Skoči na vsebino

motoristke


Priporočene objave

no ker vidim, da se babe samo pričkate zaradi hormonske nestabilnosti...bom dal jst sem prigode moje občasne sopotnice...kar pa ne pomeni da si bom kar krilo oblekel...mogoče škotsko :afro1:

zelo je vesela kadar se peljeva ma,ker ni še dodobra udelana (premalo jo... :doze: vozim :afro1: ) jo muči predvsem rit na daljše turce. rada se pelje hitro in je ni nč strah, čeprav ko sem jo prvič pelju z cbr900 se ji je zdelo prvih par km, da bo vse razpadlo :lol: . zanč se je peljala z fazerko (z drugim šoferjem seveda <_< ) in ji je blo kar ql, ma je rekla da ni velike razlike kar se tiče...riti :lol: pa je bla navdušena nad tem, da je peljal možiček tam med bledom in bohinjem ene 160-170 in si je želela še več...vsekakor bol navdušena ko z mano 200+ :rolleyes: kdo bi zastopu... :afro1:

....kako sem jo opazil...šovinizem seveda :fredy: ....uh ta ritka bi pa pašala zadaj na moj motor :lol1: :lol1: :lol1: malo za hec...al :hmm: :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HA????????????????????? :blink: :hmm: :?

PS: ni za zadnjo objavo - ampak za celo temo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jo muči predvsem rit na daljše turce. rada se pelje hitro in je ni nč strah, čeprav ko sem jo prvič pelju z cbr900 se ji je zdelo prvih par km, da bo vse razpadlo  :lol: . zanč se je peljala z fazerko (z drugim šoferjem seveda  <_<  ) in ji je blo kar ql, ma je rekla da ni velike razlike kar se tiče...riti :lol: pa je bla navdušena nad tem, da je peljal možiček tam med bledom in bohinjem ene 160-170 in si je želela še več...vsekakor bol navdušena ko z mano 200+  :rolleyes: kdo bi zastopu... :afro1:

Pa nom jest zdej teb razlagou tlele, zakaj se deklič rajš voz s fazerko hitro, kot s CBR-o? Ali pač? Če ti odgovor ni jasen in znan pocinglej, pa ti bom jaz napisou... :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ne me jebat...

Toliko nepotrebnega pisanja...in to vse samo zato, ker se čutite tako hudičevo drugačne v sedlu, ker ste brez kemblja? Ja jebemti... Kdo je potem čuden in v dejanskem deficitu? Nad kombinezonom smo vsi brez tiča, razlika je, ko ga damo dol...takrat pa tako al tako ne voziš.

Sploh pa - kaj se jebe nekdo kot recimo...npr...hipotetično...Pupa. Ni voznica, šovinizma nad njo zavoljo njene riti v kombinezonu tudi ni realno pričakovat...wtf torej?

Piss sisters.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem tel samo spodbudit namen teme, da bi babe RES začele pisat o svojih motodogodivščinah...edino kar sem uspel doseč je privoščljivo namigovanje. :afro1:

ah, sej bo, sej bo. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ne me jebat...

Ne bomo te, no.... :huh:

Kaj nej pa jest rečem???!!!!! :fight2:

Nič. Je šel motor za avans za streho. :(

:slap: :slap: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se malo približam prvotnemu namenu odprtju te teme in oddaljim od mačistično+feminističnega postavljanja.. :glare:

Nisem doživela, da bi me kdo zaradi tega ker sem punca gledal zviška, mogoče je res katera starejših mamc odkimavala z glavo :nono: in zamrmrala, da to ni za punco ampak, saj- masikatera od njih je v mladosti sedela za traktorjem :closedeyes: (pa ne pravim, da niso za punce). Doma sem bila s strani staršev deležna prej podpore kot kakega prigovarjanja in poskusov odsvetovanja in zgodbic o neekonomični investiciji; stara starša pa sta pač mnenja, da gre za malo večji skuter :slap: .. Zakaj motor? :hmm: Zato, ker ga na pumpi hitro napolniš. :grrr Ne.. Gre predvsem za izjemen občutek. :yea1: Sta samo motorist(-tka) in motor. In sinhronizirano delovanje obeh. Gre za svobodo, in praktičnost. Gre za vse pripetije, ki jih doživiš na cesti, pisti, moto zborih, kjerkoli.. Za občutke, ki jih doživiš, ko te ustavi policaj in ti začne pisat kazen, za tiste trenutke, ko se odločiš, da jim (policajem) ne boš ustavil :yea2: , za tiste dvige rok motorističnih sobanditov, ki jih srečuješ kjerkoli, vsepovsod. Gre pač za način življenja. Preprosto rada sem motorist(-ka). Kawasaki je zakon. :naughty: :OK:

Lp, GREENNINJA ...returnin´to roads... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kawasaki je zakon.  :naughty:  :OK: 

:blink:

:hmm:

:?

Gre pač za način življenja.

:worship:

Briga me kdo sedi na motorju, sam da ni hitrejši...

:grrr

Ni vazen spol voznika, niti znamka motorja... Vazen je samo karakter (ali pa dusa, ce je komu ljubse) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni vazen spol voznika, niti znamka motorja... Vazen je samo karakter (ali pa dusa, ce je komu ljubse)  :P

:OK: :004

Popravljeno . Popravil Perla
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej motoristke. Napisite kaj o svojih dogodivscinah, kaj vozite/ste vozile, obcutki, obvladovanje motorja, kako vas dojemajo drugi (frendi, zlahta, ... ), kaksni so bili zacetki motoristicne kariere, zakaj ste zelele imeti motor,... no, pac vse kar je povezano z naslovom teme :)

takole na kratko: začetek pri 7letin na slavnemu TOMOS AVTOMATIKU,nadaljevanje na atx,na ctx,honda 125neka verzija paris-dakar,viraga 535 pri 17 sem se vozila z 650freewindom,pa potem cela paleta motorjev od er5,zr7,sv650,tdr125,vn800,vn1500tourer,trenutno pa me zadovoljuje fejzerka 600 dve sezoni in pol oz me je ker zdej mam en tedn novejšo verzijo,vsake tolk pa si privoščim užitke še na fantovi goldiki1800 seveda v zadnjem fotelju včasih pa tud na prednjem,tko da ni ovir za sando7 da nebi peljala kar se da(želja šlepar).drgač pa dost potujem skratka živim za motorje in potovanja.

lažje zdržim brez seksa k motorja .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lažje zdržim brez seksa k motorja .)

Kako ti pa to rata?? :eek: :hmm: (meninepress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lažje zdržim brez seksa k motorja...

vibracije bokser cilindrov delajo čudežne kombinacije vožnje in ... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vibracije bokser cilindrov delajo čudežne kombinacije vožnje in ... :naughty:

pol se pa pritožuješ, da si skoz moker.. pa zamenji motor :devil:

sam men tut ne vem, če bi to uspelo.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako ti pa to rata??  :eek:  :hmm:  (meninepress)

pa smo spet tam sem vedla da sem kiksnla s to izjavo.

ampak se da

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lažje zdržim brez seksa k motorja .)

:fight2: :nono: :slap: :whistle:

pa smo spet tam sem vedla da sem kiksnla s to izjavo.

ampak se da

:grrr

...lažeš hitreje, kot pes teče...  :whistle:  :naughty:  :lol1:  :yea2:  O:-)

jst pa gregs veva, oz. sva prepričana da lažeš...... :grim

kr popravi izjavo...ne velja..... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz upam, da bo v prihodnje čim več voznic. Ko sem še skuter imel, se je celo mati parkrat v službo peljala, pol ko sem ga pa nafriziral pa ni več želela (baje je bil presvinjski). Nekak ji nisem mogo dopovedat, da ni treba gasa do konca vrtet :slap: Ko sem ta problem rešil je pa imela skoraj dve nesreči z "jemalci prednosti" in od takrat naprej ni več sedla gor. No, motoristke vsekakor podpiram :OK: Se mi tudi zdi, da nimajo pogojnega refleksa zapestja, ko se dotaknejo ročke za plin.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja 50+letna mama se je pred tremi ali stirimi leti prvic v zivljenju skobacala na motorcek.....sem jo peljala na Bled na kremšnite.... :)

moram priznat, da se je kar dobro držala..... :OK: ....

potem ko sem jo konkretno napizdila... :whistle:

za vozit ji pa raje na dam.... :blush:

ata se pa boji mopeda ko hidič križa, al vampir česna...al kako se že reče :closedeyes:

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ata se pa boji mopeda ko hidič križa, al vampir česna...al kako se že reče  :closedeyes:

:) hehe, jaz tut ne morem našega prepričat, da bi se šel peljat :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!