Skoči na vsebino

motoristke


Priporočene objave

joj res hvala :blush: ..se mi kar fajn zdi da sem napisala nekaj kar ti je všeč  :grrr

brcnila pa nisem nikjer mimo....zakaj pa kar sama pogruntaj :grim

Oh, ni za kaj :closedeyes: je treba pohvalit tud tvoje literarne dosezke, a ne, da bodo lahko konkurirali tvojim motoristicnim :grim

ehm... pa nisem rekla da mi je vsec...

hja, stvar perspektive, bi rekla, saj ves :iste zadeve, razlicni ljudje - razlicna percepcija... vojna :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z največjo lahkoto peljemo naše desce scat, ane  :OK:  :OK:  :OK:

Ya, kdaj pa kdaj je treba tut za tiča prijet, kenede... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pri vsem vzamem vsaj polovico rezerve...hehehe... .)

:smoke:

Običajno polovico sprostim... :grim Pol pa zadržim za hude cajte. :grim :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še tale teta...Mary Perkins je doma z Nove Zelandije in se ponaša z naslovom avstralske prvakinje v superkrosu....sicer pa je zapisana freestyleu

huda  :kva2:

I´d hit it :lol1: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo babe!!!! Z največjo lahkoto peljemo naše desce scat, ane  :OK:  :OK:  :OK:  (Pa še lepše smo za pogledat  :devil:  )

jap. :)

photo-768.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ya, kdaj pa kdaj je treba tut za tiča prijet, kenede... B)

:lol1: :lol1: :lol1: (sej vem, da veš, kaj sem mislila s tem.. :P )

jap.  :)

:oops: Sam še motor manjka :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe Nagaya se si pa lepo potrudila s slikcam:)

jap, za deklino že kar dosežek zbrskat take fotke :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PA KVA KURAC SE TOLK USAJATE.. LJUDJE DAJO POHVALE IN "PRIZNANJA" ITD.. VI JIH PA SAMO KURČITE STALNO....

JA, VESEL JE, DA JE NAGAYA TOLIKO MENTALNO SPOSOBNA, DA JE USPELA TISTE FOTKE NALEPIT......

Pizda sem vas sita s tem........... :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PA KVA KURAC SE TOLK USAJATE.. LJUDJE DAJO POHVALE IN "PRIZNANJA" ITD.. VI JIH PA SAMO KURČITE STALNO....

JA, VESEL JE, DA JE NAGAYA TOLIKO MENTALNO SPOSOBNA, DA JE USPELA TISTE FOTKE NALEPIT......

Pizda sem vas sita s tem........... :angry2:

In tako Pupa ni več tisto kar je bila ... poosebljena toleranca :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JOKE "Jaz sem ženska in ponosna, da znam poiskat motokros slikce" /JOKE

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In tako Pupa ni več tisto kar je bila ... poosebljena toleranca  :grrr

mah vsaka stvar ima svoje meje......in tole definitivno presega meje dobrega okusa. Zdej žensko še pogledat ne smeš, zato da nisi slučajno poniževalen do ženske......

pa kam to pridemo....... <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah pupa, saj vsi vemo, kako je treba z ženskami, še posebej pa z motoristkami... :)

1) Jih lepo gledat.

2) Jih probat mal po riti pošlatat.

3) Jim pomagat, če kaj rabijo.

4) Jih učit o motoroznanstvu, učit vozit, jih peljat kam ...

5) Jih pohvalit vsakič, ko kaj naredijo dobro (kot psa, recimo).

6) Jih hvalit za vsak majhen naporček, ki ga zmorejo v znojnem potu svojega obraza.

7) Pokroviteljstvi (vseh oblik) ni nikoli odveč.

8) Vsake toliko jim povedat "veš ,rad te imam, ker si lep človek, ne samo, ker si čudovita ženska (in ker se upaš približat motorju)" :P

9) Dajat komplimente vendo. Ženska namreč obstaja zato, da je lepa in hvaljena :P

Ok, dost heca ;)

Mah - zakaj že jaz tuki nakladam? Aja, motoristke so mi všeč - tudi, ko nehajo vozit motorje in vzamejo v roke otroške vozičke ... ali pa avto ... al pa skiro recimo ;) hmm ... zgleda, da mi niso všeč zaradi motoriranja :(

Evo, že grem ... drugam nakladat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah pupa, saj vsi vemo, kako je treba z ženskami, še posebej pa z motoristkami... :)

1) Jih lepo gledat.

2) Jih probat mal po riti pošlatat.

3) Jim pomagat, če kaj rabijo.

4) Jih učit o motoroznanstvu, učit vozit, jih peljat kam ...

5) Jih pohvalit vsakič, ko kaj naredijo dobro (kot psa, recimo).

6) Jih hvalit za vsak majhen naporček, ki ga zmorejo v znojnem potu svojega obraza.

7) Pokroviteljstvi (vseh oblik) ni nikoli odveč.

8) Vsake toliko jim povedat "veš ,rad te imam, ker si lep človek, ne samo, ker si čudovita ženska (in ker se upaš približat motorju)" :P

9) Dajat komplimente vendo. Ženska namreč obstaja zato, da je lepa in hvaljena :P

Ok, dost heca ;)

Mah - zakaj že jaz tuki nakladam? Aja, motoristke so mi všeč - tudi, ko nehajo vozit motorje in vzamejo v roke otroške vozičke ... ali pa avto ... al pa skiro recimo ;) hmm ... zgleda, da mi niso všeč zaradi motoriranja  :(

Evo, že grem ... drugam nakladat :D

in kaj ima to veze s tem, da je Nagayo lepo pohvalil za dodane fotke?? Ne najdem pohval oz. neke vrste zahval, ki jih nekdo da, zaradi objavljenih slik..........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala bogu, da se kdaj pa kdaj tudi vidi, da pa ženske le nismo tko nebogljene in nesposobne, za kakršne nas imajo (nekateri) moški....

Nagaya - ti samo limej, pa se ne ozirej na razne butaste izjave!!! :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmnja..., naslov me zvabi, da pridem pogledat kakšne dobre motoristke :photo: . V vseh ali kakršnih koli ozirih dobre, da ne bo pomote, pa naletim na neke čiknfajte. A to skup paše? :whistle: Izgleda. :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah vsaka stvar ima svoje meje......in tole definitivno presega meje dobrega okusa. Zdej žensko še pogledat ne smeš, zato da nisi slučajno poniževalen do ženske......

pa kam to pridemo.......  <_<

Prihajamo počasi proti amerikanosom!!! :SS :SS :SS (upss... a je to za vomitorijum???)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej žensko še pogledat ne smeš, zato da nisi slučajno poniževalen do ženske......

Ne vem a sem slučajno poniževalen do žensk, ampak če mene kak tip žensko pogleda (saj ne da ga ne bi razumel, sem pač privlačen mladenič), me prime, da bi g kresnil čez gobec. Potemtakem bi znal poniževat ženske s tem, da dobro izgledam?

Jeben aksiom.

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kaj ima to veze s tem, da je Nagayo lepo pohvalil za dodane fotke??

Ah, Pupy, mislm, da SyMru-ja ne razumeš najbolje - *joke* v podtonu njegovem...je že napisal sam. B) Ker on to zna, ker je pač Moški, heh... :grim :fredy: :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Glede na zadnje debate bom menda :topic: , zato vas naj spomnim, da zadevo mirno lahko preskočite... :)

Navdušenje nad motociklom?

Že od malih nog, ko sem s strahospoštovanjem z očkami na pecljih občudovala strica na rdečem Kawasakiju...Zaznamovala me je pa definitivno vožnja na njegovem zadnjem sedežu...

Željo imeti motor sem izjavila samo enkrat in glede na komentarje staršev in 'žlahte' hitro ugotovila, da je sploh izjave, ki so kao rezervirane za moški svet, bolje zadržati zase. :fight2: In sem sanjarila in čakala na svojo neodvisnost...

Seveda ni šlo vse po planu...Ko sem motor skoraj držala za zadnji žmigavec, se mi je zopet hudičevo izmaknil... :( To se je zgodilo parkrat in moji trdni temelji optimizma so se začeli majati... :cry:

Ampak sem vztrajala...In kljub vsemu dočakala svoj prvi motor... :D

Začetki...Dobra voznica...?

Nisem dobra...Pravzaprav precej nerodna... :blush: še...Ampak po mesecu dni ne morem biti kot v starih časih Reiny...Je pa iz dneva v dan oz. iz vikenda v vikend boljše... :D Sploh po nezaželenih pripetljajih...Recimo prejšnji teden bližnje srečanje z srno :o(sem se precej zahvaljevala onemu zgoraj za njegov pristop na mojo stran).

Strah?

Je tudi(bil). Sploh po klancu navzdol po 'frišno' navoženem makedamu :blink: , kjer so vedno prisotni monologi("Hudiča, pri keri brzini se te naj pelam tu dol??? Pa kak te naj bremzam??? Šit, me že nosi! Tak...Zaj pa en globoki vdih, pa bom to odpelala, kot je treba...evo, se gre...")

Ampak so enkratni občutki, ki se začnejo pri oblačenju usnja, vezanju rutice okrog vratu,... in seveda ob sami vožnji po neskončnih cestah. Pravzaprav ugotavljam, da mi nobena beseda ne ustreza za opis tega filinga...Skratka, fantazija...

Ženske samo za štedilnik?

Hm, dopuščam možnost da me bo morda kdaj 'razsvetlilo'... Do tedaj pa : Živeli ostali svet! :yea1:

In že pridno odlagam pisker, pa kuhlo... Moj Kawasaki namreč že nestrpno čaka, da veselo zaprede. In jaz z njim z vetrom v laseh...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!