Skoči na vsebino

motoristke


Priporočene objave

lej pupa...ni fore da se kjerkoli postavlja kakršnekoli spomenike zenskam ki vozijo motocikle…..ker to ni zivljenski presežek in konec….in naravnost obzalovanja vredno je to, da se dekleta postavljajo s tako majhnim dosezkom, saj smo sposobne obcutno več….

In dejstvo je da dekleta vozijo drugace kom fantje…v večini….zaradi nacina razmisljanja in dojemanja okolice ki je drugacno od moskega….a kjub temu ne sme biti opravičilo, za postavljanje spomenikov dekletom na motociklih….

In ne....ni narobe ce se zenska počuti zensko…tudi ni narobe ce se zenska pocuti zensko na motociklu…..narobe je ce se zenska s tem ko igra na karto svoje ženskosti in nebogljenosti degradira v nekaj kar ni, zato da bi bila deležna pozornosti…moške, ženske..kakrsnekoli…

Ženska ni nesposobna, ženska ni neiznajdljiva, ni zmedena, ni štorasta in motorično zaostala…nič bolj od povprečnega moškega – ta v kuhinji ne zna vzeti piskerčka iz omare ne da bi sesul vseh krožnikov na polici…

Ne zdi se mi dosezek sesti na motocikel, ne zdi se mi dosezek zamenjati akumulator, ne zdi se mi dosežek peljati po zadnji po celovski, …..

Dosezek se mi zdi premagati strah….vas je blo kdaj strah? Mene je bilo….In me je se vedno…vcasih…

A premagovanje strahu je moj osebni dosežek, ki ima vrednost zgolj zame….in sem ponosna sama pri sebi da sem ga premagala….nikakor pa ne želim na tem strahu, ki je nekoč bil danes pa ga ni vec, graditi svoje »persone« v motociklističnih vodah…

No, koncno en koherenten prispevek od Nagaye.

Ves da se strinjam - z vecino napisanega. Samo glede namena te teme in nekih "dosezkov" in "preseznkov" si brcnila mimo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, zdej smo pr seksu... hmmm

Ne smem komentirat, k me boste pol spet spluval da si spomenike postavlam

:xx: :xx: :xx: :xx: :whistle:

Aja, drugac pa: seksa ni nkol prevec :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm :hmm:  a ste motoristke pri sexu (oz. lepše: pri ljubljenu)  rajši zgoraj (kot na mofi) ali preferirate kako drugo pozicijo?

ja itak no govorim zase men je zgori zakon,mam vse pod sabo .)

ma sploh pa ni važno kok je glavno da je :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja itak no govorim zase men je zgori zakon,mam vse pod sabo .)

ma sploh pa ni važno kok je glavno da je :lol1:

Uživat - nič komplicirat! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsakič drugje  :kva2: oz. drgačen položaj  :naughty:

ja, pr vsakem sexu več različnih položajev... :kva2: tanartarbolš :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moto ritke :grrr takšen naj bi bil naslov teme!

Pa kam vas vse to moški ne pripeljejo :BUA:

Popravljeno . Popravil Janis
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne seksam več nikol. <_< Bolijo rame... :fredy:

Mogoče si pa mal iz vaje :lol1:

Kar pridno delaj na kondiciji :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne seksam več nikol. <_< Boli rit... :fredy:

Hmmm...Wobewt...daj se mal zresni...pa pri tvojih letih bi se že lahko našel, ne? ;) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, koncno en koherenten prispevek od Nagaye.

Ves da se strinjam - z vecino napisanega. Samo glede namena te teme in nekih "dosezkov" in "preseznkov" si brcnila mimo...

joj res hvala :blush: ..se mi kar fajn zdi da sem napisala nekaj kar ti je všeč :grrr

brcnila pa nisem nikjer mimo....zakaj pa kar sama pogruntaj :grim

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edina koristna terapija zoper bolečine v križu je, da se daš pošteno nategnit :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ženske, ženske...vožnja motorja in seks ne gresta skupaj, dvojna obremenitev hrbtenice v istem dnevu... :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ženske, ženske...vožnja motorja in seks ne gresta skupaj, dvojna obremenitev hrbtenice v istem dnevu... :afro1:

In ker gre ljubezen skozi želodec, potemtakem tudi jest ne smeš na tiste dni, ko si zaljubljen, da ne obremeniš preveč teleščka? Kaj šele, kaj drugega...

Hm...nekaj ne štima.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse štima. točno tako je. če si sit tudi seksat ne moreš lepo...če baba skače po tebi in maš poln želodec...lahko prav kmalu :SS :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... če baba skače po tebi in maš poln želodec...lahko prav kmalu :SS  :afro1:

V tem primeru ti predlagam analni seks. Baba naj dildota uporabi, ti boš pa lažje šel na potrebo :devil: :grim :oops: in če te je kaj dedca v hlačah, bo potem baba lahko fajn po tebi skakala, ker ti bo pred tem želodec spraznila :alien1:

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej bo. danes smo spet rešli vse. :afro1:

manj jest pa več porivat :lol: a je tako? :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol je pa z mano nekaj hudo narobe - tudi s polnim želodcem se vedno odlično dol dam... Bom šel k Ruglju. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol je pa z mano nekaj hudo narobe - tudi s polnim želodcem se vedno odlično dol dam...  Bom šel k Ruglju. :)

Bog ne daj ... s tabo je vse OK, z ostalimi ni :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!