :slap:

ne ne nikakor, saj nihče ni rekel, da gre SAMO razpoloženje gor pa dol ženskam.... samo govorimo trenutno o ženskah, ne?? :hmm: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a lahko tole koncno premaknem kamor spada :grim ......... v ljubezen ali kr´neki.... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A smeti pa niso uredu?  :(

Alla :evilgrin:

[begin cynism]Hja ,sj druzga razloga, kot moderatorske intervencije itak nimaš za javljanje tukaj ;)

[end cynism]

;)

(no, jst še tega ne ;))

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

škoda ... lahko bi bila dobra tema ...

zdaj je pa čisto zabluzena.

@all, dovolite:

post-34-1119430748_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Perla
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!