Skoči na vsebino

motoristke


Priporočene objave

aha, v bistvu si odprla temo le zato, da bi se malo hvalila s svojimi takoimenovanimi podvigi :hmm:

da ti prva čestitam (ker si ženskega spola in vauuuuuu :o ....voziš motor....kej tazga):

ja, bravo :OK: res si prava carica med motoristkami  B)

veliko srečnih podvigov na motorju še naprej  :winkiss:

Seveda, odlicno sklepanje. To je bil res moj namen :slap: :doze:

In seveda sem butasta, ravno tako kot 99% motoristov ki se pred semaforji postavi med avte in starta ob rdeci. IMHO: je butast tisti ki ne izkoristi te prednosti motorja. In se recimo v tropski vrocini v prometnem zamasku drenja pridno v vrsti :lol1: :lol1: :lol1:

Ej, daj, napisi da tega se nikoli nisi naredila, pa se ne zlazi ob tem. Pa se vse ostale, ki druga drugi drzite moralo. :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim, da si narobe razumela vse zgoraj napisano ... :grim

nam se zdi butasto naganjanje po mestu ... :grim

o butastem ali ne butastem drenjanju na semaforju nihče ni izgubil besede na ekranu ... razen tebe ... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ojoj  :wacko: , deklič umiri se malo. Deluješ malo otročje s temi izjavami  :slap:  :oops:

Ja, verjetno sm res se malo nedorasla temu forumu. Razprave so tako visoko intelektualne da se replike zacnejo z debilizmi itd...

No ja, saj mi je bilo jasno takoj po prvih odgovorih ko sem odprla temo, da bo sla zadeva v cudno smer.. Kaj pa vem. Nekaj smrdi v dezeli...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lubica, dolgocasna si :zzz: preveč se ponavljaš

da citiram našega dolgoletnega motorista: odrasti ...

in btw res butasta tema...če želiš pisati o svojih dogodkih in odmevih, ki si jih doživela pred, med, po, na...vožnji...imaš več različnih tem, ki že obstajajo....brez razlik, ki bi jih ti tako rada poudarila....

no, sej je kul...zdej vsaj vsi vemo, da imaš luliko in ne lulčka....da te ne bomo kdaj zamenjali....

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim, da si narobe razumela vse zgoraj napisano ...  :grim

nam se zdi butasto naganjanje po mestu ...  :grim

o butastem ali ne butastem drenjanju na semaforju nihče ni izgubil besede na ekranu ... razen tebe ...  :grim

Preberi si se enkrat - prazna cesta, hitrost ne pretirana... ce pri 100 zapres plin se v 3 s zmanjsa 70 in dol...

Ne vem, glavno da si razlozila da je debilizem itd...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lubica, dolgocasna si  :zzz: preveč se ponavljaš

da citiram našega dolgoletnega motorista: odrasti ...

in btw res butasta tema...če želiš pisati o svojih dogodkih in odmevih, ki si jih doživela pred, med, po, na...vožnji...imaš več različnih tem, ki že obstajajo....brez razlik, ki bi jih ti tako rada poudarila....

no, sej je kul...zdej vsaj vsi vemo, da imaš luliko in ne lulčka....da te ne bomo kdaj zamenjali....

:)

Zuzika, zakaj pa pises v to temo, ki je tako pod tvojim intelektualnim nivojem?

Ja, butasta tema, priznam, mea culpa. Nekaterim jo rata naredit se bolj butasto :grim

Heh, ce bo slucajno kksna dilema bos pa odredila pregled mednozja, morda?

Mal sm se mlada, oprostite mi. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in ti, da se rada naganjaš po mestu ...  :D

odvisno od okoliscin. Glavno pa da se ti ne (no, to si tud razlozila). :grim

Lej kuko konstruktivna je ratala debata naenkrat :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vedno vec pregovarjanja in vedno manj uporabnih tem.. kam se vrti ta motoSVET  :slap:

ah.. brez skrbi.. jutr (dons :hmm: ) bo že vse to zbrisan... z mano vred :grim :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vedno vec pregovarjanja in vedno manj uporabnih tem.. kam se vrti ta motoSVET  :slap:

že od vsega začetka ... zelo uporabna tema ... :grim

pa še ena off topic - danes opazujem izraznost v naši materinščini ... kaj vse ena samcata beseda vse lahko pomeni ... :blink:

jah ... vse pač odvisno od konteksta uporabnosti ... :naughty:

mater zakaj nisem slavist ... :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...prav fletno vas je brati... le tako naprej.. Go Vovin... :OK: ... Go Bubamara! :OK: ... Go Nata! :OK: ... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink:

mogoče sem blond ... ampak taka skrajna nebuluzna debilija mi v življenju ne pade na pamet ...  :blink:

a se zavedate, da če se naganjate po MESTU kjer je miljon čudnih,neprespanih,nekoncentriranih,tečnih,utrujenih, itd ... vstavi po volji ... ljudi po cesti in pločniku in prehodu za pešče in kar tko na sred ceste, ker se jim ne da čakat semaforja ... itd ... da poleg tega da ogrožate s tem sebe in svoje življenje - ogrožate tudi njih ??? ...  :eek:  ... a se zavedate tega ??? ...  :eek:

nedolgo nazaj so zaradi enega takega bedaka, ki se je po isti ulici gonil 180 km/h izgubili življenje trije športniki ...  :glare:

Nata...... sorry, sej imaš prav, samo da boš pa krivila tistega v golfu za smrt treh mulcev pa ne! Pa kaj če so bili športniki. Veš koliko ljudi takole umre pa ne duha ne sluha o njih - oni so bili pa ŠPORTNIKI - so fucking what.. ljudje so bili - in ne boš verjela - v drugem avtu se tudi punci ni dobro pisalo. Sploh ne vem, če je preživela.. pa who gives a fuck ne, ker ni bila ŠPORTNICA! To da je pa tip imel 7. ljudi, bil totalno pijan in šel izsiljevati enega v golfu je pa vse ok, ne??

Ufff.. tole me je pa pogrelo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljene!

Kakšni so bili vaši prvi začetki nabiranja kilometrine? Ponovno sprašujem, ker nekako ni krenilo v to smer... 

Kakšni občutki, kaj strahu morda, same ali v spremstvu, ture,...?

Dajte, no, sigurno se spomnite... :hmm:

- nikakor ne gre ta tema v posrečeno smer, kaj? no, začetki: strahu ni bilo- bila je le strašanska želja. Začela sama. Kilometri- tem od 13 do 18 kkm na sezono. Motor- skos kawa ninja. :OK:

:blink:

mogoče sem blond ... ampak taka skrajna nebuluzna debilija mi v življenju ne pade na pamet ...  :blink:

- a ti pa greš vse na ziher ali kaj?  :hmm:  nalagaj to komu drugemu no....  :grrr

"a se zavedate, da če se naganjate po MESTU kjer je miljon čudnih,neprespanih,nekoncentriranih,tečnih,utrujenih, itd ... vstavi po volji ... ljudi po cesti in pločniku in prehodu za pešče in kar tko na sred ceste, ker se jim ne da čakat semaforja ... itd ... da poleg tega da ogrožate s tem sebe in svoje življenje - ogrožate tudi njih ??? ...  :eek:  ... a se zavedate tega ??? ...  :eek:

"

- hvala, da si nam to razsvetlila.. in sama sreča, da so na cestah taki, ki spoštujejo vsa pravila! Saj ne pravim, da jih kronično kršim, vem pa da se tudi ti ne držiš vsega in kdaj izvedeš kako "neumnost".

Pa dajte se naslova teme držat, ne pa da se nabira nakladancija u tri pi. ma. 

"nedolgo nazaj so zaradi enega takega bedaka, ki se je po isti ulici gonil 180 km/h izgubili življenje trije športniki ...  :glare:

"

- kot te je že pupa vprašala- so športniki več vredni? in- si na tekočem koliko je mel voznik športnikov v krvi? iz tega te vprašam- obstaja več verjetnosti, da tebe zbije nekdo ki je prehiter ali te bo prej tisti ki je pijan?

:topic: :topic: :topic: :topic: :topic: :topic: :topic: :topic: :topic:

bodite pridni, previdni in lp..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nedolgo nazaj so zaradi enega takega bedaka, ki se je po isti ulici gonil 180 km/h izgubili življenje trije športniki ...  :glare:

:topic: ja, v cajtngah je blo 120?? pa še to od očevidcev kao....pa precej alkohola

v krvi trenerja kao športnikov, k se zjutraj pelejo z žurke pa kao ob 10 tekma a ne... športniki :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nedolgo nazaj so zaradi enega takega bedaka, ki se je po isti ulici gonil 180 km/h izgubili življenje trije športniki ...  :glare:

Hmm. Pa kaj če so bili športniki? A zato so pa več vredni? :blink:

Sploh pa - pijani so bili oboji, poleg tega pa - izsiljevali so "športniki", ki jih je bilo hkrati tudi preveč v avtu ... :whistle: Pa 180km/h je tudi malo pretirano, govorilo se je o 120km/h, to pa ni več taka nadzvočna hitrost, ki je ostali (trezni) udeleženci v prometu ne bi opazili ...

Saj je žalostno, ja, nesreča in to ... ampak to poudarjanje da so bili športniki mi je pa malo mimo ... <_< Kakor sem bral izjave policije os si lepo oboji krivi, pijani v obeh avtomobilih, golf je vozil veliko prehitro, ampak je križišče semaforizirano, .... ma, pa saj ni važno, sem povedal kar sem hotel - žal so se ponesrečili mladi ljudje, več ali manj po lastni neumnosti, ampak prava figa če so bili športniki.

Popravljeno . Popravil cyc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink:

mogoče sem blond ... ampak taka skrajna nebuluzna debilija mi v življenju ne pade na pamet ...  :blink:

a se zavedate, da če se naganjate po MESTU kjer je miljon čudnih,neprespanih,nekoncentriranih,tečnih,utrujenih, itd ... vstavi po volji ... ljudi po cesti in pločniku in prehodu za pešče in kar tko na sred ceste, ker se jim ne da čakat semaforja ... itd ... da poleg tega da ogrožate s tem sebe in svoje življenje - ogrožate tudi njih ??? ...  :eek:  ... a se zavedate tega ??? ...  :eek:

nedolgo nazaj so zaradi enega takega bedaka, ki se je po isti ulici gonil 180 km/h izgubili življenje trije športniki ...  :glare:

ja...ampak ce to delas z mopedom je kul :grrr ..ker motoristi smo diskriminirani v druzbi in si to lahko špogamo....;)

Hehe, policaj je bil v civilu na rdecem Suziku, kako naj vem na kaksen nacin si kruh sluzi? Sploh ker ni vozil 70 po Celovski :naughty:  :OK:  :OK:  :OK:

res carsko :winkiss:

BTW: cesta je bla skor prazna, nikogar nisem ogrozala, razen sebe. In to je kolkor vem moja stvar. Nism sla 180, pognala do 100, kar ni prav veliko vec kot 70  O:-)  zaprlla plin in se lepo pricjazila do naslenjdega semaforja.

aha..olajsevalne okoliščine

:lol1:  :lol1:

pa ne bi bilo slabo  :grim  :grrr  :grim

obdavičit!!! :grrr

Nata...... sorry, sej imaš prav, samo da boš pa krivila tistega v golfu za smrt treh mulcev pa ne! Pa kaj če so bili športniki. Veš koliko ljudi takole umre pa ne duha ne sluha o njih - oni so bili pa ŠPORTNIKI - so fucking what.. ljudje so bili - in ne boš verjela - v drugem avtu se tudi punci ni dobro pisalo. Sploh ne vem, če je preživela.. pa who gives a fuck ne, ker ni bila ŠPORTNICA! To da je pa tip imel 7. ljudi, bil totalno pijan in šel izsiljevati enega v golfu je pa vse ok, ne??

Ufff.. tole me je pa pogrelo!

paste se :blink: ..pupa je jezna :blink: ...nicesar druzga ni najdla v tej temi..tlele je pa prsla na racun da lahko koncno neki pove.... :rolleyes:

mi smo se vozil med šleperi 130 na uro, pa po gmajni z mopedi ki niso za to namenjeni, pa brez registracij, pa brez brezhibnih bremz, pa brez celad in očal .....napol slepim od dežja in vetra nam ni blo jasno kam se sploh peljemo, kaj sele kako se bomo ustavli....vozili smo po pločnikih, (ehm... :blush: )...prehodih za pešce, v enosmerne ulice, povsod kjer se ne bi smeli in povsod prehitro.....

prehitevali po odstavnem in tistem rumenem pasu na avtocesti ....(ehm :blush: )......prehitevali po čez enojne, dvojne in trojne polne črte.... :blink: zganjali kraval da smo bili opaženi

in na koncu pogruntali....da to zna vsak kekec....

in to delamo samo ko se nam resnično mudi.... :doze:

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!