Skoči na vsebino

motoristke


Priporočene objave

BTW......nekako sem imel občutek, da je začetnica teme želela slišati, kakšne zanimive dogodke, morda tudi smešne in bizarne......povezane z dejstvo motorizma, druženja s civili, druženja z motoristi, druženje z mlajšimi, satrejšimi.......

Al pa v svoji zaplankanosti nisem pravilno dojel...... :blush:  :blush:  :blush:

Ja, ja, prav imas. Pa ne se pocutit zapostavljene, fantje, motoristke zato, ker sm tud jst motoristka pa me zanimajo zadeve s tega vidika. In Nagaya - mors priznat da je vseen razlika med motoristom in motoristko :) a ne? Pa ne mi spet o manjvrednostnih kompleksih (BTW: jst jih nimam), ne govorim o tem...

Teya - super zgodbica :OK:

Moji prvi zacetki so bli tud na sosedovem avtomatiku (zal sm ga samo enkrat dobila na posodo, ker mi v tistem hudem navdusenju ni uspelo ugotoviti kje je bremza :D pa sm koncala v zivi meji :blush: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mors priznat da je vseen razlika med motoristom in motoristko  a ne?

kakšna?

da motoristka vedno vozi pičko s seboj na motorju? :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakšna?

da motoristka vedno vozi pičko s seboj na motorju? :doze:

Če bi to reku kdo drug bi bil pa ogen v strehi zarat šovinističnih izjav.. :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakšna?

da motoristka vedno vozi pičko s seboj na motorju? :doze:

Kdo je že to reku? ;)

Sicer pa - še ena od "holy wars" tematik ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kako nabiraš kilometre in izkušnje, sama, v dvoje, spredaj, zadaj?  kakorkoli že, počasi se daleč pride...vztrajnost je lepa čednost, naj užitki trajajo  B)

Ja kilometre nabiram le ob vikendih, drugače ni časa, pa najraje kr sama, če mam koga naloženga odzadi, se mora znat peljat, drugače je kr kriza. Drugač pa nikol še nisem šla čist sama nekam, mam zmeri nekoga, ki vodi, mi je tko lažje. Užitki pa so ja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz upam da se bom drugo let5o spomladi priodružila motoristkam za belanco. do takrat pa bom kar na zadnjem sedežu uživala.

drugače pa z mojimi 175cm ne bom imela problema se vsesti na bilo kateri motor.

je pa problem pri puncah in prav tako pri fantih, ki jih narava ni obdarila s centimetri, da priedejo na motor. ( pa saj vete kaj pravijo: v malih flaškah je strup)

pa bom še citirala mojega inštruktorja iz avtošole: "Ženske se boljše voznice od moških, ne glede kaj vozite. Sicer ne tako hitre ampak dosti bolj previdne in opazujete stvari na cesti." (vedno obstajajo tudi izjeme):

LP

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eeeej punce, manjše punce ste men tkoooo bolj sexy, da kr res ni, raje bi mel 150cm punco kot pa 165cm punco, huh... :wub:  :wub:  :wub:

Sicer pa če ne dosežeš tal lih na komot ni še tak problem, problem rata če dosežeš tačke, saj veste strup je v majhnih flaškah :yea1:

...... pa pravš, da sem lepa - jst mam pa 175 cm :(

.) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gmh, narobe sm povedu, lepše so/ste mi manjše, torej če bi mogu zbirat isto punco, sam da bi centimetre lohk spreminjou bi bla sto posto 150/155 cm, več ne :OK: :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa bom še citirala mojega inštruktorja iz avtošole: "Ženske se boljše voznice od moških, ne glede kaj vozite. Sicer ne tako hitre ampak dosti bolj previdne in opazujete stvari na cesti." (vedno obstajajo tudi izjeme):

hja, lepo se ti je nabacivao tale tvoj "inštruktor"... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kilometre nabiram le ob vikendih, drugače ni časa, pa najraje kr sama, če mam koga naloženga odzadi, se mora znat peljat, drugače je kr kriza. Drugač pa nikol še nisem šla čist sama nekam, mam zmeri nekoga, ki vodi, mi je tko lažje. Užitki pa so ja :)

Solo vožnja je cool, je pa dobr met še koga z motorjem, sploh kadar se vztrajno dodaja gas, more pa met kej v glavi, če ne, je lahko hitr kej narobe ( kdo bo koga...ni dobro ). Po kerih koncih se pa voziš? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa babe sploh niste za na motor. Itak vam moramo mi moški pručko držat da na frčaka zlezete. Furate se pa lahko samo, ko je motor na štendru. Pa nobenga gumba pritiskat, da naute kej pokvarle. :slap: :grrr

A sem lepo povedal :blush:

Pa ko mi enkrat ne bo več zanimiva punca na motorju, grem pa lahko samo še v dom za mehke cure :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakšna?

da motoristka vedno vozi pičko s seboj na motorju? :doze:

exactly!!! :kva2:

raritete so apriori bolj cenjene (z moske strani) :D in vec truda morajo vlozit in tezav premagat da pridejo do tega kar si zelijo. To je se ena razilka. Glavna je pa una prva :lol:

Nagaya - PMS? :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ko mi enkrat ne bo več zanimiva punca na motorju, grem pa lahko samo še v dom za mehke cure :yes:

To maš pa čist prou, če pa bejba na motorju ni dobra, pol pa, hmmm, sploh ni dobra! :D

Zakaj vas folk tko gleda? zarad tega ker je motoristk veliko manj in ko se katera pripelje in folk opazi- u lej bejba na motorju valda vsi gledajo, in motor in rito, in kar še zraven paše...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa babe sploh niste za na motor. Itak vam moramo mi moški pručko držat da na frčaka zlezete. Furate se pa lahko samo, ko je motor na štendru. Pa nobenga gumba pritiskat, da naute kej pokvarle. :slap: :grrr

To pa sploh ni res :glare: :nono: :nono: :nono: , stavim da se marsikatera boljše pelje od dedcov :OK: :whistle: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

157 cm in 5khm kg ... ... in imam fucking problem se vsest na kajkoli !!!! ... ampak vseeno vztrajam ...

A tle govorimo samo o motorjih????? :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak vam moramo mi moški pručko držat da na frčaka zlezete.

mislim da bi z svojimi 179 cm jaz tebi lahko pručko držala da bi zlezel gor :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da bi z svojimi 179 cm jaz tebi lahko pručko držala da bi zlezel gor  :kva2:

zlest kam..... na motor :grrr ali na kaj drugo :whistle:

Popravljeno . Popravil jose
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!