Skoči na vsebino

Vsem mamam


Priporočene objave

Jaz se opravicujem, ker tezim s temi prazniki, ampak danes je lep soncen, a zal, mrzel dan in nase mame praznujejo svoj dan... vsem mamam na forumu in mamam, ki ga samo berejo (mami, nehi samo brat raje kaj napisi... eee to je za mojo mamo ) posiljam .

Special pa za naso MAMO PERLO, ki tako lepo skrbi za nas.

I promise I will be goon..ee..goof..ee..goob..ee..g...BAD. I am sorry I just can't be GUT!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SORRY, ni moj tip praznika. Najprej žensko spremeniš v posodo za rojevanje, jo stlačiš za šporhet, potem pa ji daš en kobajagi praznik, ki pa itak sovpada s poganskim začetkom pomladi.

Pozdrav, Disident

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem "Mamicam" in tistim ki to planirajo mislijo da bojo ali ... valjda cestitke ob Materisnskem dnevu!

M.P., pa še posebi, ....

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Svizec, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

.... Najprej žensko spremeniš v posodo za rojevanje, jo stlačiš za šporhet, potem pa ji daš en kobajagi praznik, ki pa itak sovpada s poganskim začetkom pomladi.

Pozdrav, Disident

Ah si ti cudn... sorry... te ne stekam... pa mi ni cist nc zou

I promise I will be goon..ee..goof..ee..goob..ee..g...BAD. I am sorry I just can't be GUT!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda Viragica, praznik je čisto fajn stvar, ampak jaz se vedno vprašam po ozadju. Pri tem prazniku je ozadje pač takšno. Pri Valentinovem pa spet drugačno.

Rad te imam kot prodajalci kiča Valentinovo.

Lep pozdrav, Disident

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvsem so vsi ti prazniki izrojeni v komercialne namene. Za vsak praznik je namreč treba ne vem kaj vse kupovat, od tega pa imajo korist sam trgovci, praznujoči pa... no ja.

Ampak čestitke vsem mamicam pa vseeno. Še posebi vsem forumskim.

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

SORRY, ni moj tip praznika. Najprej žensko spremeniš v posodo za rojevanje, jo stlačiš za šporhet, potem pa ji daš en kobajagi praznik, ki pa itak sovpada s poganskim začetkom pomladi.

Pozdrav, Disident

In kako si ti drugačen?

Lojzi ma vas rad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Seveda Viragica, praznik je čisto fajn stvar, ampak jaz se vedno vprašam po ozadju. Pri tem prazniku je ozadje pač takšno. Pri Valentinovem pa spet drugačno.

Rad te imam kot prodajalci kiča Valentinovo.

Lep pozdrav, Disident

se strinjam s tem, da je to že fajn biznis za prodajalce, ampak saj ni potrebno nič kupovat. Lahko svoje mamice iz vsega srca objamete in jim poveste kako so fajn, pa bodo čist zadovoljne, ker mame so pač mame!!!

je pa ta praznik predvsem za vse tiste, ki se drugače ne spomnijo na svoje mame (in atke)!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Seveda Viragica, praznik je čisto fajn stvar, ampak jaz se vedno vprašam po ozadju. Pri tem prazniku je ozadje pač takšno. Pri Valentinovem pa spet drugačno.

Rad te imam kot prodajalci kiča Valentinovo.

Lep pozdrav, Disident

se strinjam s tem, da je to že fajn biznis za prodajalce, ampak saj ni potrebno nič kupovat. Lahko svoje mamice iz vsega srca objamete in jim poveste kako so fajn, pa bodo čist zadovoljne, ker mame so pač mame!!!

je pa ta praznik predvsem za vse tiste, ki se drugače ne spomnijo na svoje mame (in atke)!

I promise I will be goon..ee..goof..ee..goob..ee..g...BAD. I am sorry I just can't be GUT!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glej, glej ... tnx ... res lepo, hvala, zlati ste, rada vas mam ...

prazniki? vcasih jih nisem marala ... vse te traparije so se mi zdele nepotrebne in pretirane ... zdaj pa menim, da bi moral biti vsak dan praznik - pravzaprav, vsako jutro, ko vstanes, naj bi se veselil zivljenja ... in ce je dan po cem zaznamovan, je sploh super, da imas razlog, da zazuras ... (eni bojo rekl, da so to gluposti ... nono, boste ze vidl ).

mamin praznik? ja, ta je pa sploh zakon ... a sploh veste, kako lepo je imeti otroka? ... in, se sploh zavedate, kako lepo je imeti mamo (oceta)?

no, zdaj pa pustite komercialne razloge ob strani in hitr pejte domov pokazat, da vam starsi veliko pomenijo!

Perla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To Perla, to sem mislu, ... no ja razen tega da kako je imeti otroka, ker tut če ga imam tega ne vem!

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Svizec, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitke moji dragi mami za 25 marec hi hi hi(zahvaljujem se ji ker z njo nisem imel velikih strošov - le 3 rože, pa še te iz placa ups)!!

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, jest tud moji Lady Drekavac, ki je mati prečudovitega sinčka, malega Drekavčka (no, sej drugače je Jaka), želim vse lepo in ji pošiljam za njen praznik...seveda pa veliko tudi mamicam na forumu (ampak manj kot moji Lady )...

LP

Drekavac

drekavac@vavpycom.net www.vavpycom.net www.mkkamnik.com

Bilo kuda, drekavac svuda

Popravil/a - drekavac dne 25/03/2002 ob 21:00:30

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz zelim usem "mamicam" na forumu srecen materinski dan in veliko od njihovih hcerk oz sinckou . Se posebi zelim prijeten materinski dan moji mamici, ki forum prebira . No mami vidis je le 2 ducata vrtnic manj na svetu . Na se

Sanci

Popravil/a - vrtnica dne 25/03/2002 ob 20:59:37

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo, da ne bo kdo slucajno napisal Mama Climberka... bo takoj ...

----------------------------------

Cilj ni želja, temveč uresničitev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Samo, da ne bo kdo slucajno napisal Mama Climberka... bo takoj ...

Jap, moramo pazit, ce ne lahko naredimo kriz cez strudl v bodoce

--

Andraz, cyc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, da ne bodo ocetje rekli: Kaj pa mi?... Tudi njim posiljam en kup . Tudi ateji so krivi, da smo tukaj in da smo taksni kakrsni smo.

I promise I will be goon..ee..goof..ee..goob..ee..g...BAD. I am sorry I just can't be GUT!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

No, da ne bodo ocetje rekli: Kaj pa mi?... Tudi njim posiljam en kup . Tudi ateji so krivi, da smo tukaj in da smo taksni kakrsni smo.

I promise I will be goon..ee..goof..ee..goob..ee..g...BAD. I am sorry I just can't be GUT!

No , za 5 sekund vseselja taka zahvala.........NI KEj....LEPO;LEPO

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

No , za 5 sekund vseselja taka zahvala.........NI KEj....LEPO;LEPO

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

TEČNOBA!!!!

I promise I will be goon..ee..goof..ee..goob..ee..g...BAD. I am sorry I just can't be GUT!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

No, da ne bodo ocetje rekli: Kaj pa mi?... Tudi njim posiljam en kup . Tudi ateji so krivi, da smo tukaj in da smo taksni kakrsni smo.

I promise I will be goon..ee..goof..ee..goob..ee..g...BAD. I am sorry I just can't be GUT!

No tudi ocetom na forumu zelim prijeten dan in veliko lupckou. Sam mojemu pa ne voscim...

Sanci

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

No , za 5 sekund vseselja taka zahvala.........NI KEj....LEPO;LEPO

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

TEČNOBA!!!!

I promise I will be goon..ee..goof..ee..goob..ee..g...BAD. I am sorry I just can't be GUT!

se .Pa zakaj maš ti zmeri prou.....aaaaaaaa????????

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

No tudi ocetom na forumu zelim prijeten dan in veliko lupckou. Sam mojemu pa ne voscim...

O-pa, tukaj je pa ena velika zamera...

----------------------------------

Cilj ni želja, temveč uresničitev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh Gregs, svojmu je v 3D zaželela vse Oh in Spljoh!

Ma kako ste vsi neki na pesimizem naštimani, pa sej je pomlad, pa sonce, ...pa LAV is in the air (je reku zajček)...

P.L.U.R. Zoolo

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Svizec, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

No tudi ocetom na forumu zelim prijeten dan in veliko lupckou. Sam mojemu pa ne voscim...

O-pa, tukaj je pa ena velika zamera...

----------------------------------

Cilj ni želja, temveč uresničitev!

hm recmo da je zamera. Mojga oceta sploh ne poznam kr me je pac zapustu ob rojstvu kr je hotu sina dubu je pa hcerko...

Sanci

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!